Kızlar, sürekli kavga eden birini gördünüz mü?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve vefasiz_ tarafından 10 Eylül 2010 başlatılmıştır.

10 Eylül 2010
    Konu Sahibi : vefasiz_
  1. vefasiz_

vefasiz_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    işte o benim 3 sene olacak sevgilimle 3 senenin her anı kavgalıyız sebebini çözemiyorum ama birbirimizi çok seviyoruz ama sürekli didişiyoruz bir hafta ya bir hafta kafga etmesek kurban kesecem o derece yani her şeye kavga ediyorum
    o niye böyle bu neden böyle detaya çok takıyorum
    birde bağıyorum biraz anlamıyor bende sanki bağırınca anlayacak gibi bağırıyorum sokağın ortasında barışıyoruz ama bir bakıyorum yarın bir şey buluyorum yine kavgalıyım kendimden bile bıktım benim gibi olan varmı yoksa bendemi bişey var yoksa ben bu çocukla anlaşamadığım içinmi böyleyim ben çözemedim kendimi boşa koyuyorum dolmuyor doluya koyuyorum almıyorum bu sefer olmayacak etmeyecem diyorum tutamıyorum
    sanki alışkanlık oluştu sanki beni anlamıyor sanıyorum sanki bu erkekler kalın kafalı bağırarak beyinlerine sokarım sanıyorum of of sevgliimle başım dertte evlenince düzelirmi ya dahadamı kötü olur

2. 10 Eylül 2010
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    Her hafta kavga edecek konu nereden buluyorsunuz bu yaşta Allah aşkına!akannehir
    Yazık sinirlerinize,ileride acısını çok çekersiniz..
    Anlaşamıyorsanız ayrılın..
    Sevmek tek başına yeterli değil...:nazar:

4. 10 Eylül 2010
  5. Amonra

Amonra Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    267
    Ödül Puanları:
    213
    psikoloğa gittiniz mi
    bu kadar sinirli olmanızdan rahatsızsanız
    gitmenizde fayda var.
    belki de sevgiliniz sizinle başının
    dertte olduğunu düşünüyodur
    sürekli kendine bağıran bi insana
    nereye kadar dayanılır

6. 10 Eylül 2010
  7. vefasiz_

vefasiz_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fulya1234
    iyi ki varsın:))

Medeni Durumunuz: Bekar
    Meslek: Öğretmen
    Yaşadığınız Yer: İstanbul

Giriş tarihi: Jun 2010

Mesaj Linki
    ilşkilerde kavga olur olmaz değilde sürekli kavga etmek hem ilişkiyi yıpratır hemde ilşkiyi yaşayan insanları...
    3 sene uzun bir zaman hiç oturup konuştun mu neden biz böyleyiz bir orta yolu bulalım diye.
    evlenince düzelir misiniz diye sormuşsunuz ben evli değilim ama sanmıyordum düzeliceğini
    insanlar zaten neden evlenmenden önce flört ediyor birbilerini tanımak için anlaştıkları zaman evleniyor,anlaşamadıkları zamanda ayrılıyor...
    ayrıca evlilik çok ciddi bir şey bu kadar çok tartıştığızı söylüyorsunuz
    size göre evlenseniz gerçekten anlaşabilcek misiniz yoksa bir ömür hayat size zehir mi oluck

8. 10 Eylül 2010
  9. vefasiz_

vefasiz_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar çözüm bulamıyorum ama anladım sorun bende sebebini gerçekten bilmiyorum üzülüyorum oda bıktı artık ne yapacağınıda bilmiyor ama ben iyice kafayı yiyeecem

10. 10 Eylül 2010
  11. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    hakikaten bu kadar sebep nerden buluyorsunuz merak ettim ben bilmiyorumkismilebenneyaptımkinasıl sevmekki bu böyle sürekli kavga ediyorsunuz yada sevmiyorsunuz siz o zaman :sm_confused:

12. 10 Eylül 2010
  13. KeLeBeKetkisi

KeLeBeKetkisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim sakin düsünmeki..evlenirsen düzelicek daha beter olur ve bi hafta olmaz bosanirsiniz....benimde iliskim öledi 3 sene sürdü ama sürekli kavga ve sonunda bitti inan bana en iyisiii....

14. 10 Eylül 2010
  15. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    Çözüm belli...
    Anlaşamıyorsanız ayrılırsınız...
    Kavga ettiğiniz biriyle ne kadar huzur bulabilirsiniz?
    He siz ayrılmazsanız zaten sizden bıkan adam bitirir bu işi sizden önce...

16. 10 Eylül 2010
  17. cicekbocek

cicekbocek Mantık yoksa akıl boştur Üye

Beğenildi:
    838
    Ödül Puanları:
    238
    herkesle mi böylesin yoksa sadece ona karşı olan bir durum mu? herkesle böyle isen kendini düzeltmelisin, sadece ona karşı böyle isen anlaşamıyorsunuz demektir ki o zaman ayrılık gözüküyor gibi..

18. 10 Eylül 2010
  19. vefasiz_

vefasiz_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya kızlar benim kişiliğimde sorun var onda bir sorun yok tabi erkek arada pürüzler oluyor ama sürekli kavga eden benim ya size ne diyorum 1 hafta kavga etmesek kurban kesecem siz düşünün 3 seneyi ya bitti diyoruz daha doğrusu her kavganın sonunda bitiren benim ama oda bende birbirimize dayanamıyoruz alışmışız desek birbirimize alışkanlıktan öte bişey var yanyanayken okadar değil ama telefonda msnede her yerde kavga ediyoruz yanyanayken okadar çok kavga etmiyoruz kendimden sıkılıyorum bazen psikoloğda gitmek için param yok açıkçası kendimide tutamıyorum çeki düzen verimiyorum yapmayacam diyorum bu sefer söz veriyorum ama bir bakmışım yine kavganın ortasındayım o derece sinirleniyorum azıma gelen herşeyide sayıyorum inanın bana hemen geçmişi ortaya döküyorum sen böyle yaptında ben böyleyim sen şöyle yaptında böyle oldu o diyor senin yüzünden diyor mesela ben sen yapmasaydın suçu bende arama suçlu arayacaksan o sensin diyorum