kızlar tüp bebek yaptırmak ağrılı oluyor mu

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve peppecura tarafından 11 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

11 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : peppecura
  1. peppecura

peppecura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar 3 yılllık evliyim 2 kez aşılama yaptırdım tutmadı en son nisan ayında yaptırdım aşılamayı şimdi biraz oluruna bıraktım ama yine dayanamam ben tüp bebek denesem diyorum nasıl oluyor adetin kaçıncı günü tedaviye başlanıyor bu arada yaş 31 geç kalmak istemiyorum bilgilerinize ihtiyacım var ne kadar sürüyor tedavi anlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

2. 11 Mayıs 2009
  3. sadecebu

sadecebu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    peppecura,şimdiden hayırlı olsun,ben de 31 yaşındayım.benim uzun protokoldü.adetin 21.günü yumurta baskılayıcı ilaç kullanmaya başlıyorsun.10-15 gün içinde adet görünce 3.gün de yumurta geliştirci iğne kullanmaya başladım ben.15 gün sonra da yumurtalarım toplandı.bu ağrılı işlemmiş.ama genel anesteziyle yaptırdım ben.hiç bir şey duymuyorsun.öyle yaptır bence.3 gün sonra da transferim oldu.o çok basit 5 dk lık işlem,aşılamadan kolay.toplamda 45 gün sürdü benim tedavim.3 embriyo transefer edilmişti bana,2 si tuttu.inşallah ilk denemende kolayca mutlu sona ulaşırsın canım.kolay gelsin

4. 11 Mayıs 2009
  5. PINARY

PINARY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben de kısa protokolü anlatayım.adetin 2.ya da 3.günü seçtiğin merkeze gidiyorsun.muayene yapılıyor; amaç kist olup olup olmaıdğını tespit etmek.sonrasında doktorun iğne ve ilaçlara başlıyor.
    devamını bunları yaşadıktan sonra anlatayım...

6. 11 Mayıs 2009
  7. ebrizm

ebrizm Prenses Beril in annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ikinizede hayırlı olsun.peppecure protokolü ve zamanı sana tüp bebek merkezleri belirliyor ama ağrı sızı işinden çekinme sadecebu nun dediği gibi ağrılı kısmı türkiyede genel anestezi altında yapıyorlar sonrasında çok az 1-2 saat adet sancısı gibi bir sızı oluyor tüp ağrılı işlem bu kadar. aşılamada tedavinde karından iğnelerede alışmışsındır. innanki her şeye değiyor yaşanılanlar. bende tüp bebek tedavisiyle anne oldum ikiz bebeklerim vardı 34+2 de acil doğuma girdim kızlarımdan birini kaybettim bir tanesi hayatta benimle şükürler olsun hayat onunla güzelmiş bende 31 yaşında tedaviye başladım hiç bir şey için geç değil. hakkında hayırlısı.

sadece bu hayırlı olsun minikliklerin. allah sağlıkla kucağına almayı kısmet etssin. aman ne olur kendine çok dikkat et çalışıyorsan mümkünse işi bırak hayattaki en önemli şey onlar ben hep iyi olmam yüzünden kendime çok güvendim sen bebeklerini ve kendini koru.allaha emanet