Kızlar var mı fikriniz?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve pite tarafından 12 Ekim 2010 başlatılmıştır.

12 Ekim 2010
    Konu Sahibi : pite
  1. pite

pite Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    31
    35+5 teyim ve son 3 gündür acaip su içiyorum.nedeni hakkında bi fikriniz varmı?

2. 12 Ekim 2010
  3. brn1987

brn1987 meleğimi büyütüyoruz Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bende acayip su içiyorum günde 5ltden fazla ama doktorum hamilelerin noırmalden çok su içmesi gerektiğini hem emfeksiyondan koruduğunu hemde bebeğin suyunun eksilmesini önlediğini söyledi benim hem intihap vardı hemde çatılarım erken açıldığı için amniyo sıvım sızıyodu bunu bilmeden önlemişim 40. Haftam bitti suyumuz çok normal hala sadece yediklerinin besin değerleri kayboluyo olabilir su çok içtiğin için dikkat etmende ve doktoruna danışmanda fayda var canım

4. 12 Ekim 2010
  5. pite

pite Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    31
    ne kadar güzel farkında olmadan erken doğumu önlemişsin yaa.eli kulağında seninkinin desene,hayırlı doğumlar olsun şimdiden sağ salim kavuşursun bebişine inşalllah.yok su içmekten aciz değilim lavaboya yatak atıcam nerdeyse o rahatsız ediyo :))

6. 12 Ekim 2010
  7. brn1987

brn1987 meleğimi büyütüyoruz Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    benim eşim bazen şikayet ediyo gece boyu yataktan kalkamadığım hatta dönemeddiğim için ondan istiyorum suyumu gündüzde işe yollamıyorum korkuyorum yalnız kalmaktan bütün günde su nöbeti tutuyo napıcaz idare edicez artık birbirimizi diğilmi ama

8. 13 Ekim 2010
  9. pite

pite Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    31
    yok öyle üç kuruşa beş köfte :hooray:;kesinlikle idare etmeliler:KK46: