kızlar yardım edin nolur

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve hat.korkut tarafından 22 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : hat.korkut
  1. hat.korkut

hat.korkut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nolur bana yardım edin.yaklaşık 4-5 ay önce annemin boynunda bir şişlik oluştu.o zamandan bu zamana sürekli tahliller akla gelebilecek her türlü tetkik yapıldı.bizde yaklaşık iki aydır annemin yanındaydık.ameliyat diye beklerken.bugün sonuç açıklandı.annem verem olmuş(hayırsız problemli iki oğul ve sorumsuz bir koca yüzünden,üzüntüden çıkmış).bunu kabul edip yazması bile inanın çok zor.
    doktor evdekilerinde olabileceğini söyledi ve pazartesi test yaptıracaz.ya bebeğim daha 8 aylık dedim.bebeğimin doktorunu aradım.önce yaptırmayın dedi.bebek için iyi olmaz zaten aşılı olduğu için sonuç kafa karıştırır dedi.sonrada hayır kesinlikle yaptırın dedi.
    annememi üzüleyim bebeğimemi.bir an evvel burdan gitmemiz gerekiyormuş.annemi böyle bırakmakta beni kahrediyor.nolur bebeğime geçmemiş olsun,diye dua ediyorum.
    allah kimseye böyle bir sıkıntı vermesin.kafayı yiyecem.nolur annem ve bebeğim için dua edin.kızım daha çok küçük naparım bilmiyorum.nolur bu mübarek günlerde bize dua edin.

2. 22 Ağustos 2009
  3. esc_

esc_ kaan'ım canım oğlum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    cok üzüldüm allahım acil şifalar versin inşallah kızında yoktur

annecine de acil şifalar diliyorum inşallah dr yanılıyorlardan kabullenmesi çok zor bi hastalık ,allahım güç ve sabır versin

Son düzenleme: 22 Ağustos 2009
  4. 22 Ağustos 2009
  5. hayaletorka

hayaletorka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok geçmiş olsun ama benim bir arkadaşım daha bebeği 4 aylıkken kendi olmuştu ve emizriyodu.ama zaten aşısını olduğu için emzirmeye devam etti doktor öyle söledi.ve zaten 4 ay içindede iyileşti.çağızmıda artık verem girip gibi bişey çok tedirgin olma allah annene şifa versin

6. 22 Ağustos 2009
  7. kazeem

kazeem :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok üzüldüm canım allah acil şifalar versin,dualarım seninle .

8. 22 Ağustos 2009
  9. LiLiPuT

LiLiPuT İşTe "HAyAT" bu!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    dur canım dur bi dakika...
    panik yapma hemen çok çok geçmişler olsun ,rabbim darda bırakmasın inşallah sizleri....
    canım tıp artık çok ilerlemiş durumda verem eskisi kadar korkulacak bir hastalık değil tedavisi var...
    ikincisi basit bi test ile bebeğine bulaşıp bulaşmadığını anlayabilirsinki bu testi tüm verem savaş larda yapıyorlar bildiğim kadarı ile....
    korkma güçlü ol...haklısın böylesi bir dönemde anneni yalnız bırakmaman lazım ama doktorlar bebeğe geçebilir diyorlarsa bebeğini korumak adına bencede çok dikkat etmelisin...

Allahım şu mübarek ay hürmetine sizlere yardımcı olsun inşallah,tekrar çok geçmiş olsun

10. 22 Ağustos 2009
  11. YAMAN

YAMAN * ben bir anneyim * Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    rabbim mucizelerle dolu
    iste kulum vereyim diyo
    şu günler hürmetine dualarınız kabul olsun acil şifalar dilerim

12. 23 Ağustos 2009
  13. neziha_57

neziha_57 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok geçmiş olsun canım üzülme Allah acil şifalar versin annen ve bebeğin için dua edeceğim

14. 23 Ağustos 2009
  15. hat.korkut

hat.korkut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sağolun kızlar,yarın test yaptıracaz inşallah kızımda çıkmaz.ona gelen bana gelsin.hepinize çok teşekkür ediyorum.

16. 24 Ağustos 2009
  17. ilkim_1983

ilkim_1983 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok geçmiş olsun.rabbim acil şifalar versin.tıp artık çok ilerledi canım endişelenme okadar.
    merak etme rabbim korur meleğini inş.

18. 24 Ağustos 2009
  19. zellda

zellda ben ona resmen asigim!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Insallah bebeginin sonucu temiz cikar,annende bir an once iyilesir.Ama bu kadar cok uzulme allah korusun sende olacaksin uzuntuden.

Allah dermansiz dert vermesin verem eskiden korkulacak biseymis simdi caresi var Allaha sukur.Dualarim seninle.