kızlar yardım edın çok agrım var

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve sekerim seker tarafından 30 Mart 2008 başlatılmıştır.

30 Mart 2008
    Konu Sahibi : sekerim seker
  1. kızlar hazıran 10 da dogum yapıacm ve daha şimdidden çok şidetli agrılarım var vajinam kopucakmış hibi agrıyo benım gıbı daha şşimdiden agrı çeken var mı kızlar

2. 30 Mart 2008
  3. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    nasıl bi ağrı canım sanki bıçak batırılıyo gibiyse olabiliyoda adet sancısı gibiyse iyi değil

4. 30 Mart 2008
  5. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ben canım 22 hft.ken kasık rahim ağrısı çok çektim 2 hft.hastanede tedavi gördüm de öylelikle geçti benim ama halen hap kullanıyorum erken doğumu engelleyici doğuma kadar da kullanacağım ...

6. 30 Mart 2008
  7. streetpit

streetpit ''beatrix kido'' Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun cnm doktoruna danış bence benim de ağrılarım oluyor ama genelde adet ağrısı gibi bazen belim çok ağrıyor sanırım hareketsizlikten oluyor çünkü kalkıp biraz iş yapınca geçiyor..bazen de eğilince ya da eğilmeli nbir iş yapınca ağrıyor..bu saatten sonra normal herhalde ama eğer sürekli bir ağrın varsa bence doktoruna söylemelisin çok geçmiş olsun..bu arada benim doğumum da 10 haziran da görünüyor ama bakalım kısmet...