kızlar sizce bana ne renk yakısır?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve XtUrkiyem tarafından 19 Kasım 2008 başlatılmıştır.

19 Kasım 2008
    Konu Sahibi : XtUrkiyem
  1. XtUrkiyem

XtUrkiyem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar sac rengımı degıstırmek ıstıyorum cok sıkıldım bu renkten bana ne renk yakısır lutfen yardımcı olun kızlar sız bu işlerden cok iyi anlıyorsunuz:) ama ben kaslarımıda boyamak ıstıyorum aynı renge cunku kasım cok koyu ama kızıl ıstemıyorum bana yardımcı olun lufen:enbuyukkk:

2. 19 Kasım 2008
  3. nallien

nallien Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kaşının renginide açtırırsın o sorn deilki.zemini karamel yaptırıp üstüne sarı balyaj gbi bişe güsel olr bnce sna.ilkten gözüne belki hoşş gelmz çünkü saçın koyu birden açığa geçince acaip olr =)) sarıları fazla attırmazsn güsel olr yakışr =) bnce..

4. 19 Kasım 2008
  5. Afro

Afro minik prensesıyım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    nalien ekatılıyorum kaslarınıda actırısın cok güsel olur bıde sıyah göz makyajıı harıka olurr

6. 19 Kasım 2008
  7. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    siyahtan dönmek çok zor oluyor. orialle açılması lazım ki üstüne istediğin renk atılsın.bu da yakabilir saçını. eğer açmak istersen röfle en iyi çözüm gibi duruyor.

8. 19 Kasım 2008
  9. XtUrkiyem

XtUrkiyem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar tşk ederm ama ben kuaforde yaptırmak ıstemıyorum sacımı actırmadan boyasam cok yıpranıyor cunkuı ılk basta fındık kabugu tutarmı benım sacım sızce?

10. 19 Kasım 2008
  11. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    evet bende nallien e katılıyorum karamel şu sıralar çok moda hem.sanada yakışır. kaşınıda kuaför saçına uydurur.

12. 19 Kasım 2008
  13. XtUrkiyem

XtUrkiyem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    [​IMG] kızlar ıste bu renk ıstıyorum evde kendım bunun ıcın ne renge boyamalıyım?

14. 19 Kasım 2008
  15. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım 3 sene kadar önce siyaha boyatmıştım, fındık kabuğuna dönmek istedim ve arkadaşıma boyatmıştım saçı bir yıkadım dipler tutmuş, gerisi siyahtı. bi süre bekleyip röfle yaptırdım mecburen. o kadar araştırdım orial yada röfleden başka nasıl dönülür bilmiyorum.

16. 19 Kasım 2008
  17. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    boya boyayı açmaz o yüzden saçın o renk olmaz.. ama saçın doğal renkse açabilir boyaysa imkansız açıcı kullanmadan açılması.. kendimden biliyorum benim saçım siyah boya orielle bile açılmadı çok uğraştım sonra ne yaptım??tabi ki yine siyah

18. 19 Kasım 2008
  19. ebrunazlxix

ebrunazlxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence evde yapmaya çalışma, diplerin tutar geriye kalan aynen koyu renk kalır, kuaförler artık orial kullanmadan da boya silicilerle açabiliyor, orial kadar da yıpratmıyor, saç rengi olarak da bence karamel sana açık olur gibi geldi, palettenin altın parıltılı tofffe diye bir rengi var bu renk veya benzeri tonlar tenine yakışır bence.Bir de eğer yaptıracaksan açma işlemi ile röfle,balyaj işlemini aynı gün yaptırma bir iki yıkama sonra saç gökkuşağı gibi oluyor