Kızlar yardım edin çok kötüyüm...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve MiniEtek tarafından 4 Şubat 2009 başlatılmıştır.

4 Şubat 2009
    Konu Sahibi : MiniEtek
  1. MiniEtek

MiniEtek ben ona resmen aşığım... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar moralim çok bozuk

10 gun önce falan sözlüme takım bakmaya gıttık sözlüm ben görümcem ve görümcemın eşi sözlüm bizden önce gıtmıstı kığılı ya o daha yakındı görümcemlerde benı aldı gittik mağazaya girdiğimizde sözlümün üzerınde bır takım vardı ve hepımız cok beğendık
    çok güzel dedık mağaza da bır takım alana bır takım hedıyeydı nısanlığıda alalım damatlıgıda alim dedim madem böyle bir kampanya var onu da aldık yakasına saten yapılması ve ıkı takımında paçaların yapılması ıcın bıraktık takımları alıp geldık dun takımları aldık tadılattan sözlüm annesıne gösterdı satenın dıkısınde güzel dıkememısler dedık bende annesıde sözlümde onu düzelttırrırız ve daha parlak bır saten yaptırtırız dedık
    falan sonra ıste ben ısıme döndum sözlüm işine döndü ben bı ara kayınvalıdeme uğradım dedıkı ben bu kumaşı hiç beğenmedim işte çin kumaşı yapıyolarmış da getiryolarmışta düğüne yakın biz zamanda yeni bi takım alırız falan .......

bütün sinirim altüst oldu o kadar kötüyüm ki sözlümde dün ben onu giycem sende beğendin bende beğendim falan filan dün görümceme gitti takımları giymiş orda bi daha bakmışlar bu arada söz takımının altına aldığım ayakkabının rengını ve parlak oluşunu beğenmemişlerdi üzerinde görünce beğenmişler

NE YAPICAM BEN YAA SÖZLÜM DÜN SENİN ALDIGINI BEĞENDIM ONU GIYCEM DIYORDU BUGUNDE YENI BI TAKIM ALABILIRIZ DIYO

YANİ GİDİP KIĞILI DAN ALDIK İYİ Bİ MARKA OLSUN DEDIĞIM HALDE BÖYLE OLUYO DÜNDEN BERİ ÇOK KÖTÜYÜM YA

ŞİMDİDEN BUNLARI YAŞADIĞIMA İNANAMIYORUM

NE YAPACAĞIM BEN NE OLCAK

2. 4 Şubat 2009
  3. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    canım beğenmediyse gitsin değiştirsin yada cok parası varsa alsın yenisini
    sen neden takıyorsunki kafana
    senden isteyecek değiller herhalde :uhm:

4. 4 Şubat 2009
  5. JE0911

JE0911 Julide Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Senin ve ailen ödemesi gerekiyor bunlari degil mi canim? YAni dogru anladiysam toplam 4 takim alacaksiniz o zaman bu durumda?

6. 4 Şubat 2009
  7. doublebump

doublebump Hoşgeldin bebeğim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım bu kadar yıpratma kendini o kadar büyütlecek bir durum değil bence.
    sözlünde yeni takım almak isterse yine gidip yeni takım beğenin.
    bunları sorun yapma ilerde emin ol daha fazla sorun çıkacak.

8. 4 Şubat 2009
  9. BenUgurBocugu

BenUgurBocugu CEYİS BAKANI:) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    298
    off cnm kötu bı durum pekı yerıne göturumez mısnız dıkıs kısımlarını beğenmedınızse

10. 4 Şubat 2009
  11. esra_karadeniz

esra_karadeniz Aşkısının Minikkuşu :)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Gerçekten sinir bozucu bir durum canım ama ne yapacaksın işte oluyor böyle şeyler. İnan birebir bu olay gibi olmasada bende yaşıyorum bu tarz durumları. Bence bu yüzden sözlünle tartışıp ne kendini nede onu yıpratma. Durum ortadaki dolduruşa gelmiş. Eninde sonunda sana haksızlık yaptığını anlayacaktır.
    Şuanda sinirle söylüyorum ne kadar doğru bilmiyorum gerçi.Bence beğenmedikleri takımı al eğer fikrin değişirse düğünde giymek üzere istersin diye söyle sözlüne.Eğer fikrin değişmezsede giyecek birini buluruz de. Ne bileyim canım ya bende yaşadığım için sinir oldumm.

12. 4 Şubat 2009
  13. _Eda_

_Eda_ Emekli :) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    bence senın aıle büyüklerınden bırılerı yanında olsaydı böyle olmazdı... bırdahakı alısverıse tek gıtme mutlaka bırısı yanında olsun... ama yınede sen bılırsın... hayırlısı cnm

14. 4 Şubat 2009
  15. MiniEtek

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    takımların ucretını ben ödedım tabıı canım ve bılerek onun aılesınden bırılerıyle gıttım ama bundan sonra ne almaya gıdersem aılemdende bırılerını götürcemm annem abım halam herhangı bırı begenmezse fıkrımı değiştiricem

ben ve sözlüm beğenıyo o gıycek zaten neden karısıyolar yaaa ve en önemlısı sözlüm buna neden ızın verıyo ben kendı beğendıgım seyı değiştirtmem

çok kötüyüm yaaa ılerde ne olcak mobılyalarımı beyaz esyalarımı ben ve sözlüm beğenırse alınmıcak mı

10 şubatta nişan var ve o kadar stresin üzerıne sinirim ltüst oldu bütün hevesim kaçtı

16. 4 Şubat 2009
  17. MiniEtek

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148

benden ısteyıp ıstememelerı değil üzüldüğüm benım ve sözlümün beğendiği şeyin hiç bir önemli olmayıp değiştirilmek istenmesi...

bende dedım o zaman benım gelmeme gerek yok madem benım beğenmmem bırseyı değiştirmıyo sız gıder alırsınız dedım

ama bır kere daha böyle bısey olursa susacağımı hıc sanmıyorum

18. 4 Şubat 2009
  19. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    neden karısılır bu işe anlamam
    ne sen nede annesi
    önemli olan sözlünün beğenmesi yerimseniben