kızlar yardım edın lutfennn

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve yumurcek tarafından 16 Nisan 2010 başlatılmıştır.

16 Nisan 2010
    Konu Sahibi : yumurcek
  1. yumurcek

yumurcek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar yardım edın lutfenn adet tarıhını 4 gun gectı tes yaptım cıkmadı ama hanı c t var c altında cıkmadı ortada cıkdı bozukmu kılomen ve catlatma iğnedsı oldum normalde 15 gun cıkıyor dıyorlar yardım edın lutfen akıntım cok belım ağrıyor kasım ağrıyor belırtıler var:Saruboceq:

2. 16 Nisan 2010
  3. yumurcek

yumurcek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cevap yazın kızlar lutfennnnnnn

4. 16 Nisan 2010
  5. fatosss16

fatosss16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşım inşallah vardır diyorum :Saruboceq: ve bence testi tekrarla eğer varsa çıkar emin ol Bende bu gün öğrendim ikinci kez hamile kaldığımı Benimde ikinci çizgi çoook silik çıktı daha 1 gün geçti 2-3 gün sonra tekrar yapmalıyım Ama sana tavsiyem testi mutlaka tekrarla olmasaydı kesin tek çizgi çıkardı diyorum ben... hihoyyyt olabilir yani Merak ederim kız yaz yine sonucu....:1rolleyes:

6. 17 Nisan 2010
  7. ipexgximu

ipexgximu Tombik Pamuğum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Bazen testlerde kayma oluyor. Sen 2 çizgiyi hafif de olsa görüyorsan nerede olduğuna takılma. Bence hiç idrar testi ile uğraşma. Git kan testi yaptır. Kesin sonucu al.

8. 18 Nisan 2010
  9. bitterrr

bitterrr Durunun annesiii Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    selam inşallah hamilesindir bende böle gecikme olunca 2 günde bir test yaptım 8.ci gün pozitif çıktı bence bi test daha al ama bi hafta dolsun öle kan testi yaptırma bence onu ancak doktorlar isteyebilirmiş ban öle demişlerdi ama inşallah olur hiç stres yapma

10. 18 Nisan 2010
  11. yumurcek

yumurcek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sağ lun kız lar test yıne yaptım cıkmadı adet olmadım belırtıler devam edıyor hale

12. 19 Nisan 2010
  13. fatosss16

fatosss16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya bana ilk hamileliğimde olmuştu Hamilelik psikolojisinden arındır kendini, psikolojik olarak zaten gelmez regl"in Allah korusun dış gebelik ihtimali bile olabiliyor... Bende bu psikolojiyle çok geciktirdim kendimi... Eğer yok çıkıyorsa yine de emin olmak için bi dr"a görün sadece kendine olur sıkıntın... :1hug: