Kizlar tüp bebek 3 ten 2 düşmüş yürüllüye girmiş

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve inci 26 tarafından 2 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : inci 26
  1. inci 26

inci 26 ALLAHIM bebeklerimi koru Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar horman tahlilini yaptırmıştım sonucumu almaya gitigimde ögerendim
    bu güntüp bebegi 3 ten 2 ye indirmişler yazılı gelmiş ben çok üzüldüm :çok üzgünüm:

2. 2 Temmuz 2008
  3. leylimley

leylimley Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eeee devletimiz tasarruf yapacak ya

4. 2 Temmuz 2008
  5. ranuna04

ranuna04 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya hani eylül ayından sonra düşecekti niye ya garibanın hakkı yok mu anne olmaya yazık ya böyle tasarruf mu olur canım :mymeka: :mymeka:

6. 2 Temmuz 2008
  7. elagxuxlce

elagxuxlce Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ne üzücü hem başbakan 3 çocuk yapın diyo hemde 1 çocuk sahi olmak için uğraşan insanların ellerinden haklarını kısıtlıyoCADIARZUÇok üzgünüm çoook böyle tasarrufmu olur yazık inşallah deneyenlerin ilk denemede tuttar yada 2.de yoksa gerçekten maddi olarak külfetli bir tedavi

8. 2 Temmuz 2008
  9. buzadaazanmel

buzadaazanmel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yapmasalar şaşardım zaten ama bu kadar erken beklemiyodum ekimde yürürlüğe girecek sanıyordum hiç zaman kaybetmemişler sanki tasarruf yapacak bişi kalmadı yazık bu kadar insana çok çocuk yap demesi kolay olmayan ne yapacak düşünene yok.

10. 2 Temmuz 2008
  11. cennet kokulum

cennet kokulum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Geç kaldilar zaten.üç kuruş yardimi oluyodu onuda kestiler.millet 10tane doğuruyor,bildiğim kadariyla kürtajida karşiliyor devlet.olur mu ya!!!ne bu ;biz maddi manevi hatta bazen sirf para biriktirmek için gençliğimizi özentilerimizi es geçiyoruz bu nasil iştir anlamadim.bizden de vergi aliniyor.hatta çocuklu insanlara vergi iadesi bile var.offff.......hakkimi hatta bir iğne ucu kadar bile olsa ne devlete nede bakanlara helal etmiyorum.......................çok sinirlendim.................................................acaba sesimizi devlete nasil duyurucağiz?????

12. 3 Temmuz 2008
  13. inci 26

inci 26 ALLAHIM bebeklerimi koru Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bende 3 bebegi tüp bebegi eylülde denicektim olmadı 2 ye düştü
    kısmet 5 ay sonra dencez allah ihşallah normal şekilde hamile kalmayı nasip etse

14. 3 Temmuz 2008
  15. buzadaazanmel

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    incicim 3.yümü denicektin tam anlamadım bende 2 hakkımı kullandım 3,yü ağustosta denemeyi düşünüyodum ama bide şu var resmi gazetede yayınlanmadan tam olarak bilemeyiz kanun çıkmış olabilir belki yürürlüğe ekimde girer bende tam olarak araştırmadım da tahminlerle gidiyorum

16. 3 Temmuz 2008
  17. hulya35

hulya35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba
    Bende heyetle 2 denedim.Bir hakkim daha var.O da eylulde baslanacak.Benim bildigimde ekim 1 de baslayacak bu uygulama.Bence henuz netlesmedi .Ama elinde raporu olupta bekleyenler hic vakit kaybetmeden yaptirsinlar.Epey bir soylentisi var heralde eninde sonunda ikiye dusecek.Cok farkediyor.Ozellike ilacda.Ilaclara 2000 ytl yerine 400 oduyoruz tedaviye 3 yerine 1850 ytl oduyoruz.Birde deneme sayisi cogalinca dusun artik.Yaz sicaginda evde oturup bekliyoruz.

18. 3 Temmuz 2008
  19. buzadaazanmel

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    İnşallah canım dediğin gibidir insanda net olarak bilmio ben drumlada konuşmuştum onlar bile ilerde ne olacağını tam bilemiyorlar bu yüzden kesin bişe sölemiyorlar bende senin dediğin gibi biliom fakat bunların işine akıl sır ermez heran herşey olabilir.