kizlar yardim edin

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve FidanAzeri tarafından 24 Nisan 2008 başlatılmıştır.

24 Nisan 2008
    Konu Sahibi : FidanAzeri
  1. FidanAzeri

FidanAzeri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar lutfen yardim edin,benim adetim gecikeli 10 gun oldu,kac kez test yaptim negatif cikti.benim kafamda 2 soru olusuyor ya hamileyim yada ciddi bir rahatsizligim var,rahatsizlik oldugunu sanmiyorum cunki daha bir ay deyil doktora gitmisdim her sey normal cikmisti,hic bir rahatsizligim yoktu.o zaman hamileyim diyorum ama hamileyimse neden testte cikmiyor,bu sorularla icim icimi yiyor,ama yine de kafaya takmamaya calisiyorum kendimi oyaliyorum.simdilik doktora gitmeyi dusunmuyorum,hayal kirikligina ugramak istemiyorum,gitsem cok umutlanicam o yyuzden bir kac gun daha beklemek istiyorum.sizden sormak istediyim sudur testlerde hamilelik kac gunden sonra belli oluyor,cunki eger hamileysem adetimden 2,3 gun once kaldigimi dusunuyorum o yuzden soruyorum.bir de hamislere sorum sizde testle kac gunde belli oldu.bir de benim durumumuda olan varmi diye soracaktim.amma da cok sey sordum ben,ne yapiyim merak ediyorum:çok üzgünüm::yardimci olursaniz sevinirim.

2. 24 Nisan 2008
  3. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kanda gebelik testi yaptır bence..kesin sonuç belli olur.böyle beklemek zordur bilirim:KK43:inşallah hamilesindir

4. 24 Nisan 2008
  5. gizemx

gizemx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    88
    Canım bildiğim şu ki eczaneden aldığımız ucuz testlerde adet tarihinden 7-10 gün sonra sonuç çıkıyor.İnşallah hamilesindir ama bu ay mevsim değişikliğinden olsa gerek çoğunuzun adeti gecikti.Fakat 10 gün çok ciddi bir süre.Bence kendini olumlu yada olumsuz ne çıkarsa hayırlısı olsun diye ikna edip kan testi yaptır.Kan testinde kesin sonuç alırsın.Ama sonuç olumsuz da olsa umutsuzluğa kapılma.Umudunu Mayısa taşı..Olumluysa da bu sevinci yaşamak için bir an önce git yaptır testini.Bize da haber ver emi canım.Allah gönlüne göre versin...

6. 24 Nisan 2008
  7. nazobxuxlo

nazobxuxlo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    yaaaa kızlar banada yardım edin biz korunmayı yeni bıraktık ve şu ovulsayon günlerine göre beraber olduk şimdi merak ediyorum tuttumu tutmadımı ama adetimin gecikmesini beklemek istemiyorum çünkü o zamanda kadar dayanamam kan testi yaptırıcam ama acaba onu ne zaman yaptırmam gerekiyo yani ne kadarda çıkar acaba hemen öğrenmek istiyorum çünkü spora falan gidiyorum onu bırakmam gerekiyo ama en çokta merak ettiğimden hemen öğrenmek istiyorum yoksada tekrar gün sayacağım için

8. 26 Nisan 2008
  9. suakci

suakci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde adeti neredeyse 2 ay gecikmişti ve senin gibi çok endişelenmiştim, ciddi bi rahatsızlığım mı var diye. doktora gittim ve gayet sağlıklı olduğumu, stresten dolayı gecikebileceğini söylemişti. hatta adet olduğumda hiç bu kadar mutlu bir adet dönemi geçirmemiştim:1rolleyes:
    bu arada hamile kaldığınızdan itibaren 15 gün sonrasında hamile olup olmadığınızı öğrenebiliyormuşsunuz. fidanazeri kan testi yaptırırsan kesin sonuç şimdi çıkar zaten...

10. 27 Nisan 2008
  11. gizemx

gizemx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    88
    yumurtlamadan ortalama 8, 9,10 gün sonra kan testi yaptırabilirsin canım.Çünkü ancak HCG hormonu o zaman salgılanıyor.Madem ki yumurtlama tarihini biliyorsun 10 gün geçtiyse yaptır..

12. 27 Nisan 2008
  13. gizemx

gizemx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    88
    fidan sonuç noldu canım?gelişmeleri bize de haber ver..merak ettim adet tarihin geçti.inşallah hamilesindir..

14. 27 Nisan 2008
  15. gulan06

gulan06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bence biran önce dr.git o sebebini söyler sana.......

16. 28 Nisan 2008
  17. nazobxuxlo

nazobxuxlo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    gerçektenmi gizem saol yaaa süpersin gerçi artık sakinleştim adetimi beklicem diorum

18. 28 Nisan 2008
  19. sinem8484

sinem8484 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba kızlar aynı sorun bendede var 6 gün gecti adetim ama bu ay testyapmak istemiyorum hep aynı stresi yaşamak istemiyorum ocak ayında düşünk yapmıştım ben şimdi hamile olabilirmiyim diye düşünüyorum ama hiçbi belirtide yok oyüzden beklicem biraz