Kızlar yardım istiyorum!

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve sirinegzm tarafından 22 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

22 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : sirinegzm
  1. sirinegzm

sirinegzm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Kızlar merhaba,
    Dragos şifa hastanesine muayeneye gitmeyi düşünüyorum.bebek düşündüğümüz ve evime çok yakın olması nedeniyle eğer beğenirsem doğumu da orada yapmayı düşünüyorum.ama Şerare hanım ve Mine hanım arasında kararsız kaldım.Aranızda ikisinden birine muayeneye giden var mı?Bilgi verirseniz çok sevinirim.

2. 22 Temmuz 2010
  3. white_dreams87

white_dreams87 en güzel RÜYA'm Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben ilk gebeliğimi öğrendiğimde mine hanıma gitmiştim fakat açıkçası çok memnun kalmadım tabi banada öyle denk gelmiş olabilir.biraz aceleci davrandı ve sorularıma net cevaplar alamadım.ama şerare hanım çok iyi diye duydum.biraz fiyat farkı var aralarında muayene ve doğumda ama durumun varsa şerare hanıma git derim.

4. 22 Temmuz 2010
  5. sirinegzm

sirinegzm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Çok teşekkür ederim canımm. Benimde aklımda Şerare hanım vardı içim rahatladı çok sağol :)

6. 22 Temmuz 2010
  7. sirinegzm

sirinegzm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Kızlar peki aranızda Şerare hanıma gitmiş biri var mı?

8. 22 Temmuz 2010
  9. adenes

adenes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba,"jinekolojik muayene" konusuna yazmışsınız bende cevap yazdım ama burayada yazıyım tekrar.benim ailemdeki bütün hanıımlar şerare hanım'a gidiyor hatta bende gittim muayeneye çok sıcak çok sempatik birisi,kendinizi rahat hissediyorsunuz ablam ve yengelerim yaklaşık 13 yıldır gidiyorlar şerare hanım eskiden pendik şifa hastanesinde idi o dragosa geçti bütün hastalarıda dragosa gidip geliyor artık:) en azından benim çevremdekiler öyle..hastaneye 2 yıldır filan gitmedim ben,en son ablamın doğumunda gitmiştim ortalama bir hastane diyebiliriz çok çok iyi değil ama bizim öncelikli tercihimiz "doktorumuz iyi olsun" olduğu için hastane biraz ikinci planda kalıyor..sevgiler