kızlar sizdede oluyomu ya.............

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve emoxsx32 tarafından 23 Ekim 2007 başlatılmıştır.

23 Ekim 2007
    Konu Sahibi : emoxsx32
  1. emoxsx32

emoxsx32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ya göğüslerim çok büyüdü ve acıyo neyse bunlara katlanıyorum ama 1 haftadır da kaşınmaya başladı ölüyom kaşıntıdan badem yağı sürüyorum o biraz rahatlatıyo ama bi süre sonra yine başlıyo çatlıycakmı acaba sizdede oluyomu!!!!!!!

2. 23 Ekim 2007
  3. ckozkan

ckozkan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ara ara oluyor ama rahatsız etmiyor ben gün aşırı Mustelanın göğüs bakımı kreminden sürmeye başladım.

4. 23 Ekim 2007
  5. sevdoxsx

sevdoxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    emoşcum aynı dertten ben de şikayetçiyim walla c.tesi dr'a gideceğim özellikle bu kaşıntım için ilaç yada krem ne varsa versin akşam olunca dayanılmaz tatlı bir kaşıntım oluyo ve benim göbeğimde kaşınıyo badem yağı ve hakiki zeytin yağını aynı oranda karıştırıp her banyo sonrası sürüyorum ama malesef yeterli gelmiyo...
    çatlaklar oluşmaya başlıyor sanırım:KK43:(((((

6. 23 Ekim 2007
  7. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    ewet cnm benımde acayıp sekılde kasındı veeee sonunda catladı:KK43: kremde kullanıyorum ama üzgünüm

8. 23 Ekim 2007
  9. emoxsx32

emoxsx32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

sevdoş canım bende pazartesi gidicem doktora bende krem falan isteyim barii akşama kadar delririyorum kaşıntıdan valla bu badem yağı yetrli gelmiyo çatlıycaz galiba canım çok sağol.............:1hug:

10. 25 Ekim 2007
  11. nilnimet

nilnimet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende 17-2 haftalığım ve bendede kaşıntılar çok oluyor özlelliktlede akşamları ya bende bebe yağı kullanıyorum iyi geliyor

12. 25 Ekim 2007
  13. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ben bi krem kullanıyorum kasıntı ve catlamaya ıyı gelıyormus yenı aldım artık catladı benım memişler ama genede feci kaşınıyor
    yanı aldıgım krem hem catlamaya hemde kasıntıya cok ıyı gelıyor adı da LANSİNOH(brand)LAMOLİN bilginize bide bu krem dogum sonrasında emzırırken yara olan goğüslerede iyi gelıyormus ben kullanıyorum 2 gundur cok iyi geldi isterseniz kullanabılırsınız ama drunuza bı sorun :)

14. 1 Kasım 2007
  15. zzeyy

zzeyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    NEeeeeeeeeeeeee!!! kaşıntı çatlamayla alakalı bir şey mii??? :KK43:(( Ya ben kaşıntıdan ölüyorum. Göğüslerim iki gündür de kalçalarım. Ben de Rocun bir kremini kullamıyorum ama bilmiyorum ki çatlaklık oluşacak mı. Allah korusun! İstemiyorum.

16. 19 Kasım 2007
  17. kxoxpxuxklxuxkahve

kxoxpxuxklxuxkahve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    evet bende kaşıntıdan ölücem. bazen kendimi kaptırıp işyerinde kaşınırken yakalıyorum kendimi.bigün biri görücek çok fena rezil olucam valla :roflol:
    benim karnım ve göğüs uşlarım çok kaşınıyo yaa. göğüs uçları ne alaka onu anlayamadım ama..

18. 23 Nisan 2010
  19. ilgimmm

ilgimmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet hayatım benim göğüslerim çok büyüdü ve acıyo.çatlama olabilir dikkat et badem yağına devam et