kızlar sizce eşim seviyor mu beni...

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve suna12365478 tarafından 12 Mart 2009 başlatılmıştır.

12 Mart 2009
    Konu Sahibi : suna12365478
  1. suna12365478

suna12365478 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    biz eşimle dört yıl çıktık. sonra evlendim. onu deliler gibi seviyordum. aslında halen çok seviyorum. ama biz evlenmeden önce birşeyler yaşadığımız için yani herşeyi değil ama şimdi cinsel hayatım çok kötü. eski kız arkadaşının resmini saklıyor. biz çıkarkende hep ondan bahsediyordu. o çok güzel ve komik kız. sen ise yavaş ve güzel değilsin diyor. kızlar onu o kadar çok seviyorum ki problemleri görmemezlikten geliyorum. biz mesela ön sevişme olmadan direk ilişkiye giriyoruz. hata öpüşmüyoruz bile... sinirlerim öyle bozuk ki. sanırım boşanacağım. çünkü güzel söze ve taktire artık o kadar çok ihtiyaç duyyorum ki. yeni evlendik daha çocuğumuz yok. eğer diyorum hayatım bu şekilde gidecekse yani tek taraflı sevgi ise en iyisi ayrılayım çünkü artık çok mutsuzum. sizce ne yapmalıyım... düşüncelerinize çok ihtiyacım var...

2. 12 Mart 2009
  3. kuzum85

kuzum85 aşk bir yangın Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    hala umudum var savaşırım diyorsan devam et ama bu karşılaştırmalar aşağılamalar devam ederde sen nasıl katlanırsın bilmiyorum çok zor bir durum senağlama

4. 12 Mart 2009
  5. MyWorLd

MyWorLd İkincİ MELEGİM YoldA :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bize sormadan önce eşini karşına alıp sormayı denedin mi canım. seni sevip sevmediğini sana ondan başkası söyleyemez. bence karşısına geçip açık açık sorunlarını dile getir ve "beni seviyormusun " diye sor. bakalım tepkisi ve cevabı ne olacak:nazar:

6. 12 Mart 2009
  7. One'ilyA

One'ilyA bilmiyorum ki... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Eşinizi sevdiğinizi söylüyorsunuz peki ayrılmaktan mutlu olacak mısınız şu durumda ?

Henüz evliyken, sevdiğiniz eşiniz yanınızdayken birşeyler yapabilirsiniz.

"Ne yaparımda onun ilgisini çekebilirim ? Ne yaparım da bu evliliği güzel hale getirebilirim?" diye kafa yormanız ve bu yönde çabalamanız , güzel olanı tekrar tekrar ısrarla yapıp sonucu sabırla beklemeniz iyi olacaktır diye düşünüyorum...

Sevmiyor olsaydınız ayrılmayı düşünmek daha kolay olurdu ...

8. 12 Mart 2009
  9. EU1

EU1 Guest

4 senede anlamadınız mı sevgisinin düzeyini veya var olup olmadığını? yani bi fikriniz oluşmadı mı hiç?

10. 12 Mart 2009
  11. ardeniz

ardeniz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eski kız arkadaşını seviyor olsaydı sizinle 4 yıl beraber olmazdı. ve evlenmezdi. şuan sizinle ilgili problemleri, sıkıntıları var belli ki ve liman olarakta eski kız arkadaşını görüyor ama bence onu sevdiğinden falan değil boşluktan belki.

boşanmayı bence hemen düşünmeyin. bazı tanıdıklarım evliliklerinin anca 3., 4. yılında düzene girdiğini söylüyor. birbirinize zaman verin. ve kendinizi kullanılmış gibi hissedecekseniz bir müddet onunla beraber olmayın derim.

tabii en güzeli eşinize durumu anlatıp neler olduğunu öğrenmek.

12. 12 Mart 2009
  13. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bir dakika cikarken sana böylemi konusuyordu cidden?? Sen yavas ve güzel degilsin ne demek oluyor...eski kiz arkadasinin resmini saklamak falan...fisfisfis

Ayrica evlenmeden önce yasadignizin ne alakasi var mutsuz olmanizla...:nazar:

14. 12 Mart 2009
  15. çiçeks

çiçeks Hayat=Oğluşum+Eşim+Ben :) şimdi de prensesimm Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Sen yavaşsın ve güzel değilsin ne demek yaaa, niye kıyaslama yapıyorki en kızdığım şey bu.Bence açık açık konuş o kızı unutamadı mı acaba, direkt sor karşısına geçip.Kafana takılan herşeyi sor onun cevaplarına göre bi yol belirlersin zaten arkadaşım.Hakkınızda hayırlısı olsun

16. 12 Mart 2009
  17. sarxix papatya

sarxix papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    su erkeklerden artık nefret edıyorum.sen onu baskasıyla kıyaslasan acaba neolur?terbıyesız onu ovuyosa onunla olsaydı senınle nıye evlendı.okadar maymun ıstahlı oluyolarkı elde edınce hersey bıtıyor.terbıyesız.canım burdan bız sana bısey dıyemeyız kı.cunkı onu sen tanıyosun.kendısını cek konus.eger boyle devam edecekse bence hayatına bak.ınan ugrasmaya degmez.hayat okadar kısa kı.

18. 12 Mart 2009
  19. EU3

EU3 Guest

bence en büyük yanlış eşinin eski sevgilisiyle kendini kıyaslaman kimseyle kendini kıyaslama eşin o kızı isteseydi onla evlenirdi. üzme kendini 4 yıl çok uzun bi zman yuvanıızı hemen yıkmayın bence eşinizle herşeyi açıkaçık knouşun konuşmadan hiç bişey çözülmez...