kızlar suda goz kalemı veya rimelin akmaması ıcın ne yapmamız gerekıyor?

Konusu 'Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)' forumundadır ve EU1 tarafından 15 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

15 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar yardımcı olun onemlı bı konu lutfen?:bbo:

2. 15 Temmuz 2008
  3. FikirAdasi

FikirAdasi Fikir Adası Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    waterprof (yazılını bilmiyorum yanlış olabilir ) kullanmak lazım =)

4. 15 Temmuz 2008
  5. leylakdeniz

leylakdeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kullanmamak lazım derim:kahve:
    rimelin suda çıkmayanı varda.
    kalemin yoktur sanırım.
    TuGBaaaaa nın dediği gibi waterprof rimellerden alabilirsin.

6. 15 Temmuz 2008
  7. EU2

EU2 Guest

waterproof rimel al ama yanında özel temizleyicisini almayı unutma suyla sabunla çıkmaz o kolay kolay.Ben şahsen eskiden sabunla çıkarmaya çalışıyodum akşam, sabah kalktığımda zombi gibi oluyodum gözlerimin heryeri simsiyah.Su çıkarmaz ama dağıtır bazen ona da dikkat et.şimdiye kadar kullandığım waterproof kalemlerin hepsi terlemekle bile akıyodu.gerçi bi tanesi öle diildi ama o da o kadar zor sürülüyoduki deriyi yırtıyodu neredeyse bi de renk vermiyodu düzgün:KK43:ama eyeliner kullanabilirsin kalem yerine o akmıyo:)tabi suda nolur bilemem

8. 15 Temmuz 2008
  9. NightWish

NightWish TEAM CULLEN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    waterproofda eyelinerde suda akıyor kızlar..akmayan bir marka söyleyin köleniz olayim =))):icecream: şimdiye kadar hepsini denedim denemediklermde olmuştur ama..git yüzüne bi su çırp hemen dağılıyor..e bunlar denizde havuzda sürmek için değilmi yada terlediğinizde,yağmurda akmasın diye? havuzdan çıktığnızda zombie gibi çıkarsınız doğru tatlicadiarzu

10. 15 Temmuz 2008
  11. NightWish

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eyeliner terlediğinzde akmıyor ama bir tek o doğru gün içinde akmadan akşama kadar dayanıyor.. ben onu kullanıyorum ama akşam bir su değdirdiğimde hemen çeneme kadar akıyor..

12. 15 Temmuz 2008
  13. EU2

EU2 Guest

Bi yerde duymuştum suda çıkmayanların özelliği durgun suda hareketsiz kalınca çıkmamasıymış.Hareket ettikçe aşınıyomuş boya.Yüzme waterproof kapsamında diil yani:)

14. 15 Temmuz 2008
  15. NightWish

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    o ne işimize yarıycak ozaman durgun suda hareketsiz nerde kalabiliriz neden ve niçin =)
    ama iyi bir marka bulursan haber ver bana..verita kullanıyorum memnunum ama değiştirmeye meğilliyim :icecream:

16. 15 Temmuz 2008
  17. EU2

EU2 Guest

o kısmını ben de çok merak ettim ama...:))Benim eyeliner plastik gibi ya akmıyo ama mekanik olarak çok dayanıksız yani en ufak bi ovalamada kopuyo bi kısmı.yani yüzmeye dayanamayacağına eminim...Eğer bi çözüm bulursanız bana da söleyin:))şöle bi kaç aylık kalıcı makyaj fln olabilir mi die düşünüyorum...

18. 15 Temmuz 2008
  19. NightWish

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kalıcı makyaj bende yaptırmak çok istiyorum ama meteliksizimbenneyaptımki..belki işim olur paramı kazanırım öyle :icecream: