kızlar yardım edin :(:(:(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ZYNB_KB tarafından 29 Mart 2010 başlatılmıştır.

29 Mart 2010
    Konu Sahibi : ZYNB_KB
  1. ZYNB_KB

ZYNB_KB Minik Presnesss Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    senağlama kızım dünden beri cok az hareket eiyo bisey olmamaıstır demi yaaa senağlama bi hareket etemye basladımı 10 dk falan oynardı dün saatlerce oynamadı sonra bikac tekme attı durdu sabaha kadarda bikac kez oynadı iidri demi bisey olmamıstır yaasenağlamasenağlamasenağlama

2. 29 Mart 2010
  3. bijoux

bijoux Toprak kokusu... Üye

Beğenildi:
    201
    Ödül Puanları:
    163

telaş yapma canım. biraz çikolata ye bak hemen nası hareketlenicek yerimsenibenyerimseniben

4. 29 Mart 2010
  5. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    guzelim bugun hemen git doktora, doktorun baksin senin de stresin gitsin. bazen oluyormus yerleri azaldigi icin hareketlerinin azalmasi ama yine de bu burda bizlerin sana soyleyebilcegi bir sey degil, doktoruna git en kesin ve net bilgiyi al, bize de "kizim cok iyi" de mutlaka cevabini yaz Insallah. :nazar:

6. 29 Mart 2010
  7. ZYNB_KB

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar cok tskr ederim cvp larınız için sabahtan beri konusuyorum kzıım sonucatr cvp verdi demnden beri hareket ediyo herzmnki gibi hareketlendi ay sabahtan beri oynamıyo diye aglıyodum simdide oynadı diye aglıyorum :) cidden cok sevndm iiyiz inş allahın izniyle.kötü düsünmemek lazımmıs cocukta etkleniyomus ama iiyiz inş :) cok tskr ettim bijoux ve özlemcim :)

8. 29 Mart 2010
  9. sevimy

sevimy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım yaa. aynı durumu bende yaşamıştım.saatlerde hiç oynamadı.krize girdim. hemen salya sümük en yakın hastaneye gittim apar topar. ultrasona girdim hiçbişey yokmuş.üstüne üstlük ben stres yapınca korkmuş:KK43: doktor çok güldü bana ve eğer 2 gün hiçbirşekilde oynamazsa doktora gelinir dedi. doktorun odasından çıktım pat diye bir tekme geldi :)))aklında bulunsun takip et ama abartma...

10. 29 Mart 2010
  11. ZYNB_KB

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm benm ya cok güldüm korkmusmu bide minigin :) evet abartmamamk lazım biz böle yapınca etkilenip duruyomus bide öle biseyler varmıs yane aabartammak lazım degin gibi :) sanada cok tskr ederim cok sevndm wlla :)

12. 29 Mart 2010
  13. sevimy

sevimy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ewt ewt aynen öyle. bebişte stress oluyormuş. bizimkine bir baktı doktor büzülmüş kalmış korkudan :))) aman sen rahat ol, o da rahat olur. şimdi öyle yapıyorum. birde anne yorulunca da az oynarmış bebekler. aklında bulunsun...kendine dikkat et canım :)

14. 29 Mart 2010
  15. ZYNB_KB

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :):):):):) wala elimden geldiginde rahat olmaya calısıyorum ama arada oluyo böle :) dün biras yoruldum ondan ozmn aklımada geldi aslında neyse cok sükür eskiisi gibi kıpır kıpır melegim :) sende kndine dikkat et bebişinede :)

16. 29 Mart 2010
  17. karakuz

karakuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    birgün cok hareketli olup diger gün sakin olabilir benim öyleydi ama yinede dr görün

18. 29 Mart 2010
  19. blueeye

blueeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    takma kafana canım 2 gün hiç oynamassa o zaman telaşlan stres yapma