kızlar son ayda bulantı normalmi :((

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Pamik_PrenSes tarafından 16 Nisan 2010 başlatılmıştır.

16 Nisan 2010
    Konu Sahibi : Pamik_PrenSes
  1. Pamik_PrenSes

Pamik_PrenSes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    selam kızlar kızlar benim bulantılarım yeniden başladı çok trahatsız edici boyutta değil ama yeniden baş göstermesi beni tedirgin etti aslında kağan kocatepenin videolarını izlerken bu aylardan yeniden bulantılarınız başlayabilir diye bişey duymuştıum fakat şimdi etrafımdaki yeni doğum yapan hamileler son ayda bulantının normal olmadığını sölüyorlar benimde içime kurt düştü sizinde oluyormu bulantılarınız birde üzüntüden olabilirmi bu bulantılar bi kaç gündür duygusal bakımdan yoğun günler geçirmiştim ondan olabilirmi acvaba bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile

2. 17 Nisan 2010
  3. Orfe

Orfe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Canım benim son aya kadar oldu hatta sezaryenden bir gün öncesinde bile.

4. 17 Nisan 2010
  5. orjinalkiz

orjinalkiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim hala miğde bulantılarım ve kusmalarım devam ediyor.tabiki kişiye göre değişir dotorun ne diyor bu duruma peki.

6. 17 Nisan 2010
  7. Pamik_PrenSes

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    pazartesi randevüm doktrumla canım bakalım ne dicek aslında benim bulantılar geçmişti bu aydada yeniden tekrarlaması beni düşündürdü neden böle oldu diye ALLAH korusun insan korkuyro gebelik zehirlenmesi filanmı diye ama buğünlerde düzeldim azaldı yani sanırım çok strest yaptım bi kaç gündür kendime ....doktoruma danışacağım bakalım ne dicek yorumlarınız için saolun kızlar..

8. 17 Nisan 2010
  9. plava

plava Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Bende 35.haftadayım sabahları yeniden mide bulantım başladı, bende tedirgin oluyorum birkaç gün sonra dr kontrolüne gitcem umarım olumsuz bişi yoktur?....

10. 17 Nisan 2010
  11. Pamik_PrenSes

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah yoktur plava ama mutlaka sor bakalım seninki ne dicek fikrimiz olur bi kaç doktrdan yorum almış oluruz bizde . çok kusuyormusun pekş yoksa kuru bulantımı var çok kusuyorsan gitmeden ara acil bişey olabilir

12. 17 Nisan 2010
  13. Ela82

Ela82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    113
    bence önemli birşey değildir dert etme.benimde ilk aylar dişimi fırçalarken midem bulanıyo kusuyodum.38. haftada gene başladı.için rahat etmeyecekse doktorunu ara sor cnm.

14. 17 Nisan 2010
  15. Pamik_PrenSes

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ama şimdi ela doğrsu sölüyosyunda bizim tedirgin olduğumuz konu bazıları vardır 9 ay boyunca bulantısı vardır hiç geçmez devamlı yaşar bu problemi bizimde ilk aylar vardı ama 4 aydan sonra kesildi şimdi birden yeniden başlaması insanı tedirgin ediyor ama dediğin gibi telaş yapmaya gerek yok mutlaka çoxuk hareketlerinizide takip edin çocuk hareketlerindede bi azalma olursa çok bulabtı halinde doktorunuza danışın son aylar insan gerçekten tedirgin oluyor geçen bi kadınla karşılaştık onunda bebeği 9 aylıkken ölmüş karnında baya bi anlattı okdar etkilendimki şimdi ufacık bişey olsa tedirgin oluyoru eyvahedigeldismile

16. 17 Nisan 2010
  17. plava

plava Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kusmam yok cnm sadece sabahları bulantı oluyor sanki ilk baştaki dönemler gibi öğleden sonra hafifliyor ve geçiyor. ama çalıştığım için biraz zorluyor beni.. buaylarda olmaz diye bildiğim için tedirgin oldum sadece..

18. 17 Nisan 2010
  19. Pamik_PrenSes

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    anladım canım seni anlıyorum aynı tedirginliği bende yaşıyorum ama ben çalışmadığım için okdar zorlamıyor beni sık sık dinlenmeye çalışıyorum benimde senin dediğin gibi sabahları yoğunlukta öğlende hafif akşama doğrıu geçiyor acaba strestmi yapaıyoruz anlamadımki CADIARZU