kızlar yardım edin oğlum biberon istemiyor..

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve ceylan07 tarafından 23 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

23 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : ceylan07
  1. ceylan07

ceylan07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ne olur bana yardım edin oğlum 9 ayını bitiriyor yavaş yavaş sütüm de azalıyor biberon hiç kullanmıyor geceleri nasıl mama yedirecem ne yapmalıyım karnını nasıl doyururum diye düşünüp duruyorum ne yaptıysam da almıyorda en sevdiği şeyleri biberonla vermeyi istiyorum onuda kabul etmiyorum lütfen bana yardımcı olun ne yapacağımı şaşırdım offffffffff.:1no2::1no2::1no2:

2. 23 Temmuz 2010
  3. dlaaa

dlaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim kızımda hiç biberonu almıyo.suyu bile içmiyo.gece derin uykusunda veriyorum bende.sende öyle dene.genelde uykuda alırlar bi dene bakalım

4. 23 Temmuz 2010
  5. simaysi

simaysi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aynen,ben kaşık maması veriyorum.sütüde sevmiyor,ama ne yapıp ne edip veriyorum.Yoğurt,sütlç,kaşık maması derken toplam 400cc felan oluyor.Sütü yap içine kaşık maması ekle ve kaşıkla yedir.Tabii severse...

6. 23 Temmuz 2010
  7. ELALI

ELALI biriciğim, canım kızım... Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    benim cadıda istemiyor biberonu dişleri ve damaklarıyla çekip çekip uzatıyo ucunu bide çiğniyo...
    gece bi kez bende verdiğimde almıştı sadece bi kezdi ama sonrası elimde patladı...

8. 23 Temmuz 2010
  9. ceylan07

ceylan07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    gece biberonun içine cicibebe ezdim sulandırdım verdim içmiyor ama normalde en çok sevdiği yiyeceklerden biri bilmiyorum allah yardımcım olsun.

10. 23 Temmuz 2010
  11. dlaaa

dlaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok bilmiş bu bebekler.istemediklerini almıyolar.allah kolaylık versin sizlere.bizimkine sürekli kaşıkla yedirecem diye mahvoluyorum.tabi bide reklamlara bakarak yiyecek.işimiz zor.ama yine de çok tatlılar.bi gülüyolar dünyayı unutuyoz.

12. 23 Temmuz 2010
  13. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    bnmkide devam sütünü biberonla almıyo günde iki kere mamasına karıştırıyom ama yetiyomu bilmiyom azaz da emiyo off ya bu bebekler niye bişiyi düzgün yemez içmezlerr

14. 23 Temmuz 2010
  15. stellamaris

stellamaris ARMAĞAN'ın annesi... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    bende oğluma 6. ayından itibaren vermeye çalıştığımda asla almıyordu. uykusunda bile öğürüyordu. Pes etmeden hergün denedim. çok acıkmasını bekledim. ve 1 ay oldu bebeğim biberonu aldı çok şükür. maşallah deyim günde 500 cc süt veriyorum.Hatta biberonu en sevdiği şeyi oldu diyebilirim. Darısı başına canım. sende hergün ısrarla dene.

16. 23 Temmuz 2010
  17. bahair

bahair www.nilkizi.blogspot.com Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben de nile hiç biberon kullanamdığım için 15-20 gün önce suyu kolay içmesi için vermeyi denedim ama uzunca bi süre başarısız oldum... içmesi için veriyorum ama nil dişini kaşıyo diliyle oynuyo sonra da itiyodu... ama ısrarla vermeye devam ettim. biberon u ağzına verince ucunu elimle sıkıp ağzına gitmesini sağladım.. yaklaşık bi 10 gün çalışmalarım sonucunda biberon kullanmayı başardı gerçi hala içerken biraz tıkanıyo ama ona da alışır sanırım...

18. 24 Temmuz 2010
  19. cicibisi

cicibisi http://ygtnblogu.blogspot Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Benim oğlumda hiç almıyo canım biberon,çok fazlada zorlamadım,çünkü emiyo beni bol bol,devam sütü kullanmıyorum o yüzden.gece yatmadan kaşık maması yiyo,uyanınca emiyo yine.ama eğer gece süt fazla olmazda doymazsa mecburen kaşık maması yapıyorum gecenin bi körü uyuya uyuya yiyo resmen..Biberon alsa belki bu iş daha kolay olurdu ama napalım,yesinde kaşık yada biberon..