Kızlar size iyi bir önerim var bakın !

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve EU3 tarafından 5 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Ekim 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

meraba kızlar..
    sizinle paylaşmak istedim belki faydam dokunur diye..
    benim tenim beyaz ve sivilcelenmeyen bi cildim var kolay kolay yağlı deil anca malum dönemlerde tek tük çıkar ve gider ama şu sıralar sevgilim askerden gelicekdi izine onun stresi faln derken dudagımın kenarında iki tane iltihaplı ve alnımda ikitane normal sivilce çıktı.
    alışık olmadıgım için çok garipsedim ve bunları sevgilimle buluşana kadar geçiricem diye azim ettim.
    iki gecedir yatmadan önce yüzüme bitane aspirini sulandırıp eritip pamukla tüm cildime uyguladım ve 10 dakika bekledim yıkadım..sora sadece sivilcenin olduğu yere TERRAMYCıN.diye küçük bi laç var çok ucuz hemde yanık yara sivilce izine iyi geln bi ilaç zaten kendisi.onu sürdüm sarı yağlı bişeydi zaten ..yattım ölece kendi kendine emmiş sabah kalktım inanınki kurumuşlar iki gündür yaptım yüzüm çok parlak ve bembeyaz kızlarrr ....o aspirin siyah noktalarada çok iyi gelio şuan siyah noktam yokk..
    ve o 4 sivilcede yok bitanesi biraz iltihaplıydı o daha geç etki yapmış ama ufacık kurumuş ve izleride yok süper bişe yaa.....
    sevgilimle buluşunca mermer gibi bi cildim olcak ..
    azmin zaferi budur sanırım bi deneyin derim bunları inş iyi sonuçlar alacaksınız.
    not:=ama bunları yaparken başka bişe sürmeyin derim cildinizee...:enbuyukkk:

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Ekim 2009
  2. 5 Ekim 2009
  3. mertcik

mertcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    denemekte fayda var canım

4. 5 Ekim 2009
  5. EU3

EU3 Guest

evet canım deneyin derim..

6. 5 Ekim 2009
  7. magdelena

magdelena Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    siyah noktaların asprinden sora geçdimi canım. bide delik delik kaldımı acaba yoksa pürüssüzmü oldu çünkü siyah nokta gdnce delikler kalıo hoş durmuo hatta siyah nokta geçmemiş gbi duruo

8. 5 Ekim 2009
  9. EU3

EU3 Guest

canım benim siyah noktalarım çok azlardı ama aspirinle suyu sürdükten sora baktım olanların içindeki siyahlar yok olmuş devamlı kullanırsan daha iyi sonuçda alabilirsn

10. 5 Ekim 2009
  11. princess.17

princess.17 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aspirini ellen showdada görmüştüm anında etki yaptığından bahetmişlerdi ama ben hiç denemedm denemekte fayda var =)

12. 6 Ekim 2009
  13. atceken2005

atceken2005 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım şu normal bildiğimiz aspirinmi eğer oysa bebe mi büyük aspirinimi şimdiden teşekkürler

14. 6 Ekim 2009
  15. zehra4415

zehra4415 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aaa hemen uygulaaym
    benmde siyah noktalarım var burnumda keşke gitseler

16. 7 Ekim 2009
  17. EU3

EU3 Guest

canım normal büyük bildigimiz aspirin ....bardaga bitane koyun içinde su doldurun çok olmasın ama ertin ve yüzünüzü onla silin aspirinin çok olduğu kısımı burnunuzu ve svilceniz varsa oraya daha çok uygulayın 10dakika bekleyin ve uygulayın.sonucu yazın banada

18. 7 Ekim 2009
  19. sila66

sila66 ceviz kabuguna girmisim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    mantikli aslinda...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.