kızlar transferımın 5.günü sırt ağrım var

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve penses tarafından 18 Mart 2009 başlatılmıştır.

18 Mart 2009
    Konu Sahibi : penses
  1. penses

penses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar sağ tarafım sırtım asırı derecede ağrıyo ayakta duramıyorum dün gecede acayıp bi baş ağrısı çektım bugün baktırsam sonuç bişey çıkar mı

2. 18 Mart 2009
  3. balance88

balance88 sabırla bekliyorum...... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım hayırlı olsun.daha 5. gün değilmi çok erken sonuç çıkmaz.belirtilere kafanı takma başka şeyler düşünmeye çalışki stres olma çünkü stres tutunmamanın büyük etkeni bende stres yaptım şimdi kendime kızıyorum negatif çıktı. bol bol ananas ye ben sonra öğrendim. inşalah annesine tutar iyi haberler bekliyoruz senden

4. 18 Mart 2009
  5. penses

penses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah canım bakalım hayırlısı ananas bol yiyorum ama sırtım çok ağrıyo

6. 18 Mart 2009
  7. penses

penses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkür ederım arkadasım ilgine bakalım canım hayırlısı olsun ne diyelım inşallah olur hayır canım süreklı yatmıyorum aksıne hareket halındeyım ağır iş yapmadan iş bile yapırum canım mesela toz almak yemek gibi ama ayakta biraz fazla durduğumda hemen yoruluyorum ayagımdan sırtıma bi ağrı saplanıyo öyle işete bakalım canım

8. 18 Mart 2009
  9. BenMasal

BenMasal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    belırtıler kışiye gore değişiyor bence beklemelısın erkenden test yaptırmanı tavsiye etmem 10gunu negatif çıkan bi arkadaş 12.gunu pozitif çıkmıştı dr lar 12. gunu diyorlarsa vardır bır bıldıklerı hem bukadar çok sekıntı yapma film izle muzık dınle kıtap oku transferın olduğunu unutmaya çalış bebeklerıne sıtres ıyı gelmez unutma rahat ol pozitif ol

10. 18 Mart 2009
  11. kamillie

kamillie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim benim de bugün 5. günüm ve ayakta durdugum zaman belim agriyor sirt agrisi yok bende ama gögüslerim ve belim agriyor suanda test yaparsan cikmaz ciksa bile aldigin ilaclarin etkisi olabilir sabredip bekleyecegiz.....birde benim migdem cok fena yaniyor sende var mi migde yanmasi.....

12. 18 Mart 2009
  13. penses

penses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım benım miğdemde yanma yok gün içerisinde de ağrılarım geçtı senın ilk denemen mı kamılecım hayırlı olur inşallah

14. 19 Mart 2009
  15. kamillie

kamillie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim benim bu 4. denemem 2. denememde hamis kalmistim ama düsükle sonuclandi benim migdem aksamlari hele cok fena yaniyor nedense gece uyuyamiyorum migdemin yanmasindan öteki gibi ayrilarim yok denecek kadar az....