Kızlar taşınıyorum beylikdüzünde oturanlar yardım!!

Konusu 'Adım adım Türkiye' forumundadır ve ikoncan85 tarafından 7 Mart 2010 başlatılmıştır.

7 Mart 2010
    Konu Sahibi : ikoncan85
  1. ikoncan85

ikoncan85 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    merhaba arkadaşlar bu aralar farklı bi telaş içindeyim çünkü taşınıyorum :hulya: beylikdüzü tarafına hemde ama oraları hiç bilmiyorum nerelerini tavsiye edersinizbilmiyorumkismile adakent beykent falan karışık geliyor biraz yani oturan yada oraları bilen arkadaşlar varsa bana yardımcı olurlarsa çok sevinirim hangi bölgesini önereceği konusunda şimdiden teşekkür ederimbuyrunnnnnnnnn

2. 7 Mart 2010
  3. Tethys

Tethys bayanpass:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    10 yıldır beylikdüzündeyim heryeri ayrı güzel..hiç karışık ta değil güle güle oturun..

4. 7 Mart 2010
  5. ikoncan85

ikoncan85 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    karışık derken semtleri çok ya o bakımdan dedim canım tabi oraları bilmediğim içinbilmiyorumkismile aslında ben avcılarlıyım ama oraları bilmiyorum kiralarda çok ucuz evler çok güzel bakalım hayırlısı önerdiğiniz bi semtti varmı

6. 7 Mart 2010
  7. JASPE

JASPE İki kız annesi :) Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    38
    ben de 5 senedir b.düzündeyim. bana göre en iyi bölge adakent veya migros arkası. bu bilgeler bauhaus tarafı ve beykente göre daha yeşil, çay bahçeleri, çocuk parkları daha fazla. ev bakarken bazı kritik noktalara dikkat etmenizi tavsiye ederim: b.düzü iklim olarak istanbula göre daha sert olduğundan öncelikle binada mantolama yapılmış olmasına; kış aylarında elektrik kesintileri yaşandığından binada jeneratör olmasına; arabanız varsa otoparkının olmasına; çocuğunuz varsa okula veya çocuk parklarına yakın olmasına; arabanız yoksa markete ve otobüz duraklarına yakınlığına dikkat edin. benden bu kadar, umarım yardımcı olabilmişimdir..buyrunnnnnnnnn

8. 7 Mart 2010
  9. ikoncan85

ikoncan85 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    canım çok teşekkür ederim gerçekten açıklayıcı olmuş ilk defa oturacağım için teredddüt ediyorum tabi haliyle bilmiyorumkismileCADIARZU peki bişey daha sormak istiyorumcanım adakent uzakmı kalıyo yoksa yakınmı yani mesela avcıların girişine eşim avcılarda başlıcak çalışmaya o yüzden soruyorum:kedi:

10. 8 Mart 2010
  11. buket_akay

buket_akay Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Adakent çok merkezidir
    evim orada okul sağlık ocağı parklar
    spor aletleri
    herşey varrrrr çok özledimmmmmmmmmm

12. 8 Mart 2010
  13. JASPE

JASPE İki kız annesi :) Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    38
    eğer işe kendi aracıyla gidiyorsa istediğiniz yerden tutun. ama servis veya otobüs kullanacaksa mecbur e-5e yakın olmalı, o da migros arkası olur. eğer servis içeriye giriyorsa adakentten tutabilirsiniz (servis güzergahına göre)a.s

14. 8 Mart 2010
  15. ikoncan85

ikoncan85 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    canım arabamız var ama her zaman arabayla gideceğini sanmıyorum tanıdıklarım beylikdüzü çok gelişti çok güzeloldu diyolar tabi şimdi yabancılık var biraz ben özellikle havuzlu sitede bakmak istiyorum çocuklar için özellikle inşallah bulabilirim kızlar birde bilmediğim bişey olduğu için soruyorum kızlar kusura bakmayın adakent beylikdüzünün ilerisindemi kalıyo yoksa yakınımı