kızlar yardım.doktor 250 yada 275 cc dual plan uygun gördü.cok ufak ama ya :(

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve darkbloom tarafından 27 Eylül 2010 başlatılmıştır.

27 Eylül 2010
    Konu Sahibi : darkbloom
  1. darkbloom

darkbloom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    88
    büyük istediğimi belirttim ama 275 ya da 250 cc dedi bana.ben ufak istemiyorum ki.büyük istiyorum.of yaaa napcam ben.275 taktırıp memnun olan var mı mafoldumben
    dual plan yöntemiyle yüksek profil yapcakmış

2. 27 Eylül 2010
  3. darkbloom

darkbloom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    88
    okeylersem hemen ameliyat oalbilirim ama içime sinmedi benim yaaa . en umutlu olduğum doktordu yaa

4. 27 Eylül 2010
  5. gizeml

gizeml 62-dersim Pro Üye

Beğenildi:
    329
    Ödül Puanları:
    163
    bana kucuk geldı acıkcası ama vucut yapını doktorun bılıyo ve vucuduna en uygun olanı solemıstır..300 sankı daha ıı durur gıbı sende ama en dogru kararı doktorun ve sen verceksın

6. 27 Eylül 2010
  7. darkbloom

darkbloom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    88
    vücudun çok güzel mükemmel.tek kusurun göğsün,ve senin icin bu bi estetik değil,gereklilik dedi.250 , 275 kücük ama dedim,resim göstermesini istedim,gösterdiği resimlerdeki göğüsler de kücüktü.cilt yapın esnek değil,ve daha büyüğünü koyarsam top gibi belli eder kendini dedi.ne bilyim ya.insan yaptırmısken büyük olsun istiyo.seninki kac cc gizeml

8. 29 Eylül 2010
  9. gizeml

gizeml 62-dersim Pro Üye

Beğenildi:
    329
    Ödül Puanları:
    163
    375 sağ 350 sol..benım hıc yoktu ama sol hafıf cıkıtı oldugu ıcın orantıladı ama benım omuzlarım genıs ve gogus kafesım de genıs..1 doktorla daha gorus ıstersen en azından bı fıkrın olur..ama bazen hastalar cok buyuk ıstıyo benım doktorumun 500 cc kullandıgı hastasıda var..kadının oncedende sılıkonmus ve daha buyugunu ıstemıs doktorum onermemıs ama kaadın ılla ısteyınce gogus yapısıda ızın verınce yapmıs ama cook buyuk durmustu oda..bazen uygun gorulenden buyuk kullanıldıgında kasından dolyı protez saga sola gıdemedıgı ıcın asagı dogruda kayabılıyo bu sefer ınce uzun bı gorunum oluyomus..benım doktorum bana bole acıklamıstı..gogus yapın el vermıyosa cokta buyuk dusunme..300 u sor sadece doktoruna nasıl olur dıe..

10. 29 Eylül 2010
  11. darkbloom

darkbloom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    88
    bikaç tane resim buldum nette.telefonuma attım.ameliyat öncesi ve sonrası olarak istediğim büyüklük.onu göstercem doktoruma.eğer bu şekilde olcaksa ameliyat olcam dicem.gerçekten öyle ama.çektiğim sıkıntıya değmicekse,ameliyattan sonra istediğim böyle değil deyip üzüleceğime hiç yaptırmam daha iyi.zaten meme altı kesisi olcak diye yeterince üzgünüm :2: :gitme: izi kalcak dimi :gitme:

12. 29 Eylül 2010
  13. gizeml

gizeml 62-dersim Pro Üye

Beğenildi:
    329
    Ödül Puanları:
    163
    en rısksız yontem bılıyomusun..benımde meme altı kesısı ve doktorum dıgerlerınıde anlattı .. hıc bı ız tamamen gecmez koltuk altındann yapsam guneslenırken ız bellı olacak ıster ıstemez dedı ama meme altını daha ııyı kamufle edıyosun..bıde contractubex var dıkıs ızlerıne ıı gelıyomus benım doktorum mucızeler bekleme ama kullanmak ıstıyosan kullan dedı..bende kullanıyorum ama uzun sure kullanmak gerekıyo mesela 6 ay yada 1 sene kesın sonuc almak ıstıyosan ..sen doktorunun yaptıgı amelıyat resımlerıne baktın mı ızler nasıl..

14. 29 Eylül 2010
  15. darkbloom

darkbloom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    88
    resimler dikişler alınmadan önceki resimlerdi.ve ayyy onlar ne öyleeeeeeee :1shok: dedim.doktor da şaşırdı tepkime.benimki de mi böyle olcak dedim.ama iz kalmıcak.meme başı çevresi bile izi daha çok belli eder gibi bişeyler dedi.meme başı çevresi iz olayı için daha avantajlı değil mi gizeml ?

16. 29 Eylül 2010
  17. darkbloom

darkbloom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    88
    bi de şeyi merak ediyorum ya bilmiyorumkismile siz yaşadınız bilirsiniz.aneztezi yapılırken iğne vuruluyo ya, yakan bi ilaç mı içinde.ben iğneden çok korkuyorum ohaoldumsmile

18. 29 Eylül 2010
  19. gizeml

gizeml 62-dersim Pro Üye

Beğenildi:
    329
    Ödül Puanları:
    163
    yok cnım sana damaryolu acıyolar ve damar yolundan verıyolar narkozu..hıc bısey hıssetmeden kut dıe gıdıyosun..ben doktorumla konusurken dallıp gıtmısım..yakan bısey degıl..hıssetmeden uykuya dalıyosun..