Kizlar sizce benden ayrılmayı mı düşünüyor?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve roxie tarafından 20 Ocak 2010 başlatılmıştır.

20 Ocak 2010
    Konu Sahibi : roxie
  1. roxie

roxie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Erkek arkadaşımla 6 aydır beraberim.. 1 ay sonra Portekiz'e gideceğim üniversitenin Erasmus programı ile... 5 ay orda kalacağım. Herneyse 1 hafta 10 gün öncesine kadar aramızda herşey gayet iyiydi beraber çok güzel bir gün geçirip eve döndükten sonra ben duygusallaştım Portekiz'e gitmek konusunda... Nasıl bırakıp gideceğim, nasıl ayrı kalacağız diye düşünmeye başladım... Sonra arayıp duygularımı onunla da paylaşmak istedim anlatırken de ağlamaya başladım o da bana bağırmaya başladı... Zaten bu huyundan nefret ediyorum çocuk gibi azarlıyo beni hiç ben üzülüyo muyum kırılıyo muyum düşünmüyo... Neyse ben gitmek istemiyorum diyince o da "bu iş çocuk oyuncağı değil, bütün hazırlıkların yapıldı, gidiceksin, bana güzel güzel hediyeler alıp döneceksin" dedi en sonunda... ben de tamam dedim aramız düzeldi diye düşünüyodum.. Ama bi yandan da o gece bana öyle bağırmasına çok kırılmıştım onu tam olarak atamamıştım içimden...

İlerleyen günlerde bana çok tuhaf davranmaya başladı 1 hafta hiç konuşmayalım görüşmeyelim dedi arama beni dedi ben çok üzüldüm tabi ara verelim diyosun ne demek ara vermek dedim o da ayrılalım anlamında demiyorum sadece biraz kafamı dinlemek istiyorum dedi, sonra durdu ben bekarlık günlerimi, çapkınlık günlerimi özlüyorum dedi "dönebilirsin o günlere seni tutan yok" dedim bu sefer öyle demek istemedim, beni suçlamak için bahane arama dedi ben de " seni suçlamıyorum ki senin bana söylediklerini söylüyorum, diyorum ya istersen gidebilirsin tutan yok" dedim.. o da "her seferinde konuyu ayrılmaya getiriyorsun ama ona rağmen ayrılmıcam senden inadına ayrılmıcam" dedi..

Kafamı çok karıştırdı yani kızlar anlıcağınız... Bazen öyle bi davranıyor ki sevgisiz ilgisiz beni artık hayatında istemediğini düşünüyorum ama çok kırıldığımı çok üzüldüğümü görünce de 180 derece dönüyor... Hayatında arkadaşları hep benden daha önemli, buluşmalarımızı ekiyor arkadaşları söz konusu olduğu zaman.. Doğru erkek nasıl olur başlığını okudum da beni bencillikle suçluyor mesela ama o da hep kendini düşünüyor... Hiç bir kritere iç rahatlığıyla " evet bu benim sevgilimde var " diyemedim o kadar üzüldüm ki... Bir yandan da ne olursa olsun bitmeyen bir sevgi var içimde tabi...

"Sen Portekize gidince ben burada yapayalnız kalıvericem şimdiden alıştırmaya çalışıyorum kendimi diyor", o yüzden benimle çok fazla görüşmek istemiyormuş ama benim şu an ona en çok ihtiyaç duyduğum zamanlar, mümkün olduğu kadar yanında geçirmek istediğim zamanlar bunu anlamak istemiyor...

Sevgisini sorgulamam da hiç hoşuna gitmiyor ama davranışları sebebiyle ister istemez düşünüyorum... :uhm: çok kafam karıştı kızlar sizce ne yapmalıyım?

2. 20 Ocak 2010
  3. didem_evo

didem_evo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Böyle tutarsız davranan erkeklerden nefret ediyorum güzelim giden ilişkiyi yokuşa sürüyolar..bırak cnm senin en zor zamanında yanında olmuyosa üzlmeye değmez ne demek alıştırmaya calısıyorum insan gidiyosun diye soon günlerini seninle geçirmek ister yaşı kaç sevgilinin çok tutarsız geldi davranışları bana.

4. 20 Ocak 2010
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Yerinizde olsam hemen ayrılırım..
    6 aylık beraberlik hem daha çabuk unutulur hem de beni daha fazla üzmesine izin vermezdim..
    Zaten 5 ay yurtdışında olacakmışsınız yepyeni bir çevre size çok daha iyi gelecektir..
    Erkekleri bu kadar tepenize çıkarmayın,sonra pişman olursunuz..guclubacismile

6. 20 Ocak 2010
  7. gulbeyaz_31

gulbeyaz_31 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    113
    zaten araya mesafe gircek o zaman anlar seni gerçekten sevip sevmediğini sende onu.. uzaklık bazen ilişkilere çok iyi gelebilio..zamana bırak ama bu zaman da onu o kadar arayıp sorma:eek:lmaz:

8. 20 Ocak 2010
  9. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Sıkılmış senden bekarlık çapkınlık yaptığı günleri özlemiş işte..

Açıkca da söylemiş sana..

Görüşmeyelim şimdiden alışayım yokluğuna ne demek=? Saçmalığa bak..
    Tutarsız.
    Fazla yüz verme yaa...

Sen bilirsin de, geç..Arama sorma , o arasın. aramazsa da kes biletini..

Allah allah yaaa..

10. 20 Ocak 2010
  11. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bekarlık günlerini özlüyormuşmuşmuşakannehir

12. 20 Ocak 2010
  13. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Delinin zoruna bak yahu. ınadına ayrılmıycam demiş bir de. Senin ondan ayrılmayacağından emin. Ego kötü bir şey. O çıktığı yerden düşüverir bir gün. Canım sen gidince zaten ooooo sana böyle davranan erkeği hemen unutursun.

14. 20 Ocak 2010
  15. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    cok güven verici bir iliski degil sende farkindasin bunun en iyisi ayrilmak hem portekizede gidiyosun uzak kalinca unutursun yada onunla olup seni terkedicegi zamani beklemeye devam edebilirsin cünki ne istedigini bilmeyen birisi bu anladigim kadariyla

16. 20 Ocak 2010
  17. miarymrym

miarymrym Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm bence zamana bırak kafana onu takmadan portekize git gel bakalım döndüğünde ne olucak ayrılmak isterse kendi bilir

18. 20 Ocak 2010
  19. roxie

roxie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

benim onunla tanışmadan önce aldığım bi karardı sonra etraflıca oturup düşündüm de üzerinde ama o hep bana destek oluyordu ben işlemlerimi ağırdan alıyordum belki vazgeçerim gitmem diye o hep beni arkamdan itekledi resmen hadi şu belgeyi de tamamla hadi portekizdeki okuluna bi mail at diye diye ayarlandı herşey...

Dönünce bakacak olmamız konusunda haklısın aslında bana o kadar da güven vermeyen bi ilişki değildi ama son zmnlarda çok dengesiz davranıyo ve gitmeye yakın böyle davranması üzüyo beni sonuçta yanyanayken çözemediğimiz sorunları o kadar uzaktayken hayatta çözemeyiz... bugün konuştuk aslında ben seninle ailene de biraz vakit ayır diye görüşmek istemiyorum yoksa seni görmek istememek gibi bi durum yok ortada dedi...

Alayacağınız kızlar valla dengesizliğinden benim de dengem bozuldu bi tepem atıyo ayrılıcam umrumda değil diyorum sonradan yumuşayıveriyorum biraz alltan alıyım diyorum ama artık çıldırıcam valla...

En iyisi dediğiniz gibi aramayıp sormayıp akışına bırakmak.. :bbo::