Kızlar size güzel haberlerim var bi dinleyin hele:)

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve teleskop26 tarafından 14 Nisan 2010 başlatılmıştır.

14 Nisan 2010
    Konu Sahibi : teleskop26
  1. teleskop26

teleskop26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    SGK'NIN YENİ YASASIYLA İLGİLİ:bugün doktorumla görüştüm ve ank.anatolia tüp bebek merkezi ile(ben ilk denememi anatoliada yaptırmıştım)sgk nın bu yeni yasası şöle oluyor 3 senelik evlilik şartı kalktıgı için fiyat aşagı çekiliyo bana 2. deneme için 3.500 tl demişlerdi yasa ile bu fiyat 3.300 tl oldu hastanede 2.denemesi olanlara az bi indirim daha yapıyo fiyat 2.750 tl oluyo.ilaç fiyatınında yarısını verecekmişiz ve raporu hastane hazırlayacakmış yani rapor için para vermeyecekmişiz.:teytey::teytey::teytey:

2. 14 Nisan 2010
  3. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    evet dun bende duydum onu artık 3 yıllık sart kalkmıs ve fıyatlar ucuzlamıs allh muhtac etmesın ama olmayan ıcın genede pahalı

4. 14 Nisan 2010
  5. ankara_06

ankara_06 şükürler olsun Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    bu kuralları bilmeyen o kadar insan var ki
    medya herşeyi duyuruyor ama bu tarz şeyler umurlarında değil
    hatta aşılama şartı da kalkmş öyle mi yada en azndan 3 aşılama değil çok iyi bilmiyorum ama
    artık tüp bebek merkezleri fiyatları çekiyorlar aşağı
    hayrlısı bakalım

6. 14 Nisan 2010
  7. teleskop26

teleskop26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    fiyat çok fazla düşmüyor ama hiç yokta iyidir.aşılama olayını kaldırmadılar ama zaten tüp bebek merkezleri ilk gidenleri bile 2.deneme gibi gösterebiliyorlar.fiyatlar azda olsa düştü ama olmayanda yine olmuyor para.ben 1.denemenin borçlarını halen bitirebilmiş degilim ki 2.ye başlayayım.allah hepimize yardım etsin.ilk denemede 9-10 milyar harcamışız:KK43:(

8. 14 Nisan 2010
  9. ivf

ivf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Biliyoruz,tedirgin ve endişe yüklü duygular içindesiniz.Uzun bir zamandır çocuk özlemi çekiyorsunuz.Beklemenin sorunları daha büyüttüğüne inandığınızdan hasretin sizde yıpratıcı yanlar bıraktığının farkındayız.Çıkmaza düştüğünüz anlarda,belki eşinizle daha derinlere gömülüyorsunuz.Tüm çekincelerinizin haklılığına sonun...a kadar katılıyoruz.Size yardımcı olma isteği içindeyiz.Sizinle aynı kaderi paylaşan çiftlerin sayısının hızla arttığını biliyor muydunuz? Uzman görüşlerine göre evli çiftin yaklaşık altısı çocuk sahibi olmak istemelerine rağmen çocuk sahibi olma adına uğraşlar vermekteler.Tüp bebek tedavisi çocuksuzluğun temel nedenlerini ele alır. ınfertilite nedenleri ne kadar iyi biliniyorsa tedavi imkanları o kadar çoğalır ve tedaviden başarılı sonuç alma ihtimali de o kadar yüksek olur.Tüp bebek tedavisinin sizde soru işaretleri yarattığını biliyoruz. Siz sorun biz yanıtlayalım. Lütfen bize ulaşmak adına mesaj atın. Yanınızda olmak istiyoruz.Tüp bebek tedavisine ilişkin tüm sorularınızı yanıtlayım. Size bu alanda uzmanlaşmış hekimimizden tıbbi anlamda bilgilenmeniz ve tüp bebek tedavisi süreci için hazırlık adına ücretsiz muayane için randevu ayarlayalım.

Yolculuğunuzda bereber olmak dileğiyle

10. 15 Nisan 2010
  11. yojimbo

yojimbo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba, ilginiz için teşekür ederim.Hangi merkezlerden ücretsiz randevu alabiliyorsunuz?