kizlar yardim Aşı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Baradiel tarafından 24 Eylül 2009 başlatılmıştır.

24 Eylül 2009
    Konu Sahibi : Baradiel
  1. Baradiel

Baradiel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar bugun dogum yapacagim hastaneye gittim.bugune kadar hep ayni doktoro gitmmistim ama dogumu ozelde istedigim icin ozele gidip ordaki doktorlarla gorustum dogum uzmani doktor hb aşısi vurduruldunmu dedi bende yok dedim diger doktorum hic bir sey soylememisti bende sasirdim gebelikte hb Aşısi v urdaran varmi aranizda kizlar?

:uhm:

2. 24 Eylül 2009
  3. glnk

glnk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    hb aşısı dediğin hepatit b mi? bana da doktorum yaptırmanı tavsiye ederim demişti.ama olman lazım demedi.ben de yaptırmak istemedim açıkçası.çok önemli bişi olsa zaten doktor yapardı mutlaka.

4. 24 Eylül 2009
  5. Baradiel

Baradiel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet canim hepatit b asisi yaptir dedi ama cokmu onemli bise acaba anlamadim :sm_confused:

6. 24 Eylül 2009
  7. glnk

glnk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    bence çok önemli değil yoksa doktor mutlaka yapılması lazım derdi.mesela hamilelikte tetanoz aşısını da ilk defa bu sitede okudum.ama etrafımdaki hiçbir hamile ne tetanoz hepatit b aşısı olmadı ki gittikleri doktorlar özel hastane prof lar falandı.benim doktorum hepatit için istersen yaptır dedi.açıkçası ben de risk almak istemedim insan korkuyo sonuçta.aman herşeyi de böyle kafaya takmamak lazım.sakınan göze çöp batar derler :)))) hakkımızda hayırlısı