kızlar yardım edin ve akıl verin lütfennn...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve miracle11 tarafından 5 Eylül 2010 başlatılmıştır.

5 Eylül 2010
    Konu Sahibi : miracle11
  1. miracle11

miracle11 D 4 T Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    benim sözlümün ailesi biraz sorunlu yan anne baba birlikte ama ayrı gibiler annesi psikolojik olarak rahatsız eve falan kimseyi istemez kimseyle görüşmez cnk otistik bi kardesi var.Dunde bnm babam babasıyla konusmus bayramda evdeyseniz ugramak istiyoruz die ki bugune kadar hiç gidilmedi evlerine buarada sözlümde tatilde ben bayramda gelir die düsünüodum.neyse bugun beni aradı sözlüm iste b iz sizi bayramda kabul edemioruz annenlere söle ben burda olmıycam annemde ev dagınık kabul edemem demis ya bakarmısınızzzz lafaaa...bende ii tamam kimse zorla gelmio zaten ne biçim bi iş anlamadım sen nasıl gelmezsin die bagırdım biraz buna buda basladı senin yüzünden babam bana bagırdı miracle ı nasıl burda bırakıosun kac gun oldu dön artık die haalbuki bnm bi sucum yok ben babasına böle bişey sölemedim hatta hiç konusmadım bile o ise beni sucladı ve basladı agzına geleni sölemeye bende yeter artık sus dedim sora dediki ben seni istemiorum telefonu kapatıorum arama beni dedi bende yüzügümü cıkardım kızlar cok mutsuzum bitmesin istioruum ama saglıksız bi ilişkide yasıorum napıcam bilmiorum depresyona girmek üzereyim suan evdede kimseyle konusmuorum yemek yemiorum içimden gelmiio hiçbişey delirmek üzereyimm

2. 5 Eylül 2010
  3. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    Ne acayip bi aile, anne tuhaf sözlün ondan tuhaf.. bayram günü, tatilde ne işi var..babası iyi demiş.
    tatilini bikaç gün erken kesebilir isterse..ev dağınık annem sizi kabul edemiyecek..bahane ilginç..
    kardeşinin otistik olması mı kadını böyle davranmaya teşvik ediyor,sonuçta allahtan gelen bi rahatsızlık..
    Bayramlar görüşmeler için vesiledir.. hakkınızda hayırlı olsun
    Sözlünün sözleri de kırıcı olmuş..canının sıkılması normal şekerim..
    Bırak inceldiği yerden kopsun ,sana gerekli hassasiyeti şimdiden gösterilmeyecekse evlenince ne olurdu..yüzlerini şimdiden görmüş oldun..

4. 5 Eylül 2010
  5. miracle11

miracle11 D 4 T Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    kimse okumuo bile burda bile yalnızım of allahım sen bna yardım etttt

6. 5 Eylül 2010
  7. cimcime eses

cimcime eses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    196
    Ailen yine iyimiş canım, normalde sözlünün gelip aileni görmesi ve seni evlerine götürmesi lazım.
    Bayram bayram ne tatiliymiş bu, hadi belki başka fırsatı yoktur diyelim ama sana bağırması çok saçma oldum. Babasıda haklı olarak kızmış yani.

8. 5 Eylül 2010
  9. miracle11

miracle11 D 4 T Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    evet aile normal değil sözlümde ara ara bu durumlarda psikolojisi bozuk oluo ama busefer cok agır oldu cok yakın abi dediği biri var o aradı simdi onada anlattım ben yapamıorum artık dedim oda cek kendini bakalım nolcak ama o bitek senin yanında huzurlu bırakma vazgecme dedi of napıcam bilmiorum

10. 5 Eylül 2010
  11. miracle11

miracle11 D 4 T Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    babası haklı taiki ama bnm sucum ne ya bana senin yuzunde dio ben naptımki babasıyla konusmadım bile

12. 5 Eylül 2010
  13. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    37.845
    Ödül Puanları:
    463
    ailesinden önce nişanlın çok dengesiz.. ne demek "seni istemiyorum".. size yazık, ailenize yazık.. bir ömür bu dengesizlik çekilir mi lütfen iyi düşünün.. bırakın ömrünün sonuna kadar tatil yapsın, siz daha iyilerini hakediyorsunuz..

14. 5 Eylül 2010
  15. miracle11

miracle11 D 4 T Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    zaten yüzügümü cıkardım aslada aramam arasda acmam geldiğide bakalım napıcak belkide oda aramaz bitmiştir bilmiorum

16. 5 Eylül 2010
  17. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    Kendini ne yiyip bitiriyorsun..babası, aklın yolu bir diye mantıklı düşünmüş..Sözlün suç bastırmaya çalışıyor..senin yanında olması gerekirken tatilde olması çok ta doğru değil..ailen demiyecek mi damat neden el öpmeye gelmiyor?şeyyy baba tatilde mi diyeceksin ..
    abi dediği kişi, belki senin ağzını yoklamak için aramıştır,daha doğrusu sözlün aratmıştır..öyle hal hatır sormak için ararmıydı o abi?

18. 5 Eylül 2010
  19. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    986
    Ödül Puanları:
    163
    nasil aile banlamadim ne demek ev daginik alsin eline bir süpürge bir bez elinemi yapisacak
    annesi acayip sözlün ondanada acayip
    beyimizin keyfini bozmussun galiba