Kızlar transferden sonra hangı ılacları kullandınız?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve kaymaklim tarafından 25 Mart 2009 başlatılmıştır.

25 Mart 2009
    Konu Sahibi : kaymaklim
  1. kaymaklim

kaymaklim bismillah Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kizlar sizlere sorum su lutfen yardimci olun bana tranferden sonra ne ilaclari kullandiniz veya igne kafayi yicem ya burda transferden sonra sadece fitil veriyor onunda dozaji cok dusuk ben ilk tup bebekde negatif sonucu aldigim icin simdi daha dikkatli olmak istiyorum umarim bana yardimci olursunuz kizlar fikirlerinizi bekliyorum hepinizden..... cok tesekkur ederim simdidena.s.

2. 25 Mart 2009
  3. ikrar

ikrar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    pregestoren ıgne
    bebe aspirini
    elevit
    estrfem benneyaptımki

4. 26 Mart 2009
  5. kaymaklim

kaymaklim bismillah Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm benim cok tesekkur ederim kusura bakma belki sasirdin ama bende sizin kullandiginiz ilaclardan almak istiyorum buradaki doktorlar hicbisey bilmiyorlar ilk tup bebek tedavimde sonuc pozitif olucak dediler ama olmadi iste buyuzden kesin sonuc almak icin allahin izniyle tabiki. ben sadece tedbirimi aip takdiri allaha birakmak istiyorum cok sagol cnma.s.

6. 26 Mart 2009
  7. keykey

keykey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    canim bende fransa dayim ama hele ben progestonu kesin kullanmam lazimmis
    benim gibi durumu olanlara doktorlari veriyormus degilse tutmazmis
    buradaki doktora dedim boyle olmasi gerekiyormus
    doktor bana sana gerek yoktu dedi bende israrla istedim tamam dedi ama tam olarak hangi ilaci verecek bilmiyorum ilk randevumda bu konuyu tekrar acicam
    nisanda ikinci tup bebek olacak kismet olursa

8. 26 Mart 2009
  9. penses

penses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım burayada yazayım dedim ben iğne olmadım transferden sonra .sadece folık asıt birde progestan fitil kullandım birde derı üzzerıne bant yapıstırdım onudaa 4günde bir yenıledım adını hatırlamıyom bantın

10. 26 Mart 2009
  11. orbiss

orbiss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    pregestoren ıgne ,coraspirin 100,elevit,estraferm tts100,benexol b12,folic plus
    kullanıyorum.

12. 26 Mart 2009
  13. kaymaklim

kaymaklim bismillah Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hepinze tesekkur ederim kizlar gercekten cok sagolun ya ben progesteron ignesini istiyorum bakalim bulabilecekmiyim artik hayirlisi ins a.s.

14. 26 Mart 2009
  15. kaymaklim

kaymaklim bismillah Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm benim fransada progesteron adinda igne yokmus onun yerine utrogestan fitil veya hap var DEDI DOKTOR ama dozajlari baya dusuk ya valla kafam karisik bende ve esimde hic bi problem yok ama ilk tup bebek denememde negatifti transferden sonra bana fitil vermisti sabah ogle aksam sonuc ortada :çok üzgünüm:ama simdi kullanmak istemiyorum bu fitili yaaaa:1no2:bu sitede okudugum kadariyla hemen hemen butun tup bebek yapanlar bu ilaclari kullaniyorlar bize zaten dogru duzgun bi tedavi uygulamiyorlar bide ilac vermiyorlar bunlar. anlicagin herseyi oluruna birakiyorlar olsun olmasin bizene diyorlar galiba valla kafamçokkarıştı ne yapacagimi sasirdim ama rabbim nasip ederse ben o igneleri getirtmek istiyorum ve eczaneden estrofen ve elevit alicam sende al cnm bunlarda yardimci oluyormus ikiside fransada var CNM SEN NEREDE OTURUYORSUN VE PROBLEMIN NE TANISIRSAK BIRBIRIMIZE YARDIMCI OLURUZ OPTUM CNM

16. 26 Mart 2009
  17. dorukk

dorukk S ♥ A ♥ B ♥ İ Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    ben crinon jel,progynex iğne,claxn iğne,climara bant,elevit,folic plus,coraspin kullandım. şu an gebeyim ve hala bu ilaçlara devam ediyorum....

18. 26 Mart 2009
  19. keykey

keykey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    kaymaklim
    arkadasim ben dogal olarak adet goremiyorum esim de de sperm azligi ve sekil bozukluklari var
    goruyormusun arkadaslar neler kullaniyor
    banada sadece bir fitil verdiler onu da sabah aksam kullaniyordum
    delirmek icten degil ya hele benim gibi primer amonere olanlara bu ilaclara ihtiyac varmis