kizlar siz de nasildi ilk baslarda?

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve medinealeynanur tarafından 15 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    15 Mart 2010
    Konu Sahibi : medinealeynanur
  1. medinealeynanur

medinealeynanur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar siz ilk ameliyat olduktan sonra burnunuzu gorunce ne hissetiniz? ilk ay icerisinde ne kadar bi degisiklik oldu? burnu kalkik olup da inen oldu mu ? kavisi daha da belirginlesen oldumu ? acikcasi nasildi ilk basta, simdi nasil, nasil bir degisim oldu, ne kadar zaman icinde?:1hug:

2. 15 Mart 2010
  3. RABARBA

RABARBA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    ilk gördüğümde hiç beğenmedim suratım berbattı tansiyonum düştü kendimi aynada görür görmez :)) sonradan kavisi çoğaldı.

4. 15 Mart 2010
  5. EbRuLi

EbRuLi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ilk kez cumartesi günü görücem ondan sonra yazıcam size. Ama kim gördüyse burnunun ucu artık daha yukarda diyor. tabii sargılardan da öyle düşünüyor olabilirler.

6. 16 Mart 2010
  7. papaxya

papaxya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben ilk gördüğüm zaman bunalıma girdim resmen 4 5 gün sürdü koca bi burun delikler acayip sanki hamurdan burun yapmışlar gibi ama şimdi çok değişti kavisi oturdu benim 2 ay olucak nerdeyse ama 6. aya kadar beklemem lazım tam güzel olması için bide sağ tarafımda fazladan törpülenmemiş bi kemiğim var ona sinir oluyorum sadece onun dışında memnunum

8. 16 Mart 2010
  9. medinealeynanur

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    yardimci oldugunuz icin tesekkur ederim kizlar , benim 3 hafta gecti ve bunalimdayim halen.:hulya:

10. 16 Mart 2010
  11. keita

keita Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    benımde dün çıktı inanılmaz şiş ,yandan baya güzel ama önden çok şişşşşş:KK43:

12. 18 Mart 2010
  13. nilsaa

nilsaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    burnum banttan çıktığında günlerce ağladım. keşke yaptırmasaydım diye bunalıma girdim. o kadar çirkin bir burundu ki. resemn patates. hiçbir hat yoktu. ama inanılmaz değişti. şişlikler inince yüzüme oturdu. üst kısmı çok inceldi.hatta incelebileceğini aklım almıyordu çünkü dokununca elime kemik geliodu ama inceldi işte. 17 18 günde oldu bu değişiklikler. önceden yandan dümdüzdü ve çok hoşuma gidiodu şimdi kavis çıktı ortaya. o da çok fazla değil ama ben düz bir burun istemiştim. şu an o görntüden biraz rahatsızım. burun ucumda hafif bir inme olduğunu da bugün farkettim yani 28. günüm filan. acele etmeyin derim ben. çok çok değişio.

14. 18 Mart 2010
  15. cheerfuldirge

cheerfuldirge Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de 2 hafta önce ameliyat oldum,dün sargım çıktı ve burnum aşırı kalkık,akşam oturup ağladım.doktor çok güzel görünüyor dedi fakat ben tatmin olmadım,umarım sizinkiler gibi zaman içinde burun kendine gelir.oyun hamuru gibi şuan ve uç kısmı aşırı sert,bir de sol tarafta göze yakın bir yerlerde elime kemik geliyor,acaba normal midir bu durum çok merak ediyorum.

16. 18 Mart 2010
  17. medinealeynanur

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar oncelikle dikkate alip da ilginiz icin tesekkur ederim, ben de agladim pisman oldum ilk basta , ama simdi buraya uye olan nemcigimin tesellileri sayesinda guzellesecegini umut ediyorum, bazen gicik oldugum insanlar misafirlik adi altinda, meraklarindan geliyorlar yanima , ve birbirlerine bakip isaretlesip gulduklerini fark ettim, insallah allah utandirmaz, sonucta guzel olmasi ve piskolijimin duzelmesi icin yaptirdim, sizlerde oyle eminim, tekrar allah utandirmasin, yuzumuzu guldursun sonuclardan. umarim hepinizin burnu gonlunuzce olur kizlar, tekrar tesekkur ederim.kaydirigubbakcemile5

18. 18 Mart 2010
  19. EbRuLi

EbRuLi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    sıkma tatlım sen canını benim kuzenim 4-5 ay şiş gezdi morardı. Bende hiç yok morluk ve şişlik mesela. Bu yapıylada ilgili. Biraz sabret zaman geçsin, herşey güzel olacak:):lepi:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.