Kızlar ya mutsuzum!

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve ruhsal tarafından 31 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : ruhsal
  1. ruhsal

ruhsal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben 10 gün önce burnumun üstünde minicik bir çıkıntı vardı belli bile olmayan onu törpülettim başka hiç bir yerine dokunmadı doktor. belli olmuyordu ama ben görüyordum işte. zaten kalkık güsel bir burnum var genetik. ama şuanda hem biraz çıkıntı var hala törpülenen yerde, hem de burnum kalkık durmuyo eskisi gibi. ya böyle kalırsa??? şişlikler çok uzun sürer mi ki böyle küçük operasyonlarda dahi?

bide dün dans ederken arkadaşımın kolu burnuma çarptı bugün hep ağrıdı halada ağrıyo. bişi olmamıştır demi? NOT: doktorumu zamanında biraz çok aradım ondan şimdi bunları ona soramıyorum, bıkmasın adam benden :)

2. 31 Temmuz 2010
  3. hazal_k

hazal_k Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    üzülme canım o şimdi şişkindir diye yanıltıyor seniii. biraz sabret .sonuçda sadece törpüledi butnunu indirmedi ki

4. 1 Ağustos 2010
  5. UyuyanGuzel

UyuyanGuzel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    675
    Ödül Puanları:
    113
    gecmis olsun canim...
    doktorlar cok soru sorulmaya aliskin olsa gerek, bence cekinme doktoruna tum endiselerini anlat ve o cevaplasin.
    bizlerden daha iyi ve daha net cevap alacagindan eminim yerimseniben

6. 2 Ağustos 2010
  7. aszeynep

aszeynep Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle geçmiş olsun. bencede şişliklerdendir. ama eğer burnunu çarptıysan çok önemli. hemen doktoruna gitmelisin. çünkü ameliyatın çok yeni. en ufak bi dokunuş bile etkiliyor. seni korkutmuş gibi olmıyayım.