kızlar ya sağ tüpüm tıkalı çıktı

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve 3MELEKANNESI tarafından 27 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

27 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : 3MELEKANNESI
  1. 3MELEKANNESI

3MELEKANNESI CANIM KIZM SENİ SEVİYORUM Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    az önce geldim doktordan doktor sağ tüpünde biraz tıkanıklık var dedi bu taraftan zor dedi.ama soldan gebe kalma şansın var dedi.bir de hiç aklımda olmayan birşeyle karşılaştım rahimde biraz eğrilik var dedi.bu da düşük riski taşırmış.of yaaaaaaaaaa hiç aklımda olmayan şeyler.şimdi yumurtalık tembelliğim için iğne yazacak rapor çıkaracağız onun için.maşallah sorunlar saya say bitmiyor yaaaa.ya böyle olup hamile kalan var mı?bir de milli eğitime bağlı olanlar nekadar ödediniz toplam iğne için?gerçi bu çok da önemli değil diğerlerinin yanında ama merak ettim.

2. 27 Ağustos 2008
  3. 8tugce8

8tugce8 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    73
    canım geçmiş olsun Allah büyük moralini bozma herkesin rahmi simetrik değil sonuçta perde olup hamile kalan var tek tüpü kapalı olup hamile kalanda var,umarım her işin tedavin yolunda gider,hayatta herşeyin hayırlısı.

4. 27 Ağustos 2008
  5. zynp.ZEYNEP

zynp.ZEYNEP KOKOŞ BERRA 'M Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    off ya bu filmide çektirsen bi dert çektirmesen başka dert....bende çektirecem eylülde hem çektirmekten hemde sonucundan korkuyorum...inşallah tez zamanda bebişin olur canım....ama tek taraflada gayet rahat hamiş kalınabiliyo....ben hastanede bi kadınla tanışmıştım dış gebelikten dolayı bir tüpü ameliyatla alınmıştı...dr 6 aylık korunma süresi vermiş ve bitiminde hemen hamile kalmıştı kadın...inşallah seninde öyle olur canım...

6. 27 Ağustos 2008
  7. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim ya sen canini sikma,bak bir site var. sen ingilizce biliyordum degil mi? oraya raporlarini faxla. bu adam uzman bir uzman. hsg yi herkes farkli yorumlayabilir dedi. ayrica ben dis gebelikten dolayi bir cok site arastirip yorum okudum. kadina 18 yasinda sag tupun calismiyor demisler. 4 tane bebegim var 26 yasindayim diyor ve kapali olan tupunun oldugu yerden hamile kalmis.

valla benm sol tupum hepten yok ama ben senin kadar umutsuz degilim. rabbim istedikten sonra... sen takma ve baska bir doktora da yorumlat.
    http://www.tubal-reversal.net

8. 27 Ağustos 2008
  9. 3MELEKANNESI

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    canım ya benim rapora bakarsan herşey dört dörtlük gözüküyor ama doktorum filme bakınca bu rapor ne böyle ne yazmış dedi.tıkalı yeri de gösterdi.bir de benim doktorum buranın ve yakın illerin en iyisi.başka başka şehirlerden bile geliyolar bir kadını 14 yıl sonra hamile bırakmış.tam kapalı demedi ama biraz tıkanıklık var burada dedi.bu taraftan zor dedi.diğer taraftan şansomız var bakalım.tamam canım ben incelerim o siteyi.bu arada ingilizce öğretmeniyim ben.çooooooooooooooook teşekkür ederim.sana da Allah bir evlat nasip etsin inşallah.

10. 27 Ağustos 2008
  11. 3MELEKANNESI

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    kibelecim benim sağ senin sol biz elele verip birbirimizi tamamlayalım en iyisi:KK43:

12. 27 Ağustos 2008
  13. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim verdigim sitede doktor diyor ki paror ve filmlerinizi fakslayin bir de ben bakayim diyor. bedava. bence sen kontaga gec o adamla. ve sana bir tavsiye daha madem ingilizce ogretmenisin ingilizce ararttir sorununu. TR sitelerinde cok sinirli bilgi ve birbirinin kopyasi. hatta yurt disi sitelerinden ceviri yapmislra. basarisiz ceviriler. hic umutsuzluga kapilma. olacaktiiiiiirrr..

14. 27 Ağustos 2008
  15. 3MELEKANNESI

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    rapor fakslanırmı ki?tamam canım yarın eşim işe gidince iyice bir araştırayım ben onu.benimde tatil bitiyor pazartesi işe başlıcam.öffffffffff öf.opt birtanem çok sağol.

16. 27 Ağustos 2008
  17. zeynep215

zeynep215 edep ya Hu!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bitanem soruların için bi cevabım yok ama destek olmak istedim
    Allah şifa versin güzelim hepimiz bi şekilde imtihan ediliyoruz bunu unutma bütün sıkıntıların kısa zamanda geçer inşallah ama biliyorum ki sağ tüpü tıkalı olupda sol tüpüyle hamile kalan bi sürü kadın var hatta kk'da böyle bi konuda açılmıştı sadece sol tüpü açık olan kadınların hep oğlu oluyormuş diye yorumlar yapıldı baya o yüzden sağ tüpüm tıkalı diye üzülme hem senden daha ağır problemi olan arkadaşlar bile hamile kaldılar sen niye kalmayasın ki Allah büyüktür unutma
    üzme kendini hepsi geçer inşallah tekrar geçmiş olsun canıma.s.

18. 27 Ağustos 2008
  19. 3MELEKANNESI

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim ya Allah razı olsun.destekleriniz inan beni rahatlatıyor.Allah herşeyi gönlünüze göre versin