Kızlar sinirlerim çok bozuk. Sevgilim başkasıyla sarmaş dolaş gördüm:((

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve angel_ tarafından 27 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    27 Nisan 2009
    Konu Sahibi : angel_
  1. angel_

angel_ ♥ Herşey güzel olucak ♥ Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    o kadar karmaşığımki anlatamam. dün her zamanki gibi yine sabah erkenden kalktım kahvaltımı yaptım v.s. Neyse sonrada biraz nete gireyim dedim, sıkılmıştım cünkü. bi his içimde facebook a gir dedi. bende girdim. Benim aşkımın adresi yok orda, daha doğrusu sildi hesabını ordan. ben onu orda bulamayacağımı biliyorum, ama yinede sanki onu bulacağım diye isim bölümüne benimkinin ismini soy ismini yazdım. Ve aradım. bide ne göreyim karşımda benimki facebook ta bide bir kızla sarmaş dolaş. Bide isim bölümünde hem kızın ismi soy ismi hemde benimkinin ismi soy ismi varsenağlama. o an resmen şoke oldum anlatamam. gözlerimden yaşlar akıyor ama nasıl nasıl akıyor. içimden neler neler dedim aşkıma kızdım da kızdım. Sonra o kızgınlıkla aşkıma mesaj cektim. Aynen şöyle ''Sen beni uzaktayım diye hiç bişeyi öğrenemez farketmez mi sandın. ama yanıldın.bundan sonra beni kandıramazsın.sakin bir daha beni arayıp sorma. ..... mutluluklar dilerim '' diye mesaj cektim sevgilime kızgın bir şekilde. bunun üzerine bide telefonumu kapattım cünkü hic bir şekilde onunla konuşmak istemiyordum. neyse kısa bir süre sonra yine açtım. cünkü merak ediyordum. aradımı mesaj cektimi diye. ne yazdı diye. Actım mesaj atmış bir sürü. Konuştuk baya sevgilimle. sonra bana olanları anlattı. Aylar öncesinden kalma bir ilişki olduğunu ve onun bu kızla hiç bir alakasının kalmadığıyla ilgili. Zaten benle birlikte olmadan öncede söylemişti. kendini gecmişini anlatmıştı. yani o zamanlar benden once 6 ay once bir ilişkisinin olduğunu biliyordum. ama kızın ismini felan söylememişti. bende sormamıştım zaten. Bu kız şu anda halla benim aşkıma deli gibi aşık yaaa inanamıyorum. çok rahatsız ettiği için zaten kendi hesabınıda kapattı sevgilim. offff icimden bir ses diyorki. at bu kıza bir mesaj, ama sonra yok olmaz diyorum, napacağımı bilmiyorum gercekten. Çünkü aşkım bana sakın ''o ruh hali bozuk kişiyle muhatap bile olma'' dedi.
    ooffff yaaa offffff çok sinir bozucu durum gercekten. şu anda halla o resim orda mevcut duruyor. ve ben onu göre göre sinir oluyorum her seferinde. naappaaccaamm ben yaaa:a015:. o kız aşkımı rahat bıraksın yaaa.

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Kasım 2010
  2. 27 Nisan 2009
  3. EU1

EU1 Guest

o hesabı kızmı açmış

4. 27 Nisan 2009
  5. angel_

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    evet kız açtı :çok üzgünüm:

6. 27 Nisan 2009
  7. ececimx

ececimx SEVİLİYORUMM Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    113
    bence bunun içinde bi iş var sevgilin öle dedi diye yelkenleri suya düşürme o facebooktaki kişiyede mail at bakalım neler dio

8. 27 Nisan 2009
  9. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    yani fotoları yakmamıs bırde fac e koymus vay adi zilli kız yaa
    ulan varya bu aşk çok b.kdan bişey
    bak işte neler yaptrıyor ve neler görüyorsun
    ama benım anlamadğm başka birsey var kz mı sewgilinin adına hesap açıyor
    hem seni kzın ismini bilmiyorsun
    yada kız senin sevgilinin adına ve soyadına dair hesap mı açıyor.ilginç geldı yada sevgilinni eskı profilinde mi kalmıs allam yaa

10. 27 Nisan 2009
  11. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    ben pek inanmadım açıkçası....
    siz yinede temkinli olun.

12. 27 Nisan 2009
  13. angel_

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    atayımda ne atayım bilmiyorum :çok üzgünüm:
    bide şu var. ordaki resim şu ankiyle hali değil, yani daha genç sevgilim. yani eski bir resim olduğu belli CADIARZU

14. 27 Nisan 2009
  15. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.461
    Ödül Puanları:
    363
    Bence kıza hiç mesaj atma..
    Eğer kız yapmışsa zaten amacı sizinle uğraşmak,sizi üzmek,bunu başardığını düşünecektir..
    Yok eğer sevgilin yapmışsa zaten denecek bir şey yok,ayrıl..:nazar:

16. 27 Nisan 2009
  17. angel_

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    o kişi isim bölümüne. hem kendi ismini hemde benim aşkımın ismini soy ismini yazmış. o yüzden gördüm zaten. yoksa göremezdimki :1shok:

18. 27 Nisan 2009
  19. ARKADAXSXXSXXSX

ARKADAXSXXSXXSX kocasının bebeği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bence bu işin içinde iş var ayrılmışlar da neden sevgiliniz kaydını kapadığı halde o kız o resimleri koymuş bence arkasını bırakmayın

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.