kızlar tiksinmeye düştüm kızlar yardım

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve nnazann tarafından 27 Kasım 2008 başlatılmıştır.

27 Kasım 2008
    Konu Sahibi : nnazann
  1. nnazann

nnazann Guest

kızlar cok kötüyüm hamileyim aşırı bulantım var ve her şeyden tiksiniyorum sofraya oturdugum an herşeyden midem bulanıyo bi yedigimi bidaha yiyemiyorum adını duyunca bile midem bulanıyo

2. 27 Kasım 2008
  3. nursist

nursist PAMUK PRENSİM... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun canım ben hiç yaşamadım böyle bişi o yüzden anormalmi acaba diyorum. bişeydende tiksin ya canın bişey istesin bigünde.. git bikerede kus ama nerdeeee ... hiç olmadı çok şükür diyeyim bari oysa bende yıllardır hamileliği hep bunlardan ibaret sanardım... bilmiyorum kötüdür muhakkak ama hamileliğin en belirgin en doğal getirisi işte yaa seni çok fazla mutsuz etmesine izin werme bence daha hafif şeylerle beslen çorba yada tuzlularla tuzlu bastırır bulantıyı falan.. bol su iç bide
    inşlh hemen normale dönersin .buarada nekadarlık hamilesinn?????

4. 27 Kasım 2008
  5. nnazann

nnazann Guest

teskurrler canım daha cok yeni altıncı haftamıza giriyoruz

6. 27 Kasım 2008
  7. nursist

nursist PAMUK PRENSİM... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlı olsun ozaman allah tamamına erdirsin
    inşlh çok uzun sürmez bulantıların dr.una danış ama yinede muhtemelen normal der ama bikaç öneri werir yada rahatlamanı sağlıycak ilaç ...
    geçmiş olsun tekrar

8. 27 Kasım 2008
  9. nisaaa

nisaaa Guest

mrb cnm ya Allah sabır versin cok zor oluyo biliyorm bende 2 gebeliğimde aynı seyleri yasadım asırı mide bulantısı asırı tiksinti ama herseyden bir gördüğümü veya yedğimi bir daha yiyesim göresim gelmiyodu tamamen yatağa düsüyrdm artık suan yine hamileyim yavas yavas yine etkileri baslıyo napcam bilmiyorm dikkat et kendine cok kotü olnca serum takıyorlar doktorunla kons

10. 28 Kasım 2008
  11. ugurnuriye

ugurnuriye Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    113
    mrb canım ben de 15 haftalık hamileyim 6-12 haftalar arası yani 6 hafta boyunca mide bulantısı tiksinti çok kötüydüm.birini tutup yemeklerimi yaptırdım. merak etme bulantı olması bebeğin normal gelişip düşük tehlikesinin olmadığını gösteriyormuş.bebek senin stoklardan beslenir.ben hiçbişey yiyemedim o kadar uzun zaman. doktora gidip tahlil yaptırdım kesin serum takarlar dedim ama herşey normaldi o kadar yemememe rağmen serum filan takılmadı.sadece sabredeceksin. şu an hala soğan kokusuna dayanamıyorum. bulantıyı önlemek için bir çok şey söylüyorlar hepsini yaptım ama geçmiyo ilaç da içtim geçmedi. yemek programı bile izleyemiyordum yemek görmeye tahammülüm yoktu. doktorum bana yapacak bişey yok sabredeceksin demişti. bebeğini kucağına alacağını düşün ona bişeyler yaz günlük filan tut biraz dayanmanı kolaylaştırabilir güzel şeyler düşün. İnşallah en kısa zamanda sıkıntıların geçer.Allah bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almamızı nasip etsin.bye

12. 28 Kasım 2008
  13. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    bendede sureklı mıde bulantısı var ama asırı derecede degıl ama sureklı bulanıyo
    ıstıfar etsem belkı gecer ama onuda yapamıyorum sadece bulanıyo ıste
    bebısım saglıklı olsunda bulantıyada razıyım ben

14. 29 Kasım 2008
  15. nnazann

nnazann Guest

kızlar alıştım bulantıya tiksintiye cunku bunları yasadıkca biliyorumki bebegim hala benimle ve onun için her sıkıntıyı cekmeye deger

16. 29 Kasım 2008
  17. entelliye

entelliye Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar ben dün öğrendim hamile olduğumu çok küçük daha beta hcg 231 çıktı ben bi şey sorcam size benim kasıklarım ve bacaklarım sanki adet olacakmışım gibi ağrıyo çok değil ama ağrıyo sizdede oldumu böle bi şey yardımcı olursanız sevinirim

18. 29 Kasım 2008
  19. sevtapduzyol

sevtapduzyol Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlı olsun canım benimde kasıklarım benim çok ağrıyordu 1-2 haftaya geçicek o bebek tutunmaya çalıştığı için oluyor korkma ama kanaman olursa muhakkak dr na git :nazar: