kızlar yardım doğumum yaklaştı mı?

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve BenAyKizim tarafından 1 Haziran 2008 başlatılmıştır.

1 Haziran 2008
    Konu Sahibi : BenAyKizim
  1. BenAyKizim

BenAyKizim anneyim ben!!!! Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    hamileliğimin sonundayım her an bebişime kavuşabilirim.karnım sanki adet olmuşum sürekli ağrıyor.bir iki gündür aralıklı olarak vardı ama şimdi sürekli.sanki gerçekten adet olmuşum gibi.biraz da midem bulanıyor çok değil ama hissettiriyor kendini.su ya da nişan felan gelmedi.acaba doğum belirtisi mi bunlar?:uhm:

2. 1 Haziran 2008
  3. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    cnm Olebilir Dogum Belirtileri Bunlar Dunu Ara Konus Bakalim Ne Dicek Herzaman Nisan Gelmez Yada Su Patlamaz Benim Bu Sekilde Basladi Basta Az Az Sonrasiklasti Ve Agrisi Artti Drunu Ara Hemen Allah Bi Avazda Kurtarsin Canim Ya

4. 1 Haziran 2008
  5. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    E tabi artık hen an herşey olabilir.Sen bence hazır ol.Bu arada kolay doğumlar ve bebeğini sağlıcakla kucağına almanı dilerm...

6. 1 Haziran 2008
  7. nisan annesi

nisan annesi bebegım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    sancıların başlamış biran önce dr ara. benim sancım yokken,nişanım gelmemişken, doktor günü gelmiş bebeğin çıkmak istiyor artık demişti.bence biran önce ara .şimdiden kolay doğum yapıp bebişini kucağına sağlıklı bi şekilde almalar

8. 1 Haziran 2008
  9. ozzytoygar

ozzytoygar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım evet bunlar dogumun başlangıç belirtileri eğer sancıların özellikle kasık ve belde fazla hissediyorsan ve aşağıya doğru baskı şeklindeyse başlama belirtileri nişan gelmeyedebilir açıklık denilen olay nişan vermedende başlar.umarım kolayca olur doğumun.

10. 2 Haziran 2008
  11. BenAyKizim

BenAyKizim anneyim ben!!!! Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    cevaplarınız için teşekkür ederim ama benim zilli kızım beni yine kandırdı galiba.ağrılarım geçti.malum hiç yaşamadığım birşey doğum ve ben neyle karşılaşacağımı bilemediğim için telaşlanıyorum.
    ama içimdeki sıkıntıyı kalp çarpıntısı ve hafif bulantıyı atamıyorum bir türlü.sanırım o da heyecandan....:sm_cool:

12. 2 Haziran 2008
  13. moonxlight

moonxlight Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    günaydın aykızım yinede tedbiri elden bırakma bendede sabah başladı hafif hafif yumurtalık sancıları sonrada bele vurmaya başladı aradan hemen hemen 8_9 saat sonra kan geldi ve o zaman anladım ki doğum başlamış vede kurtuluş yok:)) İnan sonra hiç hatırlamayacaksın .Korkularında haklısın ilk defa böle bişey yaşıyorsun ama şuna inanki allah gücünü kuvvetini veriyor .Sancılar ilk başta 1 saat aralıgında daha sonra 30 dakika 15 dakika 5 dakikaya düşüyr.Doğum anında hisediceğin en büyük agrı belinin çok ağrıması Güzel bir duş al. Tabi evde yanlızsan bunu yapma.Annen kayınvaliden kim varsa ona git.İnan herşeye değer kucağına aldıgında hisedecegin duyguyu tarif edemem.Çok yakında yaşayacaksın zaten .Sağlıklı mutlu ailesine bağlı bir evlat yetiştirmen dileğiyle.

14. 2 Haziran 2008
  15. cemredeniz

cemredeniz Hiçbişeyim.. Üye

Beğenildi:
    232
    Ödül Puanları:
    203
    bende de oluyor ara ara canım kasık agrısı adet olucakmısım gıbı . ama hıc telaslanmıyorum gecıyor cunku bı sure sonra.. sıkıntı yaratma kendıne .. daha zor olur dogumun . beklıyoruz ıste bakalım ne zmana gelıcek bıızm melekler..

16. 2 Haziran 2008
  17. kedi dili

kedi dili EN BÜYÜK TÜRK ATATÜRK! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim sana geçmiş olsun,bende doğuma yaklaştım bu ayin sonu inşallah:KK46:,bu benim ikinci doğum ve çok zor geçiyor,ilk doğumda ben 3gün sancilandım hiç birşey yemedim içmedim,böbreklerim ağırıyor sandım :1no2:tahmin 27sinde doğum olacak diye bildim doktora gittim,beni kapıda geri çevirmişlar,en az 1hafta var dedilerkafamçokkarıştı,diğer sabah11:30 ayne hastaneye doğum başlamış durumda alındım(suyüm hiç gelmedi,bir pembe damla iç çamaşirda gördüm,başladığını anladım)şimdi de asker gibiyim hazır durumda bekliyorum her an her şey olabilir,yerimsenibenallah yardımcı olsun doğum yapanlara

18. 12 Ocak 2016
  19. 1907fb

1907fb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    43
    Kızlar 37. haftadayım son kontrolum gecen haftaydı suyum nstm herdeym normaldi. Diğer kontrol persembe sabahı. Bugün cok affedersiniz 6 kere tuvalete çıktım. Belim zaten tutuk Ağrıyor. Hafif işahsızlık var. Sizce bunlar doğum belirtisi mi? 12 gün sonra planlı sezaryen tarihini verdi doktor ama.. Bilemedim. Yardımcı olabilir misiniz? Bir de suyum gelirse anlarım di mi? Hiç bir fikrim yokta..