kızlar üstüne görme olabilir mi

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve minicik23 tarafından 10 Haziran 2010 başlatılmıştır.

10 Haziran 2010
    Konu Sahibi : minicik23
  1. minicik23

minicik23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kızlar bi fikir verin napıcağımı şaşırdım.

adetim 3 gün sürdü, ve normalden azdı ama çok da az değildi. ve hiç ağrı şişlik hişbişey olmadı sanki adet değildim. bu ay rejimdeydim ondan bu şekilde olabilr mi ya.. daha önce de rejim yaptm ama hç böyle hafif ağrısız geçmedi.

1 haftadır midemde bulantı da var ama hafif hafif. acıkınca oluyo dahaçok. bi de sürekli bi baş ağrısı.

3 kez test yaptım 2 tanesini adete 4 gün kala yapmıştım birini de adetin 5. günü bugün yaptım. ilk ikisinde nekdar da beklesem bişey çıkmamıştı. ama bunda 1 saat sonra falan bi baktım çook silik bi ikinci çizgi var.:gitme:

2. 10 Haziran 2010
  3. hazel82

hazel82 Rabb'im mucizemi koru Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım test yanlıs olabılır.bende regl gunumde yarım saat sonra ıkıncı sılık cızgı gordum ama o gece regl oldum.sen yarın sabah ılk ıdrarınla yap.eger yıne cıkarsa belkı de ustune gormussundr.ama cok umutlanmakı uzulmeyesın.

4. 10 Haziran 2010
  5. biozard

biozard Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aynen bende öyle 2 ay önce öyle hayal meyal bi çizgi görmüştüm 1 saat sonra falan ama adet oldum.ilk 10 dkda çıkan sonuçlar doğru sanırım gerisi değil.ama sen yinede için rahat etsin istiyosan sabah ilk idrarınla tekrar bi test yap.doktorum bana adete çok yakın yumurtluyosan üstüne görme oluyo demişti.belkide öyledir emin olmak için bidaha yap testi yada erken gebelik testleri varya ondan al.odaha kesindir.

6. 10 Haziran 2010
  7. minicik23

minicik23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    adete yakın yumurtlamış da olabilirim değilmi. zaten doğumdan sonra biraz dengesizleşti. yumurtlama da şaşmıştır kesin. bakayım elimde tek test kaldı. o testleri almak da bi dert. bi tanıdık olacak toptan alıcan. :KK1:

yarın da geçsin cmtsi sabah yapayım en iyisi. iki gün sonra varsa daha net belli olur heralde.

8. 11 Haziran 2010
  9. purelove00

purelove00 Cansu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    benim teyzem hamile olmasına karşın hep üstüne gördü hamileliğinin 3bucuk-4.ayına kadar sürdü..
    inş.hayırlısı canım:)