Kızlar sızce asılamam tutarmı bır umut ne olur

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve selvinur tarafından 20 Nisan 2009 başlatılmıştır.

20 Nisan 2009
    Konu Sahibi : selvinur
  1. selvinur

selvinur KUCUK PASAM EYMEN'IM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    SLM KIZLAR BU SITEYE YENI UYEYIM IYIKI VARSINIZ BURADAN COK SEY OGRENDIM AMA ILK ASILAMANIN TUTTUGUNU PEK OKUMADIM BEN 2 SENEDIR BEBEK ISTIYORUM AMA OLMUYOR KORUNMADIM VE HAMILE KALAMADIM EKIMDE IYI BIR DKR BULDUM UZMAN TABI BUNUN ONCESINDE 3 DTR DEISTIM AMA BEBEK ICIN DEIL SON 10 AYDIR COK ISTEMEME RAGMAN OLMUYOR RAHIM FILMI CEKTIRDIM TEMIZ ESIMIN SPERM SAYISI IYI FAKAT 4 SAAT SONRA BIRAZ TEMBELLESIYORMUS ADETIMIN 21 GUNU KAN TESTI YAPTIRDIM IYI DEDI DOKTORUM YALNIZCA TOKSOPLAZMA VAR DEDI ODA SIMDILIL ONEMLI DEIL TABI MAYISTA ASILAMA YAPTIRACAM SIZCE DURUM NASIL BENIM GIBI OLAN VARMI TUTMA SANSI NEDIR ACABA HORMON TAHLILI YAPILMADI NEDEN ACABA BASKA TEST YAPTIRMAN LAZIMMI OF OF ANNEMINDE 3 SENE OLMAMIS SIMDI 8 TANE VAR ACABA GENETIKMI BIR UMUT VERIN SIZI COK SEVIYORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM OPTUMMMMMMMMMMMMMMMM:çok üzgünüm::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

2. 20 Nisan 2009
  3. selvinur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    NIYE KIMSE BISE YAZMIYORRRRRRRRR COK CANIM SIKKIN MORALIM BOZUK KIMSE YOKMUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU sositosositosositosositosositosositosositososito

4. 20 Nisan 2009
  5. ukla

ukla Come back.. Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ah canım hepimiz aynıyız sende benim topice yazmışsın ya. bi aşılamayı dene bakalım reglinin 3. günüde hormon testi yaptır drunla konuş ama bi sorunun yok demiş bakk içini ferah tut tatlımm

6. 20 Nisan 2009
  7. nurdannurdan

nurdannurdan meleğim geldiii Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende 2 senelik evliym ben de ilk aşılamamı oldm 7 gün sonra testim var
    inşallah hepimz anne olcazzzz

8. 20 Nisan 2009
  9. selvinur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    of of of ins tutacak yoksa ben bu arastirmayla gidersem kendi dogumumu kendim yaptiracam vallakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3uzman jinekolok olacammmmmm ilk asilamasi tutan yokmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuukötükedihüso

10. 20 Nisan 2009
  11. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    niye olmasin ben bu sitede ilk asilamasi tutan bir sürü kisi gördüm ilk seferinde tutturamayan daha fazla ama allah ol deyince zamani geldiyse seninde olur insallah...
    bende iki kez asilama oldum son 5 ay icinde ikiside tutmadi simdi normal yolla hamileyim..cok fazla kafan takma doktro hersey normal diyosa inanmak gerek

12. 20 Nisan 2009
  13. catdog

catdog papatya Üye

Beğenildi:
    634
    Ödül Puanları:
    153

selvinurcum bende senle aynı durumdayım 4,5 yılı geçkin zamandır evliyiz 1,5 yıldır çocuk istiyoruz tüm tetkikleri yaptırdık ve çok şükür hiçbir sorun yok ama olmuyor olmuyor bir taakla atmadığım kaldıkaydirigubbakcemile ama şaka bir yana kısmet bu işler doktor da bana aynı şeyi söyledi sanırım çok ta zorlamamak gerekiyor bak annenin de 3 yıl olmamış genetik olduğunu hiç sanmam bence bebeklerimiz doğru zamanı bekliyor
    bende 3 gün önce aşılamamı yaptırdım artık hayırlısı nasılsa öyle olsun inşallah hepimiz için
    bende çok istiyorum ama:1no2: artık o kadar takmamaya çalışıyorum

biraz uzun yazdım ama senin bide adetinin 2. günü yaptıracağın hormon testlerin var sanırım
    canım şimdiden hayırlı olsun :teytey:

14. 20 Nisan 2009
  15. selvinur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ah canim cok sevindim ne kadarlik hayirli olsun bir nefeste insallah DARISI BASIMIZA :Saruboceq:SABIR LAZIM BANA SABREDECEGIMsenağlamasenağlama UMUDUM YOK BENIM BILMEM NEDEN...................................:1no2:

16. 21 Nisan 2009
  17. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    10.haftanin icindeyiz hayirlisiyla..umudunu hic kaybetme bu durumda hep tevekkül et sabret bu bir sinav cok kisi geciyo seninle birlikte ayni yoldan.daha iki ay öncesine kadar ikici asilamayi olup tutmadigini ögrendigimiz gün bende aglama krizine girmistim ezan okunuyordu ve o anda okadar icten dua ettim ki bir sonraki ay hamileydim..dogru zaman cok önemli allah herseyin en iyisini bizden iyi biliyo..hem bu dünyada cok az kisi cocuksuz kalio sadece biraz sabretmek gerek

18. 21 Nisan 2009
  19. snoopy.izmir

snoopy.izmir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76

Bizim de 2 seneye yakın bi süre denememize rağmen olmamıştı bebeğimiz.Rahim filmi,sperm testi herşey normaldi.Aşılama yapıldı ve çok şükür ilkinde hamile kaldım..Şimdi 5.5 aylık hamileyim.En kısa zamanda hayırlısıyla bebeklerimize kavuşmamız dileğiyle...