kızlar ya bebişim kaç haftalık sizce n zaman doğum acil bakarsanız

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve pperfinya tarafından 16 Eylül 2010 başlatılmıştır.

16 Eylül 2010
    Konu Sahibi : pperfinya
  1. pperfinya

pperfinya berfinim 3 yaşına giriyor Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar florance nigtgel hastanesinde emre bey dr onun ölçümüne göre 36+6 günlük hamiş olmam lazım tam 10 gün önce kızım 2500 gr dı ve önümüzdeki hafta 37+6 olduğunda sezaryanla kızımı alıcaklar ama sata göre 35 haftalık olmam lazım yani kızım 15 gün önde gidiyordu emre beyin ölçümlerine göre FAKAT bugün rahatsızlandım ve acil başka bir dr gitmek zorunda kaldık dr yapığı ölçümde kızımın 35+2 günlük olduğunu ve bugün kilosunun 2500 kg olduğunu söyledi ve haftaya bu bebek 36+2 günlük olucak sezaryanla alınması doğru olmaz dedi şimdi ben hangi dr güvenicem kendi dr emre bey büyük ultrasonla baktı ve farklı 2 marka ultrasonla baktı ve bebek bugün 36+6 ama bahat hastanesinin dr da 35+2 diyor bebek satla uyumlu diyor haftaya bu bebek doğsun mu :bbo: fikri olan varsa yazsın arkadaşlar

2. 16 Eylül 2010
    Konu Sahibi : pperfinya
  3. fatma2005

fatma2005 canım elif duru 'm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kendi doktorunla konuş haftaya deilde dğer hafta doğum olsun benim kuzenim 40. haftada sezeryan oldu diğer çocuğundada 39.haftada oldu sancın başlasa bile sezeryan gene olur .ayrıca farklı hastanelerde ölçüm değişiyor bebeğin biraz daha kilo almış olur allah sağlıcakla kucağına almayı nasib eder işallah.:nazar: