kızlar transferim yapıldı 3 subatta

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve eminenisa tarafından 8 Şubat 2010 başlatılmıştır.

8 Şubat 2010
    Konu Sahibi : eminenisa
  1. eminenisa

eminenisa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar yaa bu gunler geçmek bilmiyo bugun transferimin 6 cı gunu buturlu gunler geçmiyo 15 subatta test yaptırcam cok korkuyorum bu seferde negatif alcam diye 2 tane en iyi kalıte transfer edildi hiç bi belirtim yok yaa sanki ilkinde kasık agrım daha cok tu sanki rabbim neslimzi soyumuzu surdurecek evlatlar nasip eder inşlah mucizesini bizede tatırsın inş hayırlı neyse o olsun rabbim gonlumuzdeki muradların hayırlısını nasio etsin bizede annelik duygusunu tatırsın kızlar bu sefer cok heycanlıyım inş 14 15 subatta eşime verebilcegim en güzl hediye olur mevlamın izniyle

2. 8 Şubat 2010
  3. artrit

artrit Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    allah yardımcımız olsun canım benimde 5 şubatta yapıldı transferim bende büyük bir merakla bekliyorum inşallah bebişlerimiz bize sımsıkı tutunmuşlardır

4. 8 Şubat 2010
  5. pperfinya

pperfinya berfinim 3 yaşına giriyor Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba cnm benimde aynı gün transferim oldu sonuçlarımız aynı gün belli olucak ve bugün okadar heycanlıyım ki duramıyorum vaktini nasıl geçiriyorsun hangi hastane ?

6. 8 Şubat 2010
  7. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    amin canım inşallah güzel sonuçlar alırsın bitanem bebişlerin annelerine sıkısıkı tutunsun inşallah rabbim yar ve yardımcın olsun canım

8. 8 Şubat 2010
  9. leydim84

leydim84 BİR VARMIŞ.. BİR YOKMUŞ.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    öncelikle her kese selam a.s. ben daha bugün bu siteye katıt oldum ve ilk mesajım . bende iki kez tüp bebek denedim ilki pozitif, ikincisi negatif:senağlama İlk denememde çok ağrılarım olmuştu inşallah seninde bebişin tutar ve sağlıcakla kucağına alırsın.::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

10. 9 Şubat 2010
  11. eminenisa

eminenisa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar yaa herşeyden nem kapıyorum oksürsem hapşırsam bebegim sanki içimden fırlıcakmış gibi geliyo bana bugun 7 gunumdeyim az kaldı ama cok sabırsız ve meraklanıyorum rabbime bol bol dua ediyorum 1 haftadan beri annem yanımdaydı bugun gitti yatıyodum surekli şimdi diyorum yavaş yavaş ayaklansammı bişe olurmu dr transfer olduktan sonra bugun yarın dinler sonra gunluk haytına gri donebilirsin demişti ama ben yattım ganelde şimdi napsam kafam karıştı yardımcı olurmusunuz canlarım

12. 9 Şubat 2010
  13. nevin_

nevin_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım hayırlı olur inş.
    bende çok fean üşüttüm ve alerjim vardı ilacı bıraktım diye günde 60-70 defa hapşırıyorudm inş. bi sorun çıkmaz
    ben ayağı kalkınca farkında olamdan uzanıyordum yada bişeyleri yerinden hareket ettirirken ağır kaldırıyordum
    en iisi yatmak diye düşündüm farkında olmadan bişeyler yapıyosun sonuçta..

14. 9 Şubat 2010
  15. 3MELEKANNESI

3MELEKANNESI CANIM KIZM SENİ SEVİYORUM Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    nevincim..mrb canım ya bana biraz kısa ve uzun protokol hakkında bilgi verir misin.....ben çalışıyorum eşimde merkeze gidip gelmememiz çok zor olacak tedavinin başlangıcından itibaren ne aralıkla çağırıyolar öğleden sonraları gidebilecem ben sorun olur mu acaba...

Son düzenleme: 9 Şubat 2010
  16. 9 Şubat 2010
  17. 3MELEKANNESI

3MELEKANNESI CANIM KIZM SENİ SEVİYORUM Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    bu arada ben aşılamanın 8. günü test yaptım 1,58 yani negatif çıktı moralim berbattı bugün 12. gün tekrar verdim geldim az önce hastaneden aradılar tüp yetmemiş testimi yapammaışlar sinirimden ağlıyorum şu an....boşa kan verdim zaten tutmadığını da hissediyorum çünkü kullandığım jel duşarı hafif pembe geliyo ara sıra....geçen ayki de böleydi tutmadı zaten...bidaha da kan veremem:KK43:((((((

18. 9 Şubat 2010
  19. nevin_

nevin_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    üzülme canım ya zor durum bişey diyemiyorum:KK43:(
    kısa toplam 15-16 gün sürüyor
    uzun adetin 21 günü iğneye balışıyorsun bidahaki adette yumurta uyarıcı iğnelere başlıyon
    sana yazarım özelden her ayrıntıyı canım