kızlar transferin 8.günü idrar testiii bi bakarmısınız

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve emney tarafından 28 Kasım 2009 başlatılmıştır.

28 Kasım 2009
    Konu Sahibi : emney
  1. emney

emney Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    slm kızlar bugün transferimin 9.günü.7.günden beri idrar testi yapıyorum dün yani 8.gün idrar testinde ikinci çizgiyi gördüm çizgi giderek koyulaştı.ancak bu sabah yaptığım test düne göre daha açıktı renk olarak koyulaşması gerek diye biliyorum.gerçi iki test arası 24 saat olmadı onunda etkisi olabilirmi yardımcı olabilirseniz çok sevineceğimm.şimdiden teşekkürler

2. 28 Kasım 2009
  3. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Canım eğer hemen ikinci çizgi çıktıysa sorun yoktur.
    Şimdiden tebrik ederimm.Tanrım sağ salim kucağına almayı da nasib etsin inşallah...

4. 28 Kasım 2009
  5. emney

emney Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    sağol canım cevap yazdığın için ilk etapta çizgi vardı ama silikti çok belirgin değildi,sonra bayağı belirginleşti.bu sabahta aynı şekilde oldu ama dünkü kadar belirgin değildi bende tedirgin oldum iştee çok zor günler kuruntu yaşıyoz beklemek zor ama en garantisi kan tahlili galiba.güzel dileklerin için sağol umarım hepimiz bebişlerimizi kucaklarımıza alırız.

6. 28 Kasım 2009
  7. emney

emney Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    sağol diyecektim

8. 28 Kasım 2009
  9. oferta

oferta yaşama sebebim oğullarım Üye

Beğenildi:
    216
    Ödül Puanları:
    163
    bende 7. günde aynen senin gibi silik bir çizgi görmüştüm sonrasında aynı saat içinde tekrarlanan on küsür tane test daha yapmıştım.hiçbirinde ikinci çizgi aynı koyulukta değildi hala bile saklarım o testleri.sonraki gün yine test yapmıştım ve sonraki günde.ama testteki ikinci çizgiler önceleri çok silikken ilerleyen günlerde yavaş yavaş koyulaşmıştı.tabi en garantısı kan testi ben 9. gün dayanamayıp kan vermiştim ve pozitif sonucu almıştım şimdi 33 haftalık hamileyim bir oğlum olacak.umarım sana yardımcı olur bu yazdıklarım hakkında hayırlısını diliyorum güzel haberlerini bekliyorum canım.iyi bayramlar inşallah mucizene kavuşur ve çifte bayram yaşarsın.

10. 28 Kasım 2009
  11. AdaEge

AdaEge Guest

ben hamileliğimi transferin 8. gününde idrar testi ile öğrendim..Gözle görülmesi bile çok zor olan hafif bir çizgiydi..Zaman geçince grileşiyordu..Adetime de daha 6 gün vardı..gün geçtikçe çizgi daha da koyulaştı...

12. 28 Kasım 2009
  13. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de 8 gününde öğrenmiştim..ıkinci cizgi silik çıktı.12 günüm kan değerim 440 olmuştu..

14. 28 Kasım 2009
  15. emney

emney Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    oferta,günay,liyadora çok teşekkür ediyorum cevaplar için rahatlattınız beni yarın kan testi yaptıracam hakkımıza hayırlısı artık sizide tebrik ederim.allah çocuklarınızı sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin.hepinize iyi bayramlarr

16. 28 Kasım 2009
  17. AdaEge

AdaEge Guest

hayırlısı ile canım.Güzel haberlerle gelirsin inşallah :Saruboceq::1hug:

18. 28 Kasım 2009
  19. frt

frt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    emney inş. hayırlı haber alırsın canım bence hamilesin.hadi hayırlısı.