kızlar sözüm yaklaştı ama hala yüzük karmaşası yaşıyoruzz..yardım

Konusu 'Söz Kesimi' forumundadır ve LadyDelarose tarafından 6 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : LadyDelarose
  1. LadyDelarose

LadyDelarose Atandım (09.07.2010) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    biz kendmz gidip yüzüklerimizi beğendk ayırttrdk..annesi gidip alcaktı..kuyumcuya da sorduk zaten nasıl bişi takılır diye.. o da bize söz yüzüklerini gösterdi ve artık bunlar kullanılmıyo dedi..çok ince ve basit teneke gibi..o yüzden alyansla söz yüzüğünn oratsında çok şık bi yüzük gösterdi..benimkinin üstüne ince bi sıra halinde taşlar var sevglilimnki sade.beyaz altın ve çok şık çok beğendim.alyans ama çok pahalı da değil.kayınvalidem gidip bakmış ve bunlar olmaz demiş nişanda takılan yüzük bu ozaman nişanda ne takcaz demiş..:bbo: sevglm bana söledğinde çok sinrlendm bozuldum ..acaba pahalı mı geldi de böle dedi ki??CADIARZU..bende dedimki ben nişanda ayrı bi yüzük istemiyorum zaten bunlarla devam ederz.. sizce ne yapmalayım ben onları istiyorum sevgilim de benden yana zaten ama ayrı ayrı yüzk almak mı lazm nişan söz düğün napcaz biz off kızlar fikir verin..çok az kaldı??:teselli::teselli:

2. 6 Ağustos 2009
  3. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    yani bencede aslında sözde size tek taş taksalar sözlünüz normal yüzük taksın nşandada beğendiğiniz alyansı alın çünkü nişanda taktığınız yzük evlilik yüzüğünüz olucak. tek taş pahalı gelirse ince yüzük alın nişanda değiştirin.

4. 6 Ağustos 2009
  5. cimcime eses

cimcime eses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    196
    bizlerde sözlerde tek taş yüzük takılır, nişanda ise alyanslar takılır...[/B

6. 6 Ağustos 2009
  7. LadyDelarose

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar doğru diyosunuz ama bunun bi standartı varmı? bildiğim kadaryla herkes nasıl isterse öyle yapıo..bi arkadaşım da sözde aldğı yüzkle devam edio şimdi evlendi:uhm:

8. 6 Ağustos 2009
  9. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    iki tane yüzüğe bence de gerek yok
    yada sözde tek taş taksınlar yerimseniben

10. 6 Ağustos 2009
  11. _loading_

_loading_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    eğer alınan yüzükler haricinde yüzük alınmıycaksa sözlünün yüzüğünü senin alman lazım canım
    normale nişanda erkeğin yüzüğünü kız alır çünkü

12. 6 Ağustos 2009
  13. graceful

graceful Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim hiçbir standardı yok aslında... herkesin bütçesine ve zevkine göre değişiyor... seçenekler farklı yaniii...

beğendiğin yüzük alyans gibi duruyor demişsin madem öyle nişanda almazsın sende madem çok beğendin... böylece sorun çözülür..

ben sözüm de söz yüzüğü aldım ince olanlardan bir de pırlanta aldım ... ben hem tektaşımı hem söz yüüzğümü takıyorum... sözlümde söz yüzüğnü takıyor....

nişanım var yakında gittik alyans aldık... onu da devamlı kullanacağım artık ...

yaniii standardı kişiye göre değişir...

14. 6 Ağustos 2009
  15. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    bence sözde sana tektaş taksınlar..incelerden alma bencede..
    alyansıda nişanda takın..
    ayrıca sen dert etme,nasıl istiyorlarsa öyle yapsınlar bence

16. 6 Ağustos 2009
  17. nefesim

nefesim LR health and beauty iş ortağı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım bi standardı yok..senin ve sevgilinin konuşmasına bağlı..ister tektaş aldırırsın..ister alyans ister ince söz yüzüklerinden..ama bence iki yüzüğe gerek yok..biz sözümüzde alyans taktık nişanda takılanlardan ve evlenme teklifi sırasında da tektaş takıldı..çook beğendiysen alyansı aldır nişanda aynı yüzğü takarsınız..

18. 10 Ağustos 2009
  19. LadyDelarose

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bu açıdan düşünmemştim hiç. şimdi biz yüzükleri aldık benm beğendklermi ama ben nişanda da ayrı bişi takmayalım dedim.bu durumda yeniden yüzük almamız gerekirse ozman değiştrriz biz de..nasıl olursa artık bilmiyorum yaa