Kızlar yardım eder misiniz?

Konusu 'Gelinlik Modelleri' forumundadır ve Paradise tarafından 1 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1 Şubat 2010
    Konu Sahibi : Paradise
  1. Paradise

Paradise Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar Fotoğraftaki Gelinliğin Dantel Bolerosu Gibi Bi Bolero Yaptırmak ıstiyorum Gelinliğime Ayrıca Bir de Şey Çok Hoşuma Gidiyor Çağla Şikelin Gelinlik Kollarındaki Taşlar sitedeki dolly5 'in de gelinliğindeki taşlar gibi taş istiyorum sizce bu dantel kolun üzerine o taşlar olabilir mi?Veya O Kol Nasıl Değiştirilirse Taşlar Güzel Durur Üzerinde? sizce nasıl durur fikir verebilir misiniz? SıZıN ZEVKıNıZE GÜVENıYORUMMMMM :1hug:

ıSTEDıĞıM GELıNLıK BOLEROSU

ıSTEDıĞıM TAŞLAR

http://www.kadinlarkulubu.com/attachment.php?attachmentid=35022&d=1264882927
    http://www.kadinlarkulubu.com/attachment.php?attachmentid=35023&d=1264882982

SıZE GÜVENıYORUM KIZLAAAARRRRR....LÜTFEN YARDIMMM :)

2. 1 Şubat 2010
  3. damla_06

damla_06 mutluuuu:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım öncelikle hayırlı olsun o taşlar swarovski baya pahalı diye biliyorum bende istyodum önce baya pahalıya mal oluyo o taşların ucuz olanlarındanda yaptrsan aynı olur sadece öneri:) kollara güzel durur bence hoş durur ama ağır olurmu bilmyorum:S ama görünüş bakımından güzel durur:)

4. 1 Şubat 2010
  5. Paradise

Paradise Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    valla yeteri kadar masraf yatım savarovskii falan olmasa da olur ama o zincir gibi taşlar dökümlü duruyor ya çok hoşuma gidiyor :} belki kollardaki motifleri biraz daha azaltırsak biraz daha sade durabilir gibi ama bi de bunu yapıcak gelinlikçiye de sormak lazım tabi..

Teşekkür ederim yorumun için canım.. opuyorumnanaktan

6. 1 Şubat 2010
  7. nehiyy

nehiyy Aşk.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bence hoş ve farklı olur güzel düşünmüşsün bolera da çok güzelmiş hayırlısıyla giy cnm inşallah.. Şimdiden mutluluklara.s.

8. 1 Şubat 2010
  9. gamzelim75

gamzelim75 Kocasınınn Gülüüü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım boleronun kollarını çıkar sıfır kol düşün oralarada taş ekletirsen çok değişik bir model olabilir bence hayırlısı inşallah canım..

10. 1 Şubat 2010
  11. Paradise

Paradise Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Yorumlar için teşekkürler kızlar.. sizin yorumlarınız bana çok büyük moral oluyor çok içten TEŞEKKÜRLER..

gamzelim75 Canım nişanlım az biraz kıskanç uzun kollu olacak diye tutturdu da ondan ancak bu modeli içime sindirdim biraz daha hoşuma gitti taş da istiyorum o yüzden bunun üzerine nasıl olur diye düşünüyorum şimdi :)

12. 2 Şubat 2010
  13. Paradise

Paradise Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar yorumlarınızı bekliyorum.. yorumlarınıza fikirlerinize ihtiyacım var..

14. 2 Şubat 2010
  15. nesterin

nesterin Guest

bence bu model gayet hoş...
    taş falan ekleme derim ben..
    dediğin şekilde taşlar kolsuz gelinliklerde kullanılıyo bildiğim kadarıyla..
    şimdiden mutluluklar...a.s.

16. 3 Şubat 2010
  17. b3bish

b3bish ♥m3k♥ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    baktım baktım baktım.. o boLeroya istedigin tasLarı bir türLü oturtamadım bilmiyorumkismile
    bence bu haLi oLdukca hos.
    bende tasLı seyLeri cok severim ama herseye de gitmiyo ki. bence bu da gitmeyenLerden yerimseniben

18. 3 Şubat 2010
  19. Lethe82

Lethe82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım bence bu haliyle çok şık ve sade .Dantel üzerine yoğunlaşılmış gelinlikte.Taşları kolsuz gelinliklerin kol kısmını kapatmak için kullanıyorlar .Bence sade daha güzel.