Kızlar şokkk dün kanama geçirdim çok kötüyüm...

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve sulucan57 tarafından 26 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : sulucan57
  1. sulucan57

sulucan57 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Mrb.kızlar 11+4 hamileyim .pazartesi saat 8 de dünyam karardı. o gün işten ayrılmıştım biraz sorunlu ve tartışmalı bi şekilde.eve geldim eşimle uzanıp sohpet ediyorduk gergin bi gündü.sonra toparladım kendimi kalktım bişiler hazırlamaya kalkarkalkmaz su gibi kanamam oldu bacaklarımdan aşağı indi.koptum krize girdim gitti bebeğim diye bağırdım.hemen apartopar g.o.paşa hastanesine gittikyolda kendimi bilmeden bütün duaları okudum.acil doktor gördü şoktaydım pantolonum komple kandı hemen ultrasonla bakalım dedi. bebek oynuyordu ve kalbi atıyordu ve onu gördüğüm an ben boşaldım hıçkıra hıçkıra ağladım. eşim kıpkırmızı olmuştu öldü demesini beklerken yaşaması mucize çünki görülmemiş derecede kan geldi belimde aşağısı kan içindeydi neyse rahmime baktı açılma varmı diye şükür oda yoktu herşey yolunda dedi ve hemen yatışa aldı.2 serum yedim salı sabah 8 e kadar gecede 2 iğne vurdular dğşük engelleyici falan.neyse doktor geldi yanıma merak etmem bebek iyi kanaman azaldı o sıkı sıkı tutunmuş biyere gitmiyo dedi.bende bu durumda olan ve gebeliği devam eden hastanız varmı dedim gülcan hanımdı sanırım nöbetçi o ilgilendi oda 15 senelik doktorum ooo çok var sen üzülme dedi ve beni rahatlattı.kızlar çok kötü bi duyguydu onu gördümya ekranda daha ne isterim allahtan..sonra salı sabah kendi doktorum haluk bey geldi kanama geeçirmeme çok şaşırmıştı.çünki herşey iyi gidiyordu.üstüne görmüşte olabilirsin dedi 4. aya kadar üstüne görme olabilir dedi ama stres yapmışsın onunda etkisi olmuş olabilir dedi.sonra progestan yazdı ona başladım hemen. daha sonrada bol su iç dedi idrar kesen dolsun dedi. tekrar kendide ultrasona aldı şükür herşey iyi dedi rahmin açılmamış,bebekte iyi sadece dinleneceksin 3-4 gün yataktan kalmayacaksın dedi. dün kanamam durdu hastanede ve haluk bey taburcu etti beni.eve geldim ve bu saate kadar hala yatmaktayım wc ye kalkıyorum okadar.kızlar korkuyorum.bebeğime bişey olmaz allahın izniyle inş. aranızda böle bişey yaşıyanlar varsa bilgi verin LÜTFEN....

2. 26 Mayıs 2010
  3. johnnybravo

johnnybravo fevkaladenin fevkindeyim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    196
    çok geçmiş olsun rabbim bidaha yaşatmasın neseki meleğin hala seninle daha fazla stres yapma kendine

4. 26 Mayıs 2010
  5. obbi

obbi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım çok geçmiş olsun ben de 8 haftalık hamileyim ve 2.gebeliğim,benim de ilk hamileliğimde 5.haftada ve 10.haftada yoğun kanamalarım olmuştu ama çok şükür ondan sonra birşey olmadı ve oğlumu sağlıkla kucağıma almıştım.Sen de içini ferah tut,hem doktorun da problem yok demiş,dinlen kendini yorma tekrardan çok geçmiş olsun.

6. 26 Mayıs 2010
  7. pamukprensesim_

pamukprensesim_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    özlem bostancı canım cok buyuk gecmıs olsun allahım sana bağıslamıs ben hamılelık boyunca asırı duygusallastım okurken aklım cıktı sonunu okudum sonra bişymı oldu dıye aklıma gelmısken özlemcım senınle alakası yok ama lütfen rıca edıyorum diğer arkadaslardan bılıyorum anlamadan bılmeden konusuyomusum gıbı gelebeılır ama nolur o cumleyı bıle yazamıyorum cennete giden o meleklerın ölümlerını lütfen sadece o bölumlerde yer alsın dayanamıyorum zeynepsudem vardı kaybeden sureklı gözume carpıyo kac kere gırdım okudum ağladım elim gitmedi yazmaya yazamadım allah sabır versın dıyemedım cok farklı duyguymus aklım cıkıyo paronaya oluyorum onun ıcın ayrı bölum var okuyanların dikkatıne lütfen

8. 26 Mayıs 2010
  9. Harpy

Harpy Today is a gift, thats why they call it PRESENT Üye

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    benim de aynı dönemlerde bu kadar yoğun olmasada kanamam olmuştu.. sen doktorun sözünden çıkma, bol istirahat et, ilaçlarını kullan ve beslenmene dikkat et yeter bak bebeğin kendine düşen görevi yerine getirmiş bırakmamış seni guclubacismile böyle şeyler olunca insan farkına varıyor ama bebeklerimizden önemli birşey yok bu dünyada hiç birşeyi kafana takma a.s.

10. 26 Mayıs 2010
  11. sulucan57

sulucan57 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    tşk cnm amin inş. bende bebeişimi kucağıma alırım.sağolun..

12. 26 Mayıs 2010
  13. sulucan57

sulucan57 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    o duyusallıkla ne yazdığımı bile bilmiyorum cnm kusurabakmayın bütün hamilelerden özür dilerim.meleğim benimle ve bugün benim için yeni bir gün

14. 26 Mayıs 2010
  15. pamukprensesim_

pamukprensesim_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    yok canımın ıcı asıl sen yanlıs anlama benı ben dedım ya seni dısında tutum yazarken evt güc bir durum sen duygularını paylasmıssın gayet normal ama dedımya diğer bahsettığım konu biraz farklı ALLAHIM kucağımıza alamyıda nasıb etsın inş.

16. 26 Mayıs 2010
  17. gullesu

gullesu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok geçmiş olsun canım o seni bırakmayacak inşallah ama sende kendine dikkat et bol bol dinlen ve hiçbirseye stres yapma

18. 26 Mayıs 2010
  19. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    canım bende 6.haftamda sıddetlı kanama gecırmıstım. 4 ayım dolana dek yattım. ıgneler,jeller,haplar,serumlar hepsını yedım.
    kızım saglıklı sekılde dogdu.
    hıc uzulme. mumkun mertebe yat,kendını yorma ve bol bol sıvı tuket. sende sagsaglım kavusursun ınsallah.