Kızlar yalnış anlaşılmadan nasıl halledebilirim bu sorunu?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve redlowe tarafından 23 Mart 2009 başlatılmıştır.

23 Mart 2009
    Konu Sahibi : redlowe
  1. redlowe

redlowe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    mrb arkdaşlar bilenler bilir erkek arşımla ayrıydık sonra tekrar barıştık ve nişanlandık aileler tanıştılar. 2 mayıstata düğün olcak inş 3 gün önce nişanlım ve ailesi buraya geldiler farklı şehirlerde oturuyoruz. kayınvalidem demişki biizmkilere kına gecesi cuma olsun( ve şehirler arası mesafe 13 saatt) onlarda cuma akşamı burda olucaklarmış saati ayarlayıp kına gecesi yapıldıktan sonrada direk o yolu çekip düğün olacakmış ve ben hiç uyuyamicam kızlar düşünsenize annemde demişk öyle olmaz çok yorgun olurz hiç dinlenmeden nasl olcak demiş kayınvalidemde demişki o kadar insanla nasıl uğraşcam yatmayada yer yk çoluk çocuk falan demiş ve bana hiç sormadan konuşuluyor tüm bunlarr bide biz ayrı evde kalıcaz kayınvalimlerin olduğu semten kiralık ev tutucaz demişki kayınvalidem biz tutarız evi temizleriz kayınbabamda demiş oğlumuzla gelinimiz durcak evde onlar görüp beğenirler demiş kayınvalimde demişki zaten kiralık ev başkasının evi biz tuttarız falan demiş kendi başına değil onlar demiş kayınbabamda olmaz öyle demiş kapamışlar konuyu nişanlımın bundan hiç haberi yok o bana dmeişti birlikte gider beğeniriz kimse gelmesin diye.bizde perşembe günü kına gecesi olur cuma sabahı yola çıkarız hem sinlenmiş oluruz biraz diyorduk ama kayınvalidem olmaz öyle demiş ve nişanlımı bundanda haberi yk ben şimdi nişanlıma desmki annen böyle demiş yalnış anlar beni diye korkuyorum nazıl söylemeliyim yada nasıl bir yol izlim 1 hafta sonrada biz eskişhire gidiyoruz ev eşyası almak için falan o zmanmı sölesem ne yapsam kızlarr ?? yada nişanlıma bahsedeyiimi gitmeden bilmiyorum biraz uzun oldu ama şimdiden tşk ederim kızlar a.s.

2. 23 Mart 2009
  3. EU2

EU2 Guest

canım heralde kayınvaliden her konuda biraz pürüz yapıo
    ama en az arada bi gün olması lazım perşembe kına vumartesi düğün gibi...
    nişanlına dinlenemicez sersem gibi olmayalım diye diorum diye uygun bi dille anlatsan anlayışla karşılamaz mı seni?
    kayın validenler şuan nerde kalıo ki bi gün daha kalsınlar ne olcak birazcık kafam karıştı yazımda karışık oldu canım kusura bakma...

4. 23 Mart 2009
  5. EU2

EU2 Guest

kayın baban anlayışlı birine benziyodaa., kayınvaliden biraz cingöz gibi çekiceğin var anlaşılan..nişanlınla siz anlaşmışssınız güzelde düşünmüşssünüz bence nişalınla bu konuyu konuşmalısın seni neden yanlış anlasınkii..
    Bu sizin düğününüz 1 kere evleniyorsunuz herşey istediğiniz gibi olmalı sen nişanlınla konuşmalısın düşündüğünüz gibi uygulamalısınız.. sen oturucaksın o evde ve sen evleniceksin ne o öle kınadan sonra hoop yola çıkmak hemen gitmek dinlenmeden??.. oğlu evleniyo kadının misafri çekicek nedemekmiş öle gelen giden olurr?? misafir sevmeyen insan olurmu yaaa...?? canımm bende giresunluyum sanırım sende giresunda yaşıyorsun nereye gidiceksin gelin??

6. 23 Mart 2009
  7. iki kere okudum ama anlamadımfisfisfis neyi nasıl anlatçaksınız? e düğün arifesi herşeyi hepberaber konuşabilmelisiniz..

8. 23 Mart 2009
  9. Sonbahar24

Sonbahar24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Sen nişanlınla konuş,kına cuma olsun demiş annen dersin
    ama hiç dinlenmeden o kadar yolu çekemeyiz canım,annenle bi konuş dersin
    tatlı dille söylersen yanlış anlamaz nişanlınkaydirigubbakcemile5

10. 23 Mart 2009
  11. Slinn

Slinn Zamanla Degil Zamaninda!! Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    canim nede kinayi bir hafta onceden yapmiyorsunuz bir hafta once cuma kina yaparsiniz ortesi hafta cumartesi dugun olur ..

12. 23 Mart 2009
  13. redlowe

redlowe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    asi2222 cnm nişanlım anlayışla karşılar beni hiç bi şey demez ama beni yalnış anlar diye koktum ne bilim senin annen böyle dmeiş diye başlayan bi cümle ne bileyim ...

belinay merve evet giresunda yaşıyorum hemşeriyiz eskişhire gelin gidicem. wallaa annemde diyor bana bundan çekeceğin war diye ama kadın bana karşı çok iyi davranıyor ne bilim hiç aklıma olumsuz şeyler getirmemiştim

14. 23 Mart 2009
  15. Deryacik

Deryacik ...KUAFÖR OLDUM BEN... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım bunda yalış anlaşılacak bir durum yok açıkların böyle konuşulmuş ama ama ben o yorgunluğa gelemem ki o gelinliği taşımak çok zor ve yorucu (güzelliğini hiç yamıyorum o tartışılmaz bir duygu)
    bence yanlış anlaşılmaz
    olmadı kayınperinle konuş

16. 23 Mart 2009
  17. redlowe

redlowe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    cnm aslında iyi fikir ama kardeşlerimin sınavları war bide giresun nerede eskişhir nerede tam 13 saat kızlar
    araya soğukluk girmesin sıcağı sıcağına yapalım dedik ama biz perşembe düşünüyorduuk kayınvalidem cuma olsun demiş gerçkten sinirlerim bozuldu annem daha bu gün söyledi bana 3 gün oldu onlar gideli eğer nişanlın seni ezdirmezse hiç bişey olmaz ama eğer annesin ağzına bakarsa yandın kızım dedi kafam o kadar karıştı ki senağlama

18. 23 Mart 2009
  19. EU2

EU2 Guest

anladım canım neden yanlış anlasın bi kez evlenceksiniz
    eminim o da anlar seni annen öle demiş derken kötü niyetle demiceksin ki kmseyi kırmak istemediğini sölersin orta yolu bulursunuz canımkaydirigubbakcemile5