Kızlar yardım edin bebeğim için çok endişeleniyorum..

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ekavuk tarafından 5 Mart 2010 başlatılmıştır.

5 Mart 2010
    Konu Sahibi : ekavuk
  1. ekavuk

ekavuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar merhaba;

24+4 günlük hamileyim son 1 haftadır sürekli kafamda ya bebeğime birşey olursa endişesi var. Çalışan bir bayanım ama sürekli aklıma takılıp sosyal ve iş yaşantımı etkiliyor ve bebeğime birşey olacak diye çok korkuyorum.

Sizce bu normal mi? Sizdede aynı düşünceler varmı, yoksa ben mi abartıyorum. Yardımlarınzı bekliyorum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

2. 5 Mart 2010
  3. ZYNB_KB

ZYNB_KB Minik Presnesss Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm ben daha 19 haftalıgım tam bilemicem ama öle düsünme olumsuz düsünrsen allah korusun olumsuz sonucalr dogurabilir ii düsün ii olsun bebegine neden bişy olsun sne ona en iyi sekilde bakıyosundur zaten içini rahat tut bebkte rahat olur ozmn :)

4. 5 Mart 2010
  5. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bence fazla evhamlanıyosun. ben bi düşük birde dış gebelik yaşadım dış gebelik sonrası sezeryan oldum. 10 aylık evliyim ve şu anda 3 bebişimizi bekliyoruz doktor bir sorun olmadığını gelişimin iyi olduğunu söylediği andan itibaren içim rahat herkez her bebeğimi kaybetmem sonunuda bidaha olmaz dedi. ben heyşeyin allahtan olduğuna inanıyorum. yavrumun dünyada alacak nefesi yiyecek ekmeği varsa rabbim onu bana nasip eder. bu şeikilde kendini gerip bebeğide germe derim ben ama tabiki fikir senin canım

6. 5 Mart 2010
  7. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Abartmayınız lütfen.

Tamam her insan bebeği için endişelenir ama sizinki resmen hayatınızı etkiler olmuş. Eğerki devam ederse destek alın:nazar:

8. 5 Mart 2010
  9. Juliette

Juliette annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evham yapma canim... arada bende de oluyor .. ama kafamdan atmaya calisiyorum.. stresi hisseder bebegin.. herseyin cok guzel olucagini dusun.. kendini de fazla yormamaya calis

10. 5 Mart 2010
  11. dtbernat

dtbernat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cnm rahat ol allahın izniyle hiç bişi olmayacak bebeğine zaten bi problem olsa ilk aylardas düşük oluyor sen kendine olabildiğince dikkat et gerisini allaha bırak ne yaşanacaksa zaten ne yapsan önüne geçemezsin bolca dua et k,tap oku bebek mağazalarını gez ok

12. 5 Mart 2010
  13. estur

estur Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    canım ALLAH KORUSUN birşey olmaz inşallah , sana tavsiyem esmaül hüsna ALLAHIN isimlerini zikret özellikle EL-MÜBDı ismini zikret anlamlarını oku . ayetel kürsü , amenerresulü, yasin oku vesveselerin yok olsun , bi de canım kişisel gelişime benzer kitaplar oku çok faydasını görürsün , ALLAH yardımcın olsun..

14. 5 Mart 2010
  15. yamukprenses

yamukprenses Çoban torunu,yörük kızı,gururlu... ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    12.260
    Ödül Puanları:
    288
    galiba birçok hamilede olan bir durum bu,bir ara bendede olmuştu,çok fazla araştırıp okuyordum,buda hep kafamı karıştırıyordu,ama artık rahat olmaya çalışıyorum,Allah'a bol bol dua et ve bence düşünmemeye çalış.sevgiler.