kızlar yardım imdaaaattttt

Konusu 'Yatak Odası Dekorasyonu' forumundadır ve 00ecmel tarafından 28 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

28 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : 00ecmel
  1. 00ecmel

00ecmel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar yatak odamı tamamen değiştirmek istiyorum yerleri laminat yaptırdım duvarada gömme dolap yaptırmayı düşünüyorum hem renginde hemde iç bölmelerinde çok kararsız kaldım aklıma yatan renk kırmızı siyah kırmızı bide halı diyorum öle tualet aynası gomidin şifonyer istemiyorum zaten küçük bi oda oval kesimde kesilmiş yanları gardolabımın rengiyle aynı duvara ayna kestireyim diyorum duvarlarıda beyaz boyayım diyorum şimdi yatak odam çıplak hünerli ellre ve dekorasyondan anlayacak kişilerin zevkine bırakıyorum bana fikir verin lütfennn geldiğinizde olmayabilirim fakat kontrol edecem sık sık :roflol:

2. 6 Haziran 2009
  3. asliceylan

asliceylan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yatak odasında kırmızı çok ağır bir renkmiş gibi geliyor bana.yani uykuya dalış halinde bi uyarıcılığı var:)
    dolabın kenarları bambu rengi olsa ve iç ksımı Parlak Beyaz ve boya yerine duvar kağıdı kullansan.en önemlisi senin içine sinmesi tabiki.hayrlı olsun şmdiden cnm

4. 7 Haziran 2009
  5. aeben

aeben Her daim üye :)) Pro Üye

Beğenildi:
    29.035
    Ödül Puanları:
    463
    bende degiştirecegim ama hazır almayı düşünüyorum ....

tıpkı senın dedigin renklerde kırmızı siyah ve ben ek olarak gümüş grisını düşünüyorum ama kırmızıyı sadece kumaş bölümünde düşünüyorum perde ve yatak örtüsünde ama sadece kırmızı gegil bu dedigim rennklerle karıştırarak ...

duvarlara ise kagıdı öneririm öyle muhteşem duvar kagıtları verki . siyah ve beyaz desenli.. yatak odasındda harika duruyorlar..

http://img32.imageshack.us/img32/1055/grnt0120.jpg

bak mesela .burdaki duvar kagıdı gibi..

Son düzenleme: 7 Haziran 2009