Kizlar Test Yaptim 2.çizgi çok Siliktii ???

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve asya23 tarafından 19 Haziran 2008 başlatılmıştır.

19 Haziran 2008
    Konu Sahibi : asya23
  1. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bu sabah test yaptım 2 tane test almıştım günüm geçerse yapıcaktım amaa bugun adetime tam 2 gün kaldı dayanamadım bi tanesini yaptım ilk çizgi hemen belirdi onla birlikte hemen hemen 4-5 dk arayla 2.çizgi gibi bişy oluştu beni yanılıyom bilmiyorum ışığa tuttum iyice belirgin gibiydi karşıdan bakıyorum yok gibi ama iyice baktım bi çizgi var açık pembe bile denilemez ama vardı...adetim geçerse tekrar yapıcam NOT:kızlar bu arada''ufacık bi fikir lütfen''konulu yazımdada yazdım ama cvp yazılmayınca ayrı başlık açtım:1rolleyes:

2. 19 Haziran 2008
  3. sadolin

sadolin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım hayırlısı günün geçsin tekrar yaparsın testi en doğru sonucu alırsın böylelikle işallah hamişsindira.s.

4. 19 Haziran 2008
  5. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tşkler inş. cnm yaa hatta o anda yanılıyormuyum diye tekrar tekrar baktım vardı hele ışığa tutunca daha netti...ama diyorum yaa bu durumda test şüpheli oluyor bilemiyorum eşimede söylemiycem olurda değilimdir daha çok üzülmeyim :çok üzgünüm:

6. 19 Haziran 2008
  7. serçecik

serçecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım bence hamılesın...ama bır kanda baktırıver..daha emın olursun...hayırlı olsun şimdiden..:KK46:

8. 19 Haziran 2008
  9. edam_y

edam_y üç kişiliğiz artık:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım bencede sen hamişsin cünkü bende öğle adetime 2-3 gün kala yapmıştım cok silikbi çizgi çıkmıştı ve şu an hamileyim canımm.

10. 19 Haziran 2008
  11. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evt cnm kanda test daha güvenilir ama adetede 2 gün kaldı dediğim gibi bakalım ne geçicekmi geçen ay da böyle bekledim tam gününde adetim geldii.....ama geçen ayda silik çizgi yoktu bilemiyorum biraz bekleyip kanda yaptırırım belki yine adet gelir :çok üzgünüm:

12. 19 Haziran 2008
  13. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Cnm Hamilesin Kesinlikle Tebrşkler Allah Tamamni Erdirsin Benimde öyle Olmuştu

14. 19 Haziran 2008
  15. nar

nar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    slm arkadaşım ben tanıdık bir laboranta sordum kan testi adetten bir gün ewel doğru sonuç veriyor hiç uğraşma idrar testi ile seni üzmek istemem ama her ay yapıyorum görmek istersen ikinciyide görüyorsun yani zaten orda öyle çok açık renkli sanki bir bant var ıslanınca ortaya çıkıyor onuda görmüşsündür benim gibi ama inş değildir sen fikir istemişsin söyledin sakın kızma çünkü aynı şeyleri bende yaşıyorum hatta hastalanıp acaba yinede varmıdır diyorum ama malesef umarın seninki gerçekten bebektir canım bence kan testi yaptır inş vardır kızma ne olur yine diyorum inş bebeğin geliyodur hadi hayırlısı olsun

16. 19 Haziran 2008
  17. eda naz

eda naz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim ilk hamileliğim düşükle sonuçlanmıştı şimdi yine hamileyim iki hamileliğimde 2. çizgi belli belirsizdi bence hamilesin ama emin olmak için kan testi yaptır hatta hiç bekleme hemen bugün yaptır.dilerim hamilesindir ve sağsalim bebişine kavuşursun.

18. 19 Haziran 2008
  19. Nergis26

Nergis26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3.271
    Ödül Puanları:
    163
    bence de kesin hamilesin hayatta çıkmaz o çizgi yoksa ben de tam 2 gün kala bakmıştım çook açıktı rengi bile yoktu yarın bidaha yap bak renk çok az daha belirginleşicek ve daha çabuk oluşucak zaten yarın da tesadüfen çıkması imkansız