Kızlar Şoktayım ne yapacağımı bilmiyorum

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve BenMasal tarafından 13 Nisan 2009 başlatılmıştır.

13 Nisan 2009
    Konu Sahibi : BenMasal
  1. BenMasal

BenMasal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    sizlerle sevincimi yasamıstım biliyorsunuz
    6. tüp bebek denememde hamıle kaldım dıye haykırıp birlikte sevınmıstık ancak değerlerımde bı garıplık var kızlar ben kımyasal gebelik yasadım sanırken galiba dış gebelik diye tahmın edıyorum çünki değerlerım bırturlu düşmuyor yukselıyor ama çok azz dr uma ulaşamıyorum ama hemsıre 2 gun sonra tekrar test yap ve dr a ben ıletıcem perşembe ne yapıcağımıza karar verırız dedı ancak ben dış gebeliğin kotu bişii oldugunu duydum benı persembeye kadar bekletmelerı normalmı sızce arkadaşlar dış gebelik yasayan oldumu ne olur paylasın benımle hemsıreye dış gebelik olabıırmı dedım duymamazlıktan geldı cevap bıle vermedı bana

değerlerim
    9. gun 24
    11.gun 71
    13.gun 126
    15.gun 158
    18.gun 236
    20.gün 301
    22.gün 441,9
    24.gün 459
    26.gün 648
    29.gün 986

Son düzenleme: 24 Nisan 2009
  2. 13 Nisan 2009
  3. heja

heja Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım bir bilgim yok ama inşallah dış gebelik değildir rabbim yar ve yardımcın olsun çünkü sen çok emek verdin

4. 13 Nisan 2009
  5. doremi

doremi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım şimdiden hiç üzme kendini..
    bu değerler kişiden kişiye değişiklik gösterebilir..
    dış gebeliği düşünmek için daha çok erken.. hem doktoruna ulaşana kadar hiç birşeyi düşünme..
    Allah yardımcı olsun bitanem, inşaallah seninledir bebeğin ve hiç bir zaman bırakmaz...

6. 13 Nisan 2009
  7. gunesduygu

gunesduygu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet muhtemelen kimyasal gebelik değil çünkü değerin düşmüyor. Ama bence bir an önce doktoruna git. Belki düşük yapacak olabilirsin bir çaresine bakarlar... ınşallah kötü birşey yoktur. Çok üzüldüm.Allah yardımcın olsun

8. 13 Nisan 2009
  9. badenur

badenur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    bildiğim dış gebelikte kasıklarda dayanılmaz bir ağrı oluyor, sürekli kanama oluyor, ateş yükseliyor... bir arkadaşım yaşamıştı... dilerim seninki dış gebelik değildir canım, hemen doktora gitmende fayda var.

10. 13 Nisan 2009
  11. BenMasal

BenMasal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    kızla kanamam lekelenme seklınde oldu ben tüp bebekle hamıle kaldıgım için progestan fitil kullanıyorum belkıde kanamayı durduran bu olabilir 2 gun sonra tekrarlamam lazımmış beklemekten baska şansın yok sanırım

12. 13 Nisan 2009
  13. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    canim neden dis gebelik oldugunu dusunuyorsunki zaten bebegin daha cok kucuk ultrasonda gozukmemesi normal eger goremediyseniz

14. 13 Nisan 2009
  15. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    bircok kiside lekelenme tarzi kanamalr oldugunu duydum ilk zamanlarda degerlerinde seninki gibi ufak artislar fakat hemen hemen hepsi bebeklerini kucaklarina aldilar bile...bence sakin ol ve surekli bunu dusunmemeye calis zor biliyorum ama bebegin icin yapmalisin bunu...

16. 13 Nisan 2009
  17. BenMasal

BenMasal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    meyaycıgım sağol arkadaşım ınan çok saskınım ilerleyen bişiiler var kımyasal değil diye düşünüyorum herşey ıkıgun sonra ortaya çıkacak canım bellı olacak eğer dış gebelık varsa tek tesellım bebeğim rahme tutunsaydı gelişimi devam edecektı demekkı

18. 13 Nisan 2009
  19. Sera96

Sera96 benimdemeleğimvar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ne diyeceğimi bilmiyorum nasıl yorum yapılabilirki ama ne olursa olsun yanındayız ve dualarımdasın bilmeni istedim allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah önceki dediğim gibi ağır ama emin adımlarla geliyor bebeğin biraz daha sabır:Saruboceq::Saruboceq: