kızlar sizce bebek odası mı? beşik mi?

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve senora24 tarafından 20 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

20 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : senora24
  1. senora24

senora24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar benim şuan oturduğum ev 3+1.ama kiracıyım şimdi bu eve göre alacak olursam bebek odası sığar ama yarın birgün taşındığım ev küçük olursa sığmama ihtimali var.
    şimdi sadece beşik alim diyorum bu defa da bebeğin kıyafelerini koyacak yerim olmayacak ee yanına 5 katlı çekmeceli şifonyer alsam yine yer kaplayacak açıkaçası kararsızım. siz ne öneriyorsunu bebek odasımı almalıyım, yoksa beşikmi? hangisini tavsiye edersiniz?

2. 20 Mayıs 2010
  3. sudeeem

sudeeem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba canım

4. 20 Mayıs 2010
  5. MySky

MySky Rütbesiz.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Eger tasinma ihtimaliniz yuksekse tabi ki besik almak en mantiklisi..Eger gidebiliyorsaniz Ikea dan tekerlekli plastik kapakli kutular var,sanirim Bauhouse'ta var..Yani yurt disinda var ama siz arastirin cok kullanisli oluyorlar..simdilik baska bir eve tasinana kadar size faydasi olur..hem genis yatagin altinada surebilirsiniz..

6. 20 Mayıs 2010
  7. PirayeHira

PirayeHira Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bence oda al benim eski oturduğum ev 2+1 di orda kalsaydım da oda alacaktım oturma odamı iptal edip gözden çıkarmıştım yani oturma grubumu sonra taşındım şimdi ki evimiz 3+1 ve odası var kızımın kesinlikle gerekli bişey yeni doğduğunda sıkış tıkış çekmecelerde duruyodu sığsıramıyodum eşyalarını oda alınca çok rahat olduu, zaten bi süre sonra ayrı yatmaya da başlayacağı için odası olmalı benim fikrim tabi bu cnm:)

8. 20 Mayıs 2010
  9. gulbiraz

gulbiraz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ben oda alıyorum, bir de minik sepet beşik aldım, ilk zamanlar yatak odamda yanımda yatar geceleri, gündüzleri de odasında yatırırım, beşiklerin yanında alt değiştirme masası var, bakım malzemeleri, eşyaları, bezleri herşey elimin altında odasında olur, daha rahat olur diye oda yapıcam bebeğime.

10. 20 Mayıs 2010
  11. gokay072664

gokay072664 Annesinin Bitanesi DEFNE Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende oda almanı tavsiye ederim. kızım 9 aylık. bende cok kararsız kalmıstım. besik alayım dedim ama baktım daha hamileyken aldıklarım benim gardrobun ve sifonyerin cekmecelerini doldurdu. bizim kıyafetlere yer kalmadı sonra oda aldım ve şimdi hiç pişmanlık duymuyorum. cunku kızımın esyaları odasına anca sıgıyor. iyiki almısım. yatak odama da sepet beşik almıştım.. 6 ay cok rahat kullandım.

12. 24 Mayıs 2010
  13. yelinay

yelinay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Sepet beşikler çok küçük 6 ay kullanılabiliyor mu gerçekten? Benim oğlumdan kalan oda var ama sepet beşik de istiyorum ama en fazla 3 ay yatar diye duymuştum içleri gerçekten çok küçük.

14. 26 Mayıs 2010
  15. sahipsizada

sahipsizada Bebeğim nerdesin. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar ya bende çok kararsızım. ne yapcağımı bilmiyorum. evim 2+1 ne yapsam. aslında bebek odası yapmayı düşünüyordum ama gereksiz diyenler oldu kafam karıştı lütfen yardımcı olun

16. 26 Mayıs 2010
  17. YeniHayat

YeniHayat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben çocuk istiyorum, olursa o anki maddi durumumda müsait olursa bebek odası alırım diye düşünüyorum, kendi yatağıman yanınada oyun parkı alırım diyorum, bebek odaları çok tatlı bende oturma odamı gözden çıkardım

18. 26 Mayıs 2010
  19. YeniHayat

YeniHayat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tam olarak anlamıyorum henüz ama burda sepet beşik diye bişey okudum, netten baktım güzel gibiler, arkadaşımdada oyun parkı var. annenin yanı için hangisi avantajlı?