Kızlar yardım.. Bebeğimin yüzünü sivilce bastı.

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve eylulum tarafından 5 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

5 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : eylulum
  1. eylulum

eylulum Üye Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    kızlar bebeğimin yüzünde 1 haftadır topluluklar halinde küçük küçük sivilceler çıktı. Yanaklarında kafasında hatta gözkapaklarında. Bugünde boynunda 3-4 tane gördüm. boynundakler daha büyük ve kabuk bağlamış görünümünde. Bu durumu yaşayan arkadaşlar.. Bilgilerinize ihtiyacım var.:çok üzgünüm:

2. 5 Mayıs 2008
  3. zerrinn

zerrinn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım bence bebeğini fazla öptürmüşşün merak etme özellikle babası fazla sevmiş ğaliba sakallardan oluyor bende yasamıstım sütünü bir pamuğa sağ ve bebeginin yüzünü o sütünle sil

4. 5 Mayıs 2008
  5. Biricik

Biricik üç böcek bir çiçek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim bebeğimde de doğumdan 1 hafta sonra yüzünde sivilceler çıkmıştı. yer yer boynunda da var. bebeğim 57 günlük ve hala tam olarak geçmedi. doktoruma sorduğumda erkek bebeklerde daha çok olduğunu anneden geçen hormonların sebep olduğunu, zamanla kendiliğinden geçeceğini söyledi. yüzüne hiç birşey kullanmamamıda üstüne basa basa söyledi. eğer anlattığın gibi sivilce şeklindeyse zamana bırak geçecektir.

6. 5 Mayıs 2008
  7. gurbetkusu

gurbetkusu Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    canim bu normal benim oglumda da yaklasik bir ay bu sivilce surusu vardi.sonra gecti.1aylikken cikmisti.dogum pisligi dediler,sonra geciyor merak etme.sakin bisesurme.iz yapar

8. 6 Mayıs 2008
  9. adabasar

adabasar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canim benim bebegimde de olmustu hisbirsey kullanmadim kendiliginden gecti simdi cildi tertemiz iz bile yok tavsiyem fazla sicak tutma bebegini en fazla 20 derece

10. 6 Mayıs 2008
  11. penguen06

penguen06 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ilk bir ay bizdede olmustu.doktorumuzu aradik gelmenize gerek yok, erkek aknesi o dedi.sonra yavas yavas gecti.bisey kullanmadim

12. 6 Mayıs 2008
  13. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim oğlumda 1 aylıkken çıktı 3 aylık ve hala daha var tam olarak gitmedi bazen tam gecıyo dıyrum tekrar gelıyo dr sakın öpmeyindedi bide suratını nemlendır cocugunun bebe yagıyla ıyı oluyo

14. 6 Mayıs 2008
  15. ESRAXE

ESRAXE Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    çok öpmekten olur benim bildiğim, çok öpülüyorsa olmuştur, yazık bebeğe,kıyamam ben ona,eğer benim dediğim gibiyse ne anlayışsız insanlar var bu dünyada,küçücük suratını cok cok öpüyorlar pis pis ağızlarıyla,hiç haz etmem bebek öpülmez en fazla koklarsın ayıp neyse geçmiş olsun arkadaşım.a.s.

16. 7 Mayıs 2008
  17. Prm.Oznur

Prm.Oznur Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar benim bebişimde 34 günlük ve benim bebişimdede var kontrole gittigimizde dr sıcaktan oluyor dedi hiç birşey sürme şampuan bebe yagı vb şeylerden uzaktut ve sadece her gün ılık kaynamış ılıtılmış su ile pamukla sil dedi ve aynen dediğini yaptım ve oda ısısınıda düşürdüm 1 hafta olmadan geçti ama gene sıcak olunca evin ısısı artıyor.

18. 8 Mayıs 2008
  19. tuuba_-_

tuuba_-_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benım bebegımdede var aynı problem doktar hassas oldugundan dedı onun ıcın merhem verdı