Kızlar yardım edin bana yaa..

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve lavanilla tarafından 20 Aralık 2008 başlatılmıştır.

20 Aralık 2008
    Konu Sahibi : lavanilla
  1. lavanilla

lavanilla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Adet günüm 9 kasımdı. 3 gün geçince evde idrar testi yaptım negatif çıktı..Beklemeye başladım ve 6 gün geçtiğinde bu sefer kan testi yaptırdım.Sonuç 2.00 yani negatif..peki bugün itibarıyle 11 gün geçmiş durumda. Hiçbir belirtim yok..sadece karnımın alt tarafı çok dolgun ve ağırlaşmış durumda. Psikolojik değildir çünkü 2 senedir adetlerim düzenli hiç gecikme yaşamadım ve hiç düşünmedim.Adetim 1 gün geçtiğinde aklıma geldi günümün geçtiği..acaba kızlar geç döllenme olmuş olabilirmi adetime yakın..sizce nedir bu fikirlerinize ihtiyacım var..

2. 20 Aralık 2008
  3. serenalar

serenalar Boy 1.57kilo 81.7 gncl 79.7 hdf 70 Üye

Beğenildi:
    2.498
    Ödül Puanları:
    163
    canım doktora gıtsene belkıde hamiştırsındır belkı enfeksıyona baglı bır gecıkmede olabılır adet gecıkmesı yapabılıyor iltıhap doktora gorun canım benım

4. 20 Aralık 2008
  5. ultlar

ultlar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım dediğin gibi geç döllenme olmuş olabilir sen istersen bi dr agörün hamile olma ihtimalin olabilir yada eğer bu dönemö içerisinde sıkıntılı günler yaşamışsan buda gecikmeye neden olabilir

6. 20 Aralık 2008
  7. basak 35

basak 35 iki melek annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bagzı durumlarda dr söyledigi gizli negatif çıkabiliyor imiş kanda benimde seninki gibi olmuştu geçen sene bilinçsiz ilaç kullandım dr kızdı resmen gebeligim varsa kendim sonlandırmış oldum dünyam yıkıldı en güzeli arkadaşım git bir hastaneye ultrasonla baktır hamile isen kese görülür inşallah hamilesindir

8. 20 Aralık 2008
  9. lavanilla

lavanilla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canlarım çok teşekkürler..evt doktora gidicem bu hafta içi..inşş hamileyimdir ve inşş bütün isteyenler hamiş olur arkadaşlar.Allah gönlümüze göre versin.