kızlar yardım edin nişanlanınca ilgisinin azalması neden acaba?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve duygusall_35 tarafından 21 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

21 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : duygusall_35
  1. duygusall_35

duygusall_35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hep canım cicim ayları geçer derlerdide ben inanmazdım hayır derdim ben hep o ılk gunku gıbı yasıcam hissedicem ama gerçekten öyle olmuyomus ve ben bunun için çok üzülüyorum elimden bısey gelmıyo...nişanlanınca o ılgısı suprızlerı hedıyelerı bırden bıre kayboldu artık ben zorlamasam görüşmüyoruz bıle aynı sehırde olmamıza ragmen haftada 1 gun zor goruyorum onu ewlerıne gıtmesem hıc goremıycem.bazen aldattıgını dusunuyorum ama nezaman ?hep işte.. işte degılkende hep ewde yatıyo tw ızlıyo hep tetıkteyım.telefon dökümanları bıle benım maıl adresıme gelıyo bi açığıda yok..kıskansn dıye türlü numaralar yapıyorum kaybetmek ıstemıyorum ama böyle gıderse ondan soğucam bu son çırpınışlarım.ayrılmayıda kabullenmıyo sewıyorum dıyo ewimiziçin eşyalarda alıyo tek derdımız görüşmediğimiz günler benı hıc hatırlamıyo ve ilgi göstermıyo :KK43:
    tekrar üzerime düşmesi için neyapıcam kaybetmekten hiç korkmuyo gibi uyarılarımı ciddiye almıyo sizce bu ilişki kurtulurmu lütfen dışardan görüşlere çok ihtiyacım var cunku etrafımdakıler taraflı yargılıyo
    :gitme:

2. 21 Temmuz 2010
  3. fulya1982

fulya1982 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bir erkek evelilik için adım attıysa ki atmışsınız nişanlısınız seviyodur yoksa evlenmek zorunda değil kimse eminim şu anda pskolojik olarak zor bir dönemde olabilir evlilk strsi maddi skıntılar veya iş yerinden kaynaklı problemler siz doğal olarak kendinize mal ediyosunuz onun bu durumunu ancak sebebini konuşarak anlamaya çalışın biraz zaman tanıyın zor bir dönemde oalbilir yalnız brakmayın yanında olun ve kesinlikle rahat olun iyi düşünün olumsuzluklara kapılırsanız olayı çıkmaza sokarsınız hatta ondan soğumanın sinyallerini veriyosunuz Sakın yapmayın unutmayın kaybetmek çok kolay ama kazanmak elde etmek gerçekten çok zor inş herşey yoluna girer

4. 21 Temmuz 2010
  5. duygusall_35

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aslında işyerınde ve ailesinde çok stresli sorunlu ama ben buyuzden beraber vakıt gecırerek bunu atlatmak ıstıyorum oysa o yanlız kalmayı ıstıyo.. söyluyo senle bı ılgısı yok dıye ama çok sey ıstemıyorum bıraz ılgı bıraz sewgısını bellı etmesını...bız 7 yıl önce beraberdık benden ayrıldı ama gerı döndugunde cok farklıydı o cocuksu halı sımarıklıgı bıtmısttttı benı tekrar sewıceksın dedı sewmesı ıcın herseyı yaptı ama sımdı gerı çekıldı gıbı.. benımle sorunlarını konusmuyo duymamı ıstemıyo oyuzden hep arkadaslarıyla içki içerek unutmaya calısıyo bıturlu kurtaramadım onlardan

6. 21 Temmuz 2010
  7. fulya1982

fulya1982 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    düğün tarihiniz belli ise biraz daha uzatın değilse uygun bir tarih belirleyin biraz daha sabır göster yanında olduğunu hissettir ama hiçbirşey tek taraflı olmaz onun adım atmasını bekle üstüne fazla gitme herşey olacağına varır içini ferah tut derim ben

8. 21 Temmuz 2010
  9. Anie

Anie Alassea Ancalimë Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    106
    Prof. Dr. Nevzat Tarhanın Kadın Psikolojisi kitabında şöyle ifadelerle karşılaşmıştım; kadın üzüldüğünde sorunlarla karşılaştığında konuşarak paylaşarak rahatlar. Erkek ise kabuğuna çekilir kendini tv vb şeylere verir ve bir çözüm bulduğunda kozasından çıkar.

Canım erkekler bizim gibi düşünmüyorlar. Evlenmek üzeresiniz nişanlısınız bi açığını yanlışını da yakalamamışsın evlenmek istemese bunu saklamaz açığa vururdu bu yönde bi tavrı da yoksa ondan ilgini sevgini eksik etmeden beklemelisin bence.. sorunlarını aştığında yine sana dönecektir eskisi gibi.. kaydirigubbakcemile5

10. 21 Temmuz 2010
  11. duygusall_35

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayyy inşallah öyle olur söyledıgın cok dogru erkekler sorunları oldugunda çözum bulana kadar sessiz kalıyolar bunu oda söyledı umarım herşey düzelır...bıde düğün tarıhını erteledık onun yanında olmayan ailesi yuzunden eylulde dusunuyoduk dıger hazıran sonuna kaldı aslında uzamasını hıc ıstemıyodum ama onuda kendı aılemıde maddı ve manevı sıkıntıya sokmamak ıcın erteledık onu sewıyorum ve soguk kalıyo dıye ondan sogumaktan korkuyorum. etrafımda sankı sorunlarımızı bılıyomus gıbı bana farklı davranan okadar cok ınsan varkı ondan duyamadıgım seylerı söyluyolar..mesela nişanlım benı hep bakımlı göruyo her gordugunde duymasam bıle özel gecelerde düğünlerde daha bı farklı oluyorum onun dısında herkes guzel oldugumu söylerken ben ondan duyamıyorum hiçmi hiç söylemıyo..benden cok daha guzel degıl bu sefer ben bunu yakınlarıma soyledıgımde de sen ona fazlasın nıye kıymetını bılmıyokı ınsan elınden kacırmamak ıcın bıseyler yapar dıyolar kafam allak bullak oluyo

12. 21 Temmuz 2010
  13. fulya1982

fulya1982 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Etrafındakileri hiç takma Diğelimki nişan bozuldu Hangisinin canı seninki kadar yanacak Hangisi acı çekecek hiçbiri sana diyecekleri tek şey hayırlısı nasip değilmiş sana koca mı yok(evet yok yeni birini tekrar hayatına sokman çok kolay olmayacak) ama okadar basit değil bu ÇEvrenden fazla etkilenme bence Herkes iyi niyetli olmayabilir

14. 21 Temmuz 2010
  15. duygusall_35

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederım gercekten bişeyler suan duzelmemıs olsa bıle moralım yerıne geldı.işte buda benım zayıf yönum herkese cok fazla guvenıyorum herseyımı anlatıyorum sonra baskalarından yanına bın koyup anlatırlarken duyuyorum..fazla safım :bbo:

16. 21 Temmuz 2010
  17. fulya1982

fulya1982 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Saf demek yeri,ne temiz kalplisin iyi niyetlisin demek daha doğru olur ama herkese herşeyini anlatma gerçekten güvendiğin sonradan anlattığın için pişmanlık duymayacağın insanlarla paylaş olmadı burda yaz rahatla

18. 21 Temmuz 2010
  19. duygusall_35

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    işte bu benım nişan resmim habersizce çekilmiş

Ekli Dosyalar: