Kızlar yardııımmm bebeğim yerinde durmuyor sürekli dönüyor emeklemeye çalışıyor

Konusu 'Ocak Anneleri' forumundadır ve zeytingxoxzlxuxm tarafından 10 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

10 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : zeytingxoxzlxuxm
  1. zeytingxoxzlxuxm

zeytingxoxzlxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bebeğim 5 ayından gün almaya başladı ve artık sürekli dönüp emeklemek istiyor. erken mi acaba ??? birde yüzüstü dönünce boğulacak diye korkuyorum.yere yorgan serdim üzerinde yuvarlanıyor. hiçbir iş yapamıyorum. mutfaktan bir kaşık alıp gelene kadar bakıyorum hemen dönmüş . sizler bu ayda bebeğinizi nerede durduruyorsunuz ?????? acaba salıncak falan mı alsam ama ondan düşmez mi? mama sandalyesini kullanmak istiyorum ama daha oturmaya başlamadı...işte buda ikinci problemimiz hemde sürekli oturmak istiyor. siz oturma alıştırmalarını nerede nasıl yapıyorsunuz? sağa sola yuvarlanıyor bizimki. destekli oturmak istesem yastıklar kayıp düşüyor?

2. 11 Mayıs 2010
  3. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    benim kıızmda dönüyor ama artık kendilerini kurtarırlar canım
    baslarını kaldırıyorlar cünki
    ben de rahat hareket etsin die yere yorgan seriyorum orda debelenip duruyor

4. 15 Mayıs 2010
  5. secilaksoy

secilaksoy güsel prensesini bekliyoo Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim kızım 2 ayından itibaaren hep yüzüstü uyuduğu için biz çok alıştık yüz üstü pozisyonuna :) merak etme onlar artık kafalarını kollarını tutabiliyorlar bişi olur die hiç korkma bizimki bütün gün öle yuvarlanıp duruyor oyun halısının üstünde bende rahat rahat işlerimi yapıyorum

6. 16 Mayıs 2010
  7. Ayseda

Ayseda Alperen pamuk oğlum benim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    BENıM OGLUMDA DÖNÜYO..

yere mantanıye sedim ama içim hiç rahat etmiyo..

ıkınıyo sıkınıyo..bogulmuyo ama kusuyo yüzüstü..

8. 17 Mayıs 2010
  9. hante

hante Yağız Kaan' ım... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yüzüstü yatarken cok gusel gaz cıkarıyor. ben bayılıyorum bu pozısyona. benım bebıs her daım kustugu ıcın hıc pozısyon bıle ayırt etmıyor sagolsun.
    bizde daha dönemedık an meselesi .cunku cok debelenıyor. hemen kucaktan ınme ıstıyor . yatmaktan nefret edıyor oturmakt aartık kesmıyor. bızımkıler yurutuyor ne derece saglıklı bılmıyorum.kaanında cok hosuna gıdıyor gözukuyor ama bılmem benım pek ıcıme sınen bır durum degıl. hele bazen kollarından tutup gezdırmıolarmı cıglık atasım gelıyor. uyarmaktan gına geldı....

10. 20 Mayıs 2010
  11. krizalit

krizalit beklemede... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benimki de dönüyor kızlar hem de ne dönmek iki tur atıyor...yüzüstü pozisyonda resmen çekyatın bir ucundan diğerine gitti sıpa ya, bir de banyo öncesi çıplak sevinç çığlıkları ata ata ormanların çocuğu moly gibiydi....
    e sen niye yardım istiyorsun ki ben bayılıyorum bu duruma....???

12. 24 Mayıs 2010
  13. zeytingxoxzlxuxm

zeytingxoxzlxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    boğulur diye korkuyorum çünkü oğlum sadece 1 tur atabiliyo yani tekrar dönemiyordu. yoruluncada yorgana gömülüyor boğulur diye korkuyordum. ama artık bende alıştım inşallah bişey olmaz kıuzucuklarımıza ::)